Upropastio joj/mu zivot??? Zasto?

jesam na neki nacin sam bila idiot
vishe
mozda sam i ja njemu to radila

- - - - - - - - - -

ne znam koliko ih je zapravo bilo, samo dvoje, troje, ko ce ga znati

dvoje mozda na kraju
ali en znam nekako sam to htela

ma pobedili su me samo, nisam navikla da mi se to desi, samo smo se previse dobro upoznali
 
jesam na neki nacin sam bila idiot
vishe
mozda sam i ja njemu to radila

zašto si ti njemu to radila, znaš li?

- - - - - - - - - -

jesam na neki nacin sam bila idiot
vishe
mozda sam i ja njemu to radila

- - - - - - - - - -

ne znam koliko ih je zapravo bilo, samo dvoje, troje, ko ce ga znati

dvoje mozda na kraju
ali en znam nekako sam to htela

ma pobedili su me samo, nisam navikla da mi se to desi, samo smo se previse dobro upoznali

u čemu su te pobjedili?

pa naravno da ste se dobro upoznali, jeste li bili u vezi ili ne?
očigledno ne monogamnoj... :/
 
budala : ))
ne znam. imam razne odgovore ali ne znam koji je tacan. trebalo je da ne radim cisto da ne bih imala pitanje

- - - - - - - - - -

zašto si ti njemu to radila, znaš li?

- - - - - - - - - -



u čemu su te pobjedili?

ogranicili su me, pre toga nisam imala granicu

- - - - - - - - - -

sad oni citaju pa su mrsavi a opet sam debela

- - - - - - - - - -

pa nismo bili u vezi a dobro smo se upoznali, to je skroz loshe
 
postoje tri različita nivoa na kojem dvoje mogu bazirati svoju vezu: codependent, independent, inter-dependent
veza bazirana na zavisnosti ne može biti srećna veza, a to je ono što si ti opisao u svom postu
valjda je fora postati ostvarena, zdrava individua koja prevazilazi svoje mane; ali to ne znači da čovjek treba biti sam samo da bi izbjegao mogući raspad i komplikacije

a i bol se prevaziđe; sve prođe :)
Vecina ljudi koje ja znam je u vezama codependent tipa zato sam i spomenuo.
ali to ne znači da čovjek treba biti sam samo da bi izbjegao mogući raspad i komplikacije
Naravno, ali isto tako covek ne treba ni da se forsira da ulazi u ili da odrzava mediokritetne, disfunkcionalne ili neispunjavajuce veze cisto da bi ispunio drustvena ocekivanja, ako mu tako nesto u tom trenutku u zivotu (ili uopste) iz bilo kakvog razloga ne odgovara.
 
a šta znam za to vlasništvo, meni je potrebna monogamna veza ali to ne znači da imam vlasništvo nad nekim za do kraja života ili bilo kakvu garanciju
I meni odgovara monogamna veza, nije to problem, vec cinjenica da se dosta toga zahteva i ocekuje. Ja nemam potrebu da vrsljam, ali ako suprotna strana zeli, samo napred, ali nemoj to kriti.
LAZI su problem, LAZI zbog INTERESA.

- - - - - - - - - -

A ovim se INTERES unistava, a kada njega nema, nema ni LAZI i onda imamo neko POSTENJE na delu.
 
budala : ))
ne znam. imam razne odgovore ali ne znam koji je tacan. trebalo je da ne radim cisto da ne bih imala pitanje

- - - - - - - - - -



ogranicