Uputiti zahtev Putinu da Srbija postane ruska federalna jedinica?

Da li se slažete da Srbija treba da postane deo Ruske federacije?

• Ukupno glasova
    35
Autorska tema
Droid

Ideja o pridruženju ruskoj federaciji nije novost.
Kao narod smo prevaziđeni. Mali smo i nesposobni da održimo identitet. Nama je najpametnije da se uklopimo u srodnu veću kulturnu pojavu. Hrvati u Nemce mi u Ruse a muslimani u Arape.

Rusija je svetska sila, ima mnogo energenata i mislim da bi nam bilo bolje da nama vlada i najgori Rus umesto ovih naših klošarčića.

Zastave bismo samo obrnuli i to je to. Ako može Kaljiningrad možemo i mi.

Pogledajte prilog 1464360 Pogledajte prilog 1464363

podrzavam

Gresis. Od Zapada nam preti realna opasnost i istrebljenje. Od ,,dzihada" ma sta god to znacilo i kako god tumacio, ipak ne preti tako nesto. Zato zapadnjaci namerno i furaju tu rkz. ,,islamofobiju" da bi nas odvratilj da vidimo da su oni pretnja po nas opstanak.
Исламофобију? Обрађаш се неком ко је уживо чуо халакање џихадиста у току напада на наше положаје.
О фурању исламофобије може да поверује само наивац који није доживео горе описане музичке фестивале.
Како изгледа ситуација кад пробију можеш видети на јутјубу у трагичној авантури Радета Рогића.

Autorska tema
Droid

Ideja o pridruženju ruskoj federaciji nije novost.
Kao narod smo prevaziđeni. Mali smo i nesposobni da održimo identitet. Nama je najpametnije da se uklopimo u srodnu veću kulturnu pojavu. Hrvati u Nemce mi u Ruse a muslimani u Arape.

Rusija je svetska sila, ima mnogo energenata i mislim da bi nam bilo bolje da nama vlada i najgori Rus umesto ovih naših klošarčića.

Zastave bismo samo obrnuli i to je to. Ako može Kaljiningrad možemo i mi.

Pogledajte prilog 1464360 Pogledajte prilog 1464363
ти ајде а ми ћемо за тобом
не чекај нас и не обазири се
и у 18. вијеку то је била глупа идеја а камоли данас, али с обзиром на све... :mrgreen:

Исламофобију? Обрађаш се неком ко је уживо чуо халакање џихадиста у току напада на наше положаје.
О фурању исламофобије може да поверује само наивац који није доживео горе описане музичке фестивале.
Како изгледа ситуација кад пробију можеш видети на јутјубу у трагичној авантури Радета Рогића.
халакање вс комади олова
да видимо ко ће преовладати :mrgreen:

срби су сами себи највећи непријатељ

да србија постане руска феудална јединица

nisam za to da Srbija bude deo Ruske federacije....Rusi imaju kao i mi tendenciju da prave kult ličnosti a to lako preraste u diktaturu, a dikatura se obije o glavu naročito drugim narodima u bloku kao što je bilo sa zemljama istočne Evrope u istočnom bloku....treba izdejstvovati da imamo njihovu zaštitu kao što Izrael ima zaštitu Amerike i to je sve....osim toga ako pripadnemo jednom bloku bićemo neprijatelji drugom bloku i potencijalne mete u njihovim večnim obračunima kroz proksi ratove a možda i u globalnom sukobu.... treba imati dobre veze sa svima.a poseban status u spoljnoj politici Rusa...sad kada se spušta nova gvozdena zavesa je vreme da opet igramo na kartu na koju je Tito igrao da nismo ni u jednom bloku a sarađujemo sa svima...Tito nam je mnogo zla naneo ali je pametno vodio spoljnu politiku.....
па није баш да су блокови слушали Титу
али јест урадио оно што је имало највише смисла

халакање вс комади олова
да видимо ко ће преовладати :mrgreen:

срби су сами себи највећи непријатељ

да србија постане руска феудална јединица
Раде се не би сложио са овим твојим мудровањем.
Покој му души мученичкој.
Нећеш са Русима? Онда пропреми сеџаду.
Иста наивна размишљања су владала током тринаестог и четрнаестог века,
сви су мислили да се самостално могу одупрети Османлијама.

