Quantcast

UŠIPARAJUĆI URLIK POBESNELIH ZVERI

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Groucho Marx

Primećen član
Poruka
625
marlon:
Е ал да видиш оног АлБандија, алиас виспака алиас Ин.... ооопс.... Пет дана десет тема и стално креће од нуле. Циркус је овде.... дођи понекад кад си либеро... имаш и голе цице на Амбасади, види фотке ових дана.
Došao bih ja... al ne smem, previše je pametnih i ostrašćenih ljudi. Ovde navratim jedino kad sam raspoložen za fajt. I to u najboljoj tradiciji partizanskog ratovanja - dodjem, ispucam na brzinu šta sam hteo i tutanj napolje :)
Bio sam sad na 'ambasadi' (ako misliš na onu temu), ali ništa od slika. Moraću ja to pažljivije da pogledam. Mada i nisam nešto 'duda tip', da si rekao neki drugi deo tela, već bi našao te slike :)
Al' sam odvratan...

Krstan

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
156
БИСЕРИ ЕВАГРИЈА МОНАХА :

Прећуткивати истину значи закопавати злато у земљу.
Неправедни судија је оскрнављена савест.
Срамно је робовати телесним страстима.
Ако хоћеш да си без туге, постарај се да угодиш Богу.
Ташта душа је безводна јама.
Горда душа је разбојничка пећина. Она не трпи глас познања.
Зла заблуда истинитог мужа је незнање Писма.

Krstan

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
156
marlon:
Ма кад би га радикали видели... они би га бановали...реко ја, он је радикал ко ја Еским... него јел виде оно Казанова што је нашао о нашем Крстану.... Сорбону завршио ’еботе...
Помаже Бог, жућо !

Варате се, поштовани господине. Све што чиним је мој вапај да глуви чују, слепи прогледају и гладни истине напокон доживе њену светост - Истину. Свакодневна индоктринација, тортура гебелсовско- ватиканско-антисрпске пропаганде која неусмиљено са свом својом развратношћу, богохуљем и злонамерношћу траје већ више од 50 година, ме просто тера да покушам бар за јоту да амортизујем ту анималност непријатеља Срба и Србије. Кулминација самоуништења Срба у Србији је настала после аџуванске 5.-октобарске „револуције”. Од тада је лаж постала истина, богохуље светост, разврат начин живота, кукавичлук јунаштво, издаја патриотизам и многе друге накарадности посташе „врлине”. Срби и Србија су у недођији - бездану из којега се је тешко измигољити. Ако 80 % Срба у Србији сматра да без туђе помоћи не могу преживети онда је ђаво узео кајасе у своје руке. како до сада Срби живеше и преживеше нико ни да се упита !? Они који знају одговор на то питање сјатили су се око својих мецена, највећих издајника у историји човечанства, анимално лажући живећи у убеђењу да је то добро за њих и њихове најмилије. Нико, осим сиротиње које не зна да ли ће сутра имати шта да једе, не сме ни да проговори да су деца окорелих комуња, антисрба и злочинаца пучем преузела власт у светој земљи Србији. Нарко-комуњаре, „демократски блок” kako se сами прозваше, трговином главама браниоца српских, издајом и уништењем свега што је српско и Србиново, геј-парадама и некаквој причи о ЕУ мисле да су на „добром путу” и да је то некаква „реформа”. Можда за њих лично то све и јесте, али за Србе и Србију сигурно није. Да су Срби и Србија чекали Европу још увек би били под Турцима. Да су деца србомрзих комуњара по зверству надмашили чак и очеве своје говори податак да су очеви њихови за издају Срба добијали „труманова јаја”, а ови зулумћари „марјанова муда”...

Поштовани господине, из срцем написаног диктата душе моје свакао се осећа моја припадност свом Народу, Светосављу и Отаџбини и не умесно ми је лепити етикете због тога. Истина, зашто је не признати, у својим прилозима често пишем о СРПСКОЈ РАДИКАЛНОЈ СТРАНЦИ само због тога што сам сигуран да је то, нажалост, једна једина српска странка у Србији. Дакле, верујте ми на реч, није то због мог некаквог фанатизма већ што је истина таква. ..

С поштовањем и уважавањем,

Крстан Ђ. Ковјенић

gost 304860

Buduća legenda
Poruka
44.433
Бог ти помогао Крстане... али стварно, биће ти потребно. Него видим, да си мало стао на лопту и пишеш са уважавањем можда зато што сам еским... Видиш да си стварно завршио школе као што причаш , морао би да знаш да ескими не могу тако лако да се поставе у расној одредници као жуће. И расе као расе не постоје. Овиме си показао тотално непознавање обичаја једног народа кога пежоративно исмеваш. Ескими Крстане не знају шта је рат, јер таквога никада нису имали, код њих нема лоповлука као што се ти лажно овде представљаш Шћепане малецки, њима Божије заповести не требају јер не знају за порочност у коју је развијени свет огрезао. Сад си показао и нацистичку страну своје личности због које је довољно да одлетиш одавде као она СС-овца. Ескими Крстане имају празник, који се зове Фестивал душа мртвих китова..... ове године исти ће бити за месец дана и део њега биће посвећен твом мртвом мозгу и твојој мртвој кити.

