Quantcast

US automobili - Muscle Cars & Hot Rod & Custom

• Začetnik teme svetac
  • Datum pokretanja

HEMI 426

Poznat
Poruka
9.436
@Hemi: zamolio bih te da ne vredjas ljude na ovom forumu. Ne vidim da tebe iko vredja, a ako je u pitanju nesto iz real life-a raspravi to van foruma s njim.

Tacno, nije lepo vredjati ljude
ali, ja hocu da budem banovan a jomini je idealan za taj posao
prvo sam hteo da budem banovan odjednom i zamolio sam jominija najlepse da to i ucini, ako mu je potrebno povoda, samo neka prelista par proslih stranica.
Medjutim, iako me zelja za banovanjem nije prosla, modifikovao sam nacin na koji hocu da postignem zeljeni cilj. Sada cu ga vijam u greskama sto nije tezak posao i optuzujem za sirenje dezinformacija i neistina... Valjda ce onda biti dovoljno preduzimljiv da me banuje...

nego, i ti si mod, jel bi ti hteo da me smaknes?

Garwor

Poznat
Poruka
7.173
Tacno, nije lepo vredjati ljude
ali, ja hocu da budem banovan a jomini je idealan za taj posao
prvo sam hteo da budem banovan odjednom i zamolio sam jominija najlepse da to i ucini, ako mu je potrebno povoda, samo neka prelista par proslih stranica.
Medjutim, iako me zelja za banovanjem nije prosla, modifikovao sam nacin na koji hocu da postignem zeljeni cilj. Sada cu ga vijam u greskama sto nije tezak posao i optuzujem za sirenje dezinformacija i neistina... Valjda ce onda biti dovoljno preduzimljiv da me banuje...

nego, i ti si mod, jel bi ti hteo da me smaknes?
Matori, rek'o bih da prvo treba da raspravis neke stvari sa samim sobom :D
Ako je cilj da se skines sa ovog foruma ima i jednostavnijih nacina, ja sam jednom probao experimentalno na 3 nedelje, i posto sam dao rec morao sam tako i da uradim i uspelo je, nisam morao da se banujem :D
Ali cilj ti je dobar, ovaj net oduzima previse vremena, a zivot kratak, i bitno je samo ono sta uradis a ne ono sto planiras/oces/propovedas/filozofiras po forumima, sto rece neko jedna volja vredi vise od hiljadu zelja (ja bi rek'o jedan Mustang vise od hiljadu yuga/fiata/vw-a), tako da ako si nesto resio uradi to kako valja, kad yebes yebi nemoj podyebavati, samo kvaris imidz.
;)

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.