Uputstvo za upotrebu sex kombinacije*

Poslednja izmena od moderatora:
Ako se drzis principa, batali. Kod toga je fora da ih imas sto vise, jednostavno nemas vremena za sve.
ne očekuju i ne žele svi tako. Recimo, ima onih koji žele kombinaciju samo jedan na jedan, tj da se vide radi sexa ali da se ne viđaju sa drugima za to vreme. Ali da se ne bi vezali iz nekih razloga ne žele da se bliže upoznaju niti da dozvole drugim hormonima da preuzmu ulogu, tipa hormoni bliskosti i ostalo..
Ne mora da bude dobar seks uopste, nego da imas seks non stop.
pa ok, ko voli nek izvoli.

Ako imas redovan seks sa jednom osobom, onda to nije kombinacija, nego veza. Razvice se emocije i kako to vec ide...
Meni jedan čovek ispriča da se 10 godina viđao sa jednom ženom (oboje su u braku inače) dva puta mesečno, i da nikada nisu sevale "emocije" bilo kojeg tipa koje bi ugozile brak i to što imaju, samo je njegovo uputvstvo bilo ovo koje piše i u temi, vide se na sat dva u hotelu i to je to.
Ako ne zelis da se emotivno vezes, moras da menjas...
moguće da je to tačno, ako se viđaju često.

jeste.
i ovo što ti radiš po temama jeste.
...

drugo tema ti je budalastina.

za tvoju informaciju , imam sexa puno vise od tebe. i mnogo kvalitetnijeg veruj mi jer je satkan od mnogo toga sto je potrebno da bi bio 10 ili 11 ka (univerzum)
eto nekad buide i po sedam puta u tri cetri sata ko recimo prosli vikend...

a obicno biva dva tri put nedeljno... ne biramo, ne planiramo (ponekad bude neki plan) ... dok ti recimo moras da planiras vidjanja....jer ti iznenadna bas i neidu posto ebaci ne budu slobodni....

pricala si kolko to traje bubrenje izmedju seks partnera, od upoznavanja? kazes do tri mjeseca...a kolko se puta vidis i krenes s njim do tad? jel se vidite dva put nedeljno? dakle 24 puta u tri meseca ukupno se puta vidite ? sumnjam paula. reko bih mozda tri cetri puta mesecno plafon...i nek se tru kresete po tri cetri puta...

glupo je i porediti kolko si u deficitu i ne cudi sto tolko i pricaS O TOME I TRAZIS TAJ SAVRSEN SEX. PROSTO JER GA NEMAS ONOLIKO KOLKO TI TREBA!

nijesmo si dosadili u tome....

moja zena je ljepas od tebe podosta, i zgodnija je, (ako ne vjerujes mogu ti dopustiti da se uvjeris, na inboxu zatrazi broj , mozes nas vidjeti naravno reci cu joj evo jedno paceno bice zeli da te vidi i tvoju ljepotu, jer prica da kap mark nema sexa i da ga nista ne zanima a inace to paceno bice je ono kojo menja partnere ko carape tj posle kad prestane ono sexualno bubrenje ispocetka za sta tvrdi da je oko tri mjeseca....)
nije naucnik ali je veoma inteligentna pa i da nije na ljepotu bi joj 70 % oprostio ....

kakva ti je ovo tema?

ali vidis da bi sex bio na 10ki postoji mnogo toga sto stane izmedju muskarca i zene....
i ljubav (o da da , prava ona za koju kazes da ne postoji zauvjek) , bliskost, povjerenje, a ne samo zelja i strast....

jer strast ce napravitio odlican sex ako je obostrana ali na toj skali on nece preci vixe od 8

za 9 i 10 je potrebno i ono plus na strast opasnu i jaku....

Poslednja izmena od moderatora:
dakle pricao si o kombinacijama pre braka?
to onda napomeni.

ovo za paljevinu cu preskociti- glupo je

bilo mi je cudno da govoris o kombinacijama i jos kako ih ponavljas.

nije bilo napomene da je davno proslo vreme....
Zašto ti misliš da se ljudi ovde ispovedaju o onome što danas rade? Kao da nemaju ceo život iza sebe pa ćaskaju o tome.

