Quantcast

Urugvaj - Nizozemska

Tko?

• Ukupno glasova
    20
  • Anketa je zatvorena .

Nikko

Aktivan član
Poruka
1.654
Steta za Urugvaj...nasi treba da vide sta znaci kada izgubis a kad si opet heroj, sto oni nisu bili ni protiv Gane ni Australije.

Urugvajce tamo treba docekati kao prvake sveta...svaka im cast.

Holandjani imaju realno bolji tim, ali ne pobedjuje uvek bolji, i zasto uvek mora slabiji da bude ostecen za ofsajd, penal, gol...drugi gol Holandije neregularan, i ko zna sta bi bilo da je tu ostalo 1:1..

8-Mile RD

Veoma poznat
Poruka
10.309
Steta za Urugvaj...nasi treba da vide sta znaci kada izgubis a kad si opet heroj, sto oni nisu bili ni protiv Gane ni Australije.

Urugvajce tamo treba docekati kao prvake sveta...svaka im cast.

Holandjani imaju realno bolji tim, ali ne pobedjuje uvek bolji, i zasto uvek mora slabiji da bude ostecen za ofsajd, penal, gol...drugi gol Holandije neregularan, i ko zna sta bi bilo da je tu ostalo 1:1..
Unistise sudije prvenstvo! :dash:

Car Zg

Iskusan
Poruka
6.440
Baš dobra tekma. Bolji ide dalje (a sprdali su me prije prvenstva zbog Nizozemaca, a šta je sad;)), puno golova, srčani Urugvaj...iako ne volim Van Persija jer je bahat, danas je bio mantinela ko iz udžbenika, i onaj ludi Van Bommel:eek:...pa uvijek nepravedno podcijenjeni Kuyt....:worth:

SQUID

Elita
Banovan
Poruka
15.284
Nije baš on morao da ga da :confused:
Mada su potpisali da mu je to četvrti :think: možda je ipak onaj protiv Brazila pripisan Melu
FIFA je zvanicno priznala taj gol Snajderu,tako da mu je je ovo peti gol:) Ovi na Tv-u su pogresili...
Kada su igrali Brazil i Holandija pisalo je auto-gol Mela...i ja mislim da je auto-gol...mada vidim da su kasnije promenili...
http://www.fifa.com/worldcup/matches/round=249718/match=300061507/index.html

P U N I S H E R

Početnik
Poruka
16
Čista pobeda Holandije. Drugi gol je bio sumnjiv, ali Persie nije dirao loptu, a ako se uzme u obzir da je smetao, i u toj sitaciji je bio u liniji sa zadnjim igracem Urugvaja, i sudije su to pustile.. Čestitam i jednima i drugima na odličnoj utakmici. Na holandjane sam uplatio tiket još pre SP i sve sam bliži dobitku.

:super:

Nikko

Aktivan član
Poruka
1.654
Čista pobeda Holandije. Drugi gol je bio sumnjiv, ali Persie nije dirao loptu, a ako se uzme u obzir da je smetao, i u toj sitaciji je bio u liniji sa zadnjim igracem Urugvaja, i sudije su to pustile.. Čestitam i jednima i drugima na odličnoj utakmici. Na holandjane sam uplatio tiket još pre SP i sve sam bliži dobitku.

:super:
Nije bio u liniji, bio je bar pola koraka u ofsajdu, ako ne i ceo...gol nije trebalo da bude priznat, i to je direktno uticalo na rezultat utakmice, tako da je velika greska, bez obzira sto nije ofsajd od 3 metra, nego pola.

avan-turista

Iskusan
Banovan
Poruka
5.518
Gde je to pivo? :sad2:
Čekamo sutra Španiju uz dva gola Vilje i eto ne jednog nego dve ture :super:

Kada su igrali Brazil i Holandija pisalo je auto-gol Mela...i ja mislim da je auto-gol...mada vidim da su kasnije promenili...
http://www.fifa.com/worldcup/matches/round=249718/match=300061507/index.html
Ma FIFA - mafija, lopuže, mmuim...sve rade samo da ja ne dobijem kintu :evil:

'Ajde, Vilja, u inat FIFA lopužama sutra dva komada, za Španiju i za mene :mrgreen: