Koristite zastareli pregledač. Možda neće pravilno prikazivati ove ili druge veb strane. Trebalo bi da ga nadogradite ili koristite alternativni pregledač.
Čuo si...
Lepo otvori kućište....pogledaj gde se nalaze...gurni ih napred i ( ako im se polomila žabica )...učvrsti sa malo plastičnog lepka ...ili tigar...NEMOJ DA KORISTIŠ CIJANOFIKS....( posle ćeš da lomiš kada budeš skidao )
I to ti je to....ne treba da radišUPDATE DRIVERA....