Krstan

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
156
marlon:
Бог ти помогао Крстане... али стварно, биће ти потребно. Него видим, да си мало стао на лопту и пишеш са уважавањем можда зато што сам еским... Видиш да си стварно завршио школе као што причаш , морао би да знаш да ескими не могу тако лако да се поставе у расној одредници као жуће. И расе као расе не постоје. Овиме си показао тотално непознавање обичаја једног народа кога пежоративно исмеваш. Ескими Крстане не знају шта је рат, јер таквога никада нису имали, код њих нема лоповлука као што се ти лажно овде представљаш Шћепане малецки, њима Божије заповести не требају јер не знају за порочност у коју је развијени свет огрезао. Сад си показао и нацистичку страну своје личности због које је довољно да одлетиш одавде као она СС-овца. Ескими Крстане имају празник, који се зове Фестивал душа мртвих китова..... ове године исти ће бити за месец дана и део њега биће посвећен твом мртвом мозгу и твојој мртвој кити.
Поштовани господине,

Покушајте своју ирационалност, поганост и разврата барем сакрити и тиме се не поносити јер то чине само умом оболели. То што мислите да чините мени чините себи, а да тога и нисте свесни. Можете Ви и Вама слични да на рачун моје маленкости срочите шта год Вам падне на памет јер то ми нимало неће сметати, напротив та гебелсовско-ватиканско-усташка пропаганда само ми доказује колико сам у праву. То што сам Вам опсесија само петврђује да Вам је савест нечиста, да сте кукавица и изрод којега се и рoђена мајко са стидом, сузом и болом сећа и проклиње дан када се малоумник, издајник и развратник искоти. Размишљајте о томе јер ће те на тај начин највише помоћи управо себи.

Са жаљењем,

Крстан Ђ. Ковјенић

P.S.

Ако стварно нисте малоумна злонамерна кукавица онда са доказима покажити и докажите ГДЕ и КАДА сам се на недостојан начин изразио до било ког НАРОДА, РАСЕ и ВЕРЕ. То је за мене увук и свагда СВЕТИЊА над СВЕТИЊАМА. Нормално је да пишем о свом НАРОДУ, ВЕРИ и ОТАЏБИНИ, свако нормалан из тих мојих прилога могу да закључе да заиста ВОЛИМ СВОЈЕ и ПОШТУЈЕМ ТУЂЕ.

gost 304860

Buduća legenda
Poruka
44.433
:lol: :lol: :lol: Видим Крстане да си ову тему индиректно посветио својој како кажеш ”маленкости”. Ово је пре фрктање домаћег мачета, него урлик побеснеле звери. Мораћеш мало то да разрадиш боље, онако јаче, разумеш. Сад што се тиче ирационалности. Лепо ова два поста што си написао један за другим... можеш и моју реплику, ископирај и однеси било ком психијатру, дечјем психологу :lol: па да видиш шта ће ти рећи о ирационалности. Видиш Крстане Лажни Спаситељу, ти и такви као ти служе даљој несрећи ове јадне земље. Нико ко има имало достојанства неће са твојом ”маленкошћу” расправљати о вери, Православљу, Богу.... зато што виде духовну мизерију која избија из сваке речи које напишеш. Пријатељски савет....имаш оне Спасиоце Србије, придружи им се брате, на Марсу још нема колонизације и оснуј нови сој, расу, веру, чистог Србина по твом моралном кодексу па кад Нечастиви доврши на Земљи посао који је започео, насељавај одабране. Можда ћеш онда бити Нови Месија, сад си само обична духовна рупа без дна.

Tuzni_patak

Elita
Poruka
18.249
Poruka radikalima.....

Nisam ni ovamo ni onamo, baš zato što padaju razni dilovi medju glavama.....

Ali jedno jednostavno pitanje :

Zar nije jevtinije da se potučemo medju sobom u skupštini , pred skupštinom , ako ne postoji "dobra volja da se učini za dobrobit celog naroda i Srbije". Ako postoji lopovluk i lično ispred nacionalnog, zašto se ne rešava odmah, već je to "skupo" i "nije red" kad može civilizovano....

Ovako tu se bunari, a kad ladovina i bezbriga dovedu u vremenski cajtnot, tesnac onda se odjednom vade i predlažu radikalne mere....U kojima će mnogo ozbiljnije padati glave....Ali neće njima, glavešinama....

Ovaj post i nije upućen političarima , od kojih ništa ne očekujem , pa se na njih ništa i ne ljutim....
Ovaj post je upućen i radikalima i demokratama....Radikalima koje lojalnost čini mirnim kad ne bi trebalo da budu mirni, a ovcama kad ne bi trebalo žrtvovati lojalne ljude.
Demokratama, koji bar pola nisu ništa drugo nego čankolize, tj. ovde ima , tu idemo. Ovo nam kažu, kad odradimo biće leba (a za kajmak mora da se .........)

Pogledajte samo komentare ovde.....nadajmo se (čemu množina kad je većinu ovde zabolelo uvo).Prisvajanje i pripadnost daju nekome autoritet....
Kad sam sa nekim onda smo zajedno , ali mora da radim i utičem , pa i da smetam.
Ako sam "jao kako su fini , ovi naši spasioci" a boli me uvo za sve, onda ne govorim mi, već oni.....

Kao da je od 1999 do sada nekome trebalo da ukapira kako će nekada morati da se pregovara oko bonesteel temelja....Kao oni grade , a posle će da odu....

Fali časti u Srbiji , to jeste...ali se ubudja kad se čuva u džepu.....

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.081
Не волим ХАЈКУ, ИНКВИЗИЦИЈУ и сличне ЧОПОРАТИВНЕ ПОКРЕТЕ, то ме некако увек подсећа на СТОКУ...

Нарко-комуњаре, „демократски блок” kako se сами прозваше, трговином главама браниоца српских, издајом и уништењем свега што је српско и Србиново, геј-парадама и некаквој причи о ЕУ мисле да су на „добром путу” и да је то некаква „реформа”.

и само да вас обавестим о следећем:

MOSKVA ZABRANILA GEJ PARADU
ZANIMLJIVOSTI - Petak, Februar 17, 2006 10:25 RTS

Moskovske gradske vlasti saopštile su da ni po
koju cenu neće dozvoliti da se u gradu održi gej parada. Tu informaciju novinarima je dao predstavnik za štampu gradonačelnika ruske prestonice Sergej Soj.

Komentarišući najavu gej zajednice u Rusiji da planira veliko okupljanje na centralnim gradskim ulicama, on je rekao:

'Parada bi izazvala bes kod građana Moskve, a vređala bi i njihova verska i moralna osećanja. Moskovska gradska uprava odlučna je da nipošto ne dopusti održavanje gej parade, niti bilo kakvo drugo masovno okupljanje takvih ljudi na ulicama'.

Gradonačelnik Moskve Jurij Luškov bio je još čvršći u stavu da grad ne želi nikakav oblik gej parade, bila ona javna ili prikrivena.

On je upozorio da će svi pokušaji bilo kakve organizacije takvog okupljanja biti blagovremeno i efikasno sprečeni.

Strela

Elita
Poruka
17.185
eremita:
Не волим ХАЈКУ, ИНКВИЗИЦИЈУ и сличне ЧОПОРАТИВНЕ ПОКРЕТЕ, то ме некако увек подсећа на СТОКУ...

и само да вас обавестим о следећем:

MOSKVA ZABRANILA GEJ PARADU
ZANIMLJIVOSTI - Petak, Februar 17, 2006 10:25 RTS

Moskovske gradske vlasti saopštile su da ni po
koju cenu neće dozvoliti da se u gradu održi gej parada. Tu informaciju novinarima je dao predstavnik za štampu gradonačelnika ruske prestonice Sergej Soj.

Komentarišući najavu gej zajednice u Rusiji da planira veliko okupljanje na centralnim gradskim ulicama, on je rekao:

'Parada bi izazvala bes kod građana Moskve, a vređala bi i njihova verska i moralna osećanja. Moskovska gradska uprava odlučna je da nipošto ne dopusti održavanje gej parade, niti bilo kakvo drugo masovno okupljanje takvih ljudi na ulicama'.

Gradonačelnik Moskve Jurij Luškov bio je još čvršći u stavu da grad ne želi nikakav oblik gej parade, bila ona javna ili prikrivena.

On je upozorio da će svi pokušaji bilo kakve organizacije takvog okupljanja biti blagovremeno i efikasno sprečeni.

Ima još razuma na ovoj planeti, ali sve više uviđam da razum dolazi sa Istoka.

serb_pagan

Domaćin
Banovan
Poruka
4.442
Krstan:
ЖИВОТНИ ЦИЉ СВАКОГ НОРМАЛОГ ЧОВЕКА ЈЕ ДА ОСТАВИ ДЕЦИ СВОЈОЈ БАР ОНО ШТО ОД ОЦА СВОГ НАСЛЕДИ. НИЈЕ ТО ПРИЗИВАЊЕ НИКАКВЕ НЕСРЕЋЕ ВЕЋ ИСТИНА КОЈА СЕ МОРА НАГЛАСИТИ...
jel cete im ostaviti isto ono ko u krajini,bosni i kosovu? gomilu rusevina i traktor da dodju u srbiju? samo ne znam sta cete,ukoliko kojom nesrecom opet dodjete na grbacu ovog naroda ostaviti ljudima u srbiji...porusene mostove,unistene fabrike,sravnjene termoelektrane i glad na sve strane...pljujem na tu vasu istinu i taj "patriotizam"...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.