Раде се не би сложио са овим твојим мудровањем.
Покој му души мученичкој.
Нећеш са Русима? Онда пропреми сеџаду.
Иста наивна размишљања су владала током тринаестог и четрнаестог века,
сви су мислили да се самостално могу одупрети Османлијама.
мудровање је било не завршити одма шта треба

а Руси имају свој пут ко и ми свој
не мора се одма потурчити( порусити исти к.) да би били у добрим односима са њима
од масе Срба који су тражили спас у Русији у 18. вијеку не оста ни трага од трага

мудровање је било не завршити одма шта треба

а Руси имају свој пут ко и ми свој
не мора се одма потурчити( порусити исти к.) да би били у добрим односима са њима
од масе Срба који су тражили спас у Русији у 18. вијеку не оста ни трага од трага
Њихов избор. Зашто мислиш да је лоше постати Рус?
Скоро да је исто бити Србин или Рус, из тог разлога су се наши тамо и утопили у већину.
Ви који мислите да је исто постати Турчном или Русом немате шта да бринете. Бујрум.

Њихов избор. Зашто мислиш да је лоше постати Рус?
Скоро да је исто бити Србин или Рус, из тог разлога су се наши тамо и утопили у већину.
Ви који мислите да је исто постати Турчном или Русом немате шта да бринете. Бујрум.
мени је јако битно што сам Србин, тако да ми јест исто постати или Рус или Турчин кад више нијесам Србин
па макар и мртав али Србин

мени је јако битно што сам Србин, тако да ми јест исто постати или Рус или Турчин кад више нијесам Србин
па макар и мртав али Србин
Зашто би против своје воље постао Рус у федералној екстериторији руске федерације Србији?

Србија не треба да буде било чија федерална јединица, већ потпуно независна држава.
На који начин мислиш да избоксујемо независност?
Ево вековима се трудимо и ништа, без резултата.

Зашто би против своје воље постао Рус у федералној екстериторији руске федерације Србији?
имали смо доста искуства у таквијем експериментима и никад није прошло добро за нас
наше бабе и ђедови су пролазили кроз пакао да сачувају српске име
не, ни Руси ни Турци ни југословени и пматерине

На који начин мислиш да избоксујемо независност?
Ево вековима се трудимо и ништа, без резултата.
можда није требало забадати свој нос у туђе гузице?
шта је Србима требала Југа и сви ти проблеми?
ко би луд ишао себе уваљивати у таква говвна

имали смо доста искуства у таквијем експериментима и никад није прошло добро за нас
наше бабе и ђедови су пролазили кроз пакао да сачувају српске име
не, ни Руси ни Турци ни југословени и пматерине
За разлику од тебе ја спас српског народа видим само у савезу са бројнијом словенском браћом.
У супротном назирем нам нестанак, што присилни, што добровољни.

За разлику од тебе ја спас српског народа видим само у савезу са бројнијом словенском браћом.
У супротном назирем нам нестанак, што присилни, што добровољни.
онда нестанак овако или онако
и кад су нам Руси рецимо највише помогли директно (1804.) опет су Срби обавили 95% посла сами самцати увијек

наш највећи прблем је унутрашњи и највећа опасност по Србе су Срби за које су други Срби и њихови животи и имовина саамо потрошна роба за краткорочне "циљеве"

можда није требало забадати свој нос у туђе гузице?
шта је Србима требала Југа и сви ти проблеми?
ко би луд ишао себе уваљивати у таква говвна
Није требала Србима Југославија, него српским буржујима.Требало им је веће тржиште, више ресурса а за то је Србија била премала.Зато су направили дил са хрватским и словеначким буржујима да направе једну већу државу, у којој ће српска, хрватска и словеначка буржоазија имати више простора да се размахну.

Back