Možeš li prestati da budeš inspektor po LjiSu?

Zašto ti misliš da se ljudi ovde ispovedaju o onome što danas rade? Kao da nemaju ceo život iza sebe pa ćaskaju o tome.

Možeš li prestati da budeš inspektor po LjiSu?
nisam ja inspektor.

ja samo kazem sta mislim o tim partnerima zaa sex koji traju par mjeseci (dok traje to bubrenje kako ga nazivas , ili napaljenost)
kao sta kazem i o necemu kad vidim jasno da je lupetanje ili laz

ono sto ne radim je jedno paula- ne lazem

za tvoje vidjenje se xca i potrebe mislim da su pre potrebniji oglasi ili sajtovi za to .... pa tamo o seksu raspredaj sa tim takvima koji traze isto ....

a ovde bi ttrebalo biti tema sex i ljubav. a o ljubavi je ovde veoma malo pa bi bilo veoma ljubazno i kulturno a i neophodno od glavnih rukovodioca krste da to "ljubav" prebace u drugi pdf, kod romantike recimo ....

ovde na ovom pdf ljubav ima veze kolko i zeka sa blenderom.... mislim pogleati samo naslove,jasno je da je ovo sex pdf

ok neka je

ali kad se pocnu mesati babe i zabe onda reagujem
'
drugo sex i sexualnost je deo svih nas ljudi.... mnogi od nas ne misle da to tvoje je ok i naravno da cemo to i istaci....

kaže ovde u tekstu, seks komb. je za emotivno prazne koji se plaše vezivanja

da sad želim kres kombinaciju, najveći strah bi mi bio od njihovog otvaranja i vezivanja, jer mi se nekako u praksi pokazalo da muškarci, koliko god glume hladnoću i mačizam, zapravo jedva čekaju da se otvore i da pričaju (uglavnom nerecipročno, tj ne i da slušaju). tako da, radije bih izabrala celibat (kao što i jesam), što je sigurno, sigurno je. da slušam semi kultivisana osećanja nekog lika koji se muči da ih izrazi jer je debelo zakasnio sa tim kad mu je bilo vreme, neka hvala

Ja sam za, iskreno pokušala jednom da imam takvu vezu samo za sex, ali nije uspelo.
Tj na moje veliko iznenađenje muškarac je bio taj koji je bio uvređen takvim predlogom.
Posle sam bila opreznija i jednog tipa koji mi je delovao savršeno za to pitala ono kao šta ti misliš o tome bla bla kakav je tvoj stav - lik se samo zgrozio.
Tako da odustala sam, oni svi pričaju kako bi imali kombinacije i kako bi ovo ili ono a kad im ponudiš upravo ono o čemu pričaju oni te odbiju, kao nije im prihvatljivo da ih neko tretira na takav način?

Ali imala sam jednu drugaricu koja je uspela da nađe tipa i da u dogovoru sa njim imaju nešto tipa samo sex kombinacija. I funkcionisalo dugo, i mogu ti reći kad mi je objašnjavala kako to u stvari u praksi izgleda ja sam bila u fazonu kako je to extra i uparvo ono što meni treba. Ali eto ja nisam bila te sreće da naletim na nekog ko bi želeo to isto...
sad sam već matora tako da mi i nije stalo da se više cimam, ali svaka žena koja želi i uspe da naleti na nekog sa istim ciljem - samo napred.

Bio sam u takvoj situaciji i meni se svida,zapravo sa stajalista muskarca to je idealna kombinacija,ovdje je to doista lijepo napisano.
Jedna moja takva kombinacija je zavrsena kad ju je muz "provalio" jer se "promjenila" , a druga stoga sto su odselili u inozemstvo.
Meni je to bilo idealno i dok sam bio slobodan , a sad zapravo nekako se nadam da ce se dogodit...
lipo je to, ma sta god ko reka..:)
E pa ne znaci da ce zena bit manje brizna i dobra mama i supruga ako nade malo vrimena samo za sebe i ako se kresne kako Bog zapovida, naprotiv ja mislim da ce bit bolja i da lakse nosi i podnosi zivotne, bracne, radne i kojekakve obveze..
ja sam susretljiv i zate kombinacije i lipota me veze za njih..

Back