Upucan premijer Slovačke Robert Fico!

Чак и да је ово дело једног монструма, политичког неистомишљеника из опозиције, опет ће већина оптужити западне службе.

Свет је навучен на теорије завере и више не постоји случајност и индивидуализам.
И не постоји.
Случајности не постоје!
Нисам ја то измислио,томе нас је Живот научио.

Чак и да је ово дело једног монструма, политичког неистомишљеника из опозиције, опет ће већина оптужити западне службе.

Свет је навучен на теорије завере и више не постоји случајност и индивидуализам.
ma ajde,
pa kako niko ne upuca bajdena, merkelku, makroa
i ostale tvoje sataniste,
ili hoces da kazes da smo mi, simpatizeri njihovih protivnika
ipak normalni,
a kod vas svako malo neki monstrumi

ATENTATOR na slovačkog premijera Roberta Fica je 71-godišnji književnik Juraj Cintula, piše slovački portal SME.
Izvor iz policije je tu informaciju potvrdio za SME. Inače, Cintula je osnivač Književnog kluba Duha te član Društva slovačkih književnika.
Deluje da je neki komunista,antifa a Fico je desnicar,polufasista. Nesto kao Cuta kontra Seselja.

ma ajde,
pa kako niko ne upuca bajdena, merkelku, makroa
i ostale tvoje sataniste,
ili hoces da kazes da smo mi, simpatizeri njihovih protivnika
ipak normalni,
a kod vas svako malo neki monstrumi
Гамбино воли Немце,МРЗИ Русе.
Гамбино би највише волео да Словак умре на операционом Столу.

Poslednja izmena od moderatora:
Aktualiti.sk je kontaktirao sina osumnjičenog atentatora, koji je šokiran situacijom. On je potvrdio da je otac imao pištolj u legalnom posedu.

"Apsolutno nemam pojma šta je otac nameravao, šta je planirao, zašto se to dogodilo", rekao je on.

Na pitanje da li gaji mržnju prema Ficu, on je odgovorio: "Reći ću vam ovo - nije glasao za njega. To je sve što mogu da kažem o tome."

Čovek je negirao da je njegov otac ikada otvoreno pomenuo napad ili ubistvo političara. On je takođe negirao da je njegov otac psihijatrijski pacijent.

"Možda je došlo do 'kratkog spoja', ne znam. On je nasilniji čovek, ali ne da bi postao psihijatrijski slučaj ili nešto slično".

Osumnjičeni je, kako dodaje slovački portal, bio umetnički aktivan. Objavio je nekoliko zbirki poezije.

U 2016, Juraj C. je radio za privatnu službu obezbeđenja. Tada je i sam postao žrtva napada u tržnom centru u Levicama. U ranim večernjim satima, mlađi muškarac je ušao u prodavnicu, očigledno pod dejstvom opojnih supstanci, i napao ga.

Гамбино воли Немце,МРЗИ Русе.
Гамбино би највише волео да Словак умре на операционом Столу.
Нема љубави у политици. Само национални интерес.

Ти први мрзиш Русе и никада ниси био у Русији. А Srbi чак и не воле правог Путина, већ Путина каквог они замишљају у својим главама, као некога ко никада није могао да помогне Србији, јер је као Русија тада била слаба, а сада када је јака, ми не желимо да нам Русија помогне, јер бирамо издајнике као што су Тадић и Вучић.

Deluje da je neki komunista,antifa a Fico je desnicar,polufasista. Nesto kao Cuta kontra Seselja.
Лупаш глупости као просечни Srbin, Фицо је далеко од десничара, а камоли фашисте. Човек је левичар из левичарске партије Смер. Тачније леви центар, који је склон популизму.
Овде у Србији људи не могу да схвате да постоји европска левица које је антиваксерска, антиНВО, проруска итд. Мисле да то морају да буду десничари и нико друго.

Нема љубави у политици. Само национални интерес.

Ти први мрзиш Русе и никада ниси био у Русији. А Srbi чак и не воле правог Путина, већ Путина каквог они замишљају у својим главама, као некога ко никада није могао да помогне Србији, јер је као Русија тада била слаба, а сада када је јака, ми не желимо да нам Русија помогне, јер бирамо издајнике као што су Тадић и Вучић.
Ја се теби нисам обратио у Сфери неке Политике,него сам рекао да ти мрзиш Русе јер волиш Немце,то сам рекао.
Па ваљда је природно Стање Србиново да воли Русе са којима имамо заједничку Веру,Писмо,Родноверје а да мрзимо Немце који су нам у 2 Светска рата много Зла нанели.

А сад ти мени лепо објасни ту Аномалију твоје Личности? :D
Видим да врдаш нешто....до сад
немој опет јер ћу у противном опет имам нека потпитања где ћеш се проведеш као Голаћ на жеравици,значи:
-Зашто Ти и теби слични не дозвољавају да се ослободимо и шкартирамо наше вековне Непријатеље,они су нама постали Непријатељи-Ми никад нисмо искорачили први?

Back