Upucan premijer Slovačke Robert Fico!

Ja uopšte nisam rekao da ga niko nije navodio, već da postoji više mogućnosti i više mogućih objašnjenja zašto je to ovaj uradio. Nadam se da će ih istraga otkriti.

Dežurna forumska bratija ima samo jednu jedinu mogućnost: CIA SNAJKA!

To je ono što je meni smešno.
Za sve prošlo, sadašnje i buduće. Ne moraš ni da se trudiš da čitaš.

@tema

nikako nije dobro kada ubistvo postane sredstvo političke borbe ako je to u pitanju. Ovog Fica će svakako menjati neko iz iste stranke pa se politika neće mnogo menjati. Slovačka je ipak demokratija šta god mislili o putinofiliji i bazičnim komunističkim načelima dotičnog premijera, tamo su regularni i demokratski izbori bili i neće sada biti nikakvog rasula jer sistem ne počiva na jednom čoveku. Izabraće drugog isto proputinovskog premijera i manje više biće isto barem do novih izbora, osim što će teoretičari zavera exploatisati godinama temu.

Ja uopšte nisam rekao da ga niko nije navodio, već da postoji više mogućnosti i više mogućih objašnjenja zašto je to ovaj uradio. Nadam se da će ih istraga otkriti.

Dežurna forumska bratija ima samo jednu jedinu mogućnost: CIA SNAJKA!

To je ono što je meni smešno.

99% Politickih ubistava unazad 2 veka su organizovale 2 sluzbe = CIA I MI6.

Pa ako nije CIA ko je ? MI6? BND?

Odbio je da fajzerise sopstveni narod

Odbio je da dozvoli prijem Ukrajine u NATO

Odbio je da naoruzava Ukrajinu sa teritorije Slovacke

Zato hoce da ga ubije CIA

А руска Спутњик вакцина није геноцидна ? А руски научници што су се удружили са британским и онда свако направио своју, готово исту векторску вакцину ?

Сигурно нису на њега пуцали зато што је антиваксер, већ због Украјине.

Inače, tvoje postove sa Twitera i taj zoološki vrt koji tamo pratiš niko normalan ne čita.

Pošto su 98% tvojih sadržaja samo kopiranja gluposti sa Twitera, ispada da 98% tvojih postova ne biva pročitano.

Kad napišeš nešto normalno svojim rečima (što je vrlo retko i malo verovatno), onda će post biti pročitan.

Ovo govorim u ime svih koji nisu zavisni od Twitera.

Navodno je pucao neki pristalica protivničke partije, penzioner neki 1953. godište

Takođe, navodno je Fico van životne opasnosti
"Robert Fico je danas ranjen. U njega je ispaljeno više metaka i trenutno je životno ugrožen. U ovom trenutku ga helikopterom prevoze u Banjsku Bistricu jer bi put do Bratislave trajao predugo, zbog potrebe za hitnom operacijom", napisali su oni u saopštenju na Fejsbuku.

Inače, tvoje postove sa Twitera i taj zoološki vrt koji tamo pratiš niko normalan ne čita.

Pošto su 98% tvojih sadržaja samo kopiranja gluposti sa Twitera, ispada da 98% tvojih postova ne biva pročitano.

Kad napišeš nešto normalno svojim rečima (što je vrlo retko i malo verovatno), onda će post biti pročitan.

Ovo govorim u ime svih koji nisu zavisni od Twitera.

92% korisnika tvitera smatra da CIA stoji iza pokusaja ubistva Fica

Zao mi je ali takvi kao ti su teska manjina svuda :bye:

"Robert Fico je danas ranjen. U njega je ispaljeno više metaka i trenutno je životno ugrožen. U ovom trenutku ga helikopterom prevoze u Banjsku Bistricu jer bi put do Bratislave trajao predugo, zbog potrebe za hitnom operacijom", napisali su oni u saopštenju na Fejsbuku.
Moguce da ga CIA/Mi6 lekari dokrajce i u bolnici...
Kao sto su Princezu Dajanu...

...

Znači Firera pratiš. Dooobro.
Слушај ти неолиберални Новосађанине..
ФИРЕР ЈЕ преко 10 Година био у Прогонству само зато што се успротивио Вама југословенима и осталим АНТИ.српским Елементима а да лично,
никога није ни повредио ни напао нити неком одузео Живот као што ВИ ТО ПРАКТИКУЈЕТЕ Када ВИ некога нанишаните.
Свој Живот проводите ,неолиберални Новосађанине на СУВОЈ ПЉАЧКИ Србског Народа и када Вам се неко успротиви онда дижете фрку око неког "Нацизма" што суштински поставља ствари скроз наглавачке зато што сте само Ви суштински Злочинци.

Navodno je pucao neki pristalica protivničke partije, penzioner neki 1953. godište
kom.jpg

јурај цинтула, оцвали либтард

Чак и да је ово дело једног монструма, политичког неистомишљеника из опозиције, опет ће већина оптужити западне службе.

Свет је навучен на теорије завере и више не постоји случајност и индивидуализам.

Back