Uputiti zahtev Putinu da Srbija postane ruska federalna jedinica?

Da li se slažete da Srbija treba da postane deo Ruske federacije?

• Ukupno glasova
    35
Морамо се борити док постојимо.
А ја што ћу, али са киме ћу?
Мало руках, малена и снага,
једна сламка међу вихорове,
сирак тужни без нигђе никога...
Моје племе сном мртвијем спава,
суза моја нема родитеља,
нада мном је небо затворено,
не прима ми ни плача ни молитве;

суза моја нема родитеља,
тренутни очај

а онда већ сутрадан сирак тужни бије ко волове у купусу свију одреда

Није требала Србима Југославија, него српским буржујима.Требало им је веће тржиште, више ресурса а за то је Србија била премала.Зато су направили дил са хрватским и словеначким буржујима да направе једну већу државу, у којој ће српска, хрватска и словеначка буржоазија имати више простора да се размахну.
да, каракурчевићи и њихов лоповлук, лажи и преваре
говнарска луда фамилија, част појединцима

суза моја нема родитеља,
Није лако али није све тако црно.Ето, Швабове смо два пута налупали у прошлом веку, и опет ћемо ако буде требало.

Није лако али није све тако црно.Ето, Швабове смо два пута налупали у прошлом веку, и опет ћемо ако буде требало.
није нам требало, у томе је ствар
оба пута само себи горе направили
циљ је био скроз шупаљ и зло по Србе оба пута

можемо ли ми дизати по милионе војника?
не
онда не иде то "сами"

један на један ебали би мају било коме УВИЈЕК
Где си ти чуо да се икад водио такав рат, један на један?
После Поћорека сврати Макензен.

Где си ти чуо да се икад водио такав рат, један на један?
После Поћорека сврати Макензен.
немамо ни луксуз ни вријеме нити шта друго правити такве и толике грешке које смо правили

прочитај мало о односу Срби - Руси у првом свјетском рату
колко су Руси на глави стајали да спасе Србе од Срба

Није требала Србима Југославија, него српским буржујима.Требало им је веће тржиште, више ресурса а за то је Србија била премала.Зато су направили дил са хрватским и словеначким буржујима да направе једну већу државу, у којој ће српска, хрватска и словеначка буржоазија имати више простора да се размахну.
Velikosrpskim buržujima. :D

Исламофобију? Обрађаш се неком ко је уживо чуо халакање џихадиста у току напада на наше положаје.
О фурању исламофобије може да поверује само наивац који није доживео горе описане музичке фестивале.
Како изгледа ситуација кад пробију можеш видети на јутјубу у трагичној авантури Радета Рогића.
Dzihadizam, uvezen iz Arabije pomocu zapadnih sluzbi, nije isto sto i Islam i svi muslimani. Nemoj to da mesas.

немамо ни луксуз ни вријеме нити шта друго правити такве и толике грешке које смо правили

прочитај мало о односу Срби - Руси у првом свјетском рату
колко су Руси на глави стајали да спасе Србе од Срба
Ми Русима заиста нисмо потребни колико они нама.
Због нестанка Русије са политичке карте света и јесте дошло до стварања Југославије.

Islam nije isto sto i salafizam i vahabizam.
Каква је разлика?
Није ми познато да је дошло до реформе ислама у којој су одбачени задатци на стварању калифата.
Само у секуларним исламским државама су ти задатци на паузи.

Каква је разлика?
Ogromna.

Није ми познато да је дошло до реформе ислама у којој су одбачени задатци на стварању калифата.
Jeste. Salafisticki Islam se razlikuje od tradicionalnog. Recimo, muftija Muhamed Jusufspahic, koji je musliman i srpski patriota nije isto sto i neki salafisticki propovednik. Cak su suprotni jedan drugom.
Само у секуларним исламским државама су ти задатци на паузи.
U sekularni arapskim rezimima biti islamista je kaznjivo smrcu.

да, каракурчевићи и њихов лоповлук, лажи и преваре
говнарска луда фамилија, част појединцима
Није то лоповлук, него првобитна акумулација.Тако настаје капитализам.Србија је почетком 20 века још била поприлично егалитарно друштво, и из таквог друштва не може настати капитализам тек тако, већ трансфером имовине са већине становништва на неких 1-2% популације.Тај трансфер није могуће извршити без пљачке, лоповлука, превара и слично.Српска буржоазија у настајању, није могла да пљачка удаљене прекоморске земље, већ је могла само да пљачка Србију.

Од тога су нешто закачили и Карађорђевићи.
Сами? Лажеш мене, форум или себе?
Ко је сам победио Швабе?Нису их ни Енглези ни Руси сами побеђивали, па нисмо ни ми.

Победа је победа.

Back