Urna ili Sanduk

A kad čoveka sprže u toj peći koliko ostane tog praha, mislim težinski, 100gr, 200gr, pola kile, kilo?
Не знам. Јер не знам ни да ли нам све дају, ни да ли кремирају са сандуком или те сандуке продају више пута (:lol:), ни да ли се тај пепео измеша са другима јер иде више њих одједном... Одговор ти може дати неко ко тамо ради.
 
Не знам. Јер не знам ни да ли нам све дају, ни да ли кремирају са сандуком или те сандуке продају више пута (:lol:), ни да ли се тај пепео измеша са другима јер иде више њих одједном... Одговор ти може дати неко ко тамо ради.
Sto vise citam o ovoj temi,kremiranje mi zvuci sve morbidnije.
Spaliti ljudsko bice,makar bilo i mrtvo,kao obicni predmet...ne znam, jezivo mi je i gotovo.😐
 
Sto vise citam o ovoj temi,kremiranje mi zvuci sve morbidnije.
Spaliti ljudsko bice,makar bilo i mrtvo,kao obicni predmet...ne znam, jezivo mi je i gotovo.😐
Не знам шта бих ти рекла. Тешко пада како год када одлази неко твој или када гледаш колико пате они који су ти драги а изгубили су некога.
А са друге стране, сама немам страх од тога, не мислим да ће свет пропасти без мене, неминовно је и свеједно ми је како ће то обавити они који остану. Важно је да одемо пре млађих.
 
Sanduk. Sverc komerc.
FB_IMG_1597649737943.jpg.47d4a2ac2fd749ad63f760ba47c60315.jpg
 
Не знам. Јер не знам ни да ли нам све дају, ни да ли кремирају са сандуком или те сандуке продају више пута (:lol:), ни да ли се тај пепео измеша са другима јер иде више њих одједном... Одговор ти може дати неко ко тамо ради.
ne ide odjednom.gde si to videla i cula.gluposti.jedan pokojnik ide u pecnicu.pepeo je oko kilogram do dva kilograma
 
Не знам. Јер не знам ни да ли нам све дају, ни да ли кремирају са сандуком или те сандуке продају више пута (:lol:), ни да ли се тај пепео измеша са другима јер иде више њих одједном... Одговор ти може дати неко ко тамо ради.
The crematory authority should not simultaneously cremate more than one human remains in the same cremation chamber unless it has written authorization to do so by the authorizing agent of each human remains to be cremated.” Aside from it being illegal, cremation chambers can usually only fit one body in at a time.
 

Back
Top