US vozacka dozvola

slobodnoime

Početnik
Poruka
5
Imam turisticku vizu i stari SSN na kome pise "valid for work only with DHS autorization". Interesuje me da li mogu da izvadim vozacku dozvolu sa tim SSN

Za mesec dana idem u NY a ne znam da li je tamo ili u nekoj obliznjoj drzavi moguce izvaditi vozacku dozvolu za stranca?
 
Imam turisticku vizu i stari SSN na kome pise "valid for work only with DHS autorization". Interesuje me da li mogu da izvadim vozacku dozvolu sa tim SSN

Za mesec dana idem u NY a ne znam da li je tamo ili u nekoj obliznjoj drzavi moguce izvaditi vozacku dozvolu za stranca?
ne mogu tacno da ti kazem,moraces jos da istrazis,ja dok nisam dobio drzavljanstvo tamo nisam imao vozacku dozvolu,mislim ako se ne varam da ne mozes....
 
Imam turisticku vizu i stari SSN na kome pise "valid for work only with DHS autorization". Interesuje me da li mogu da izvadim vozacku dozvolu sa tim SSN

Za mesec dana idem u NY a ne znam da li je tamo ili u nekoj obliznjoj drzavi moguce izvaditi vozacku dozvolu za stranca?

Zavisi od State-a do State-a. Tako da moras da se raspitas kako je u tom State-u gde si ti.
 

Back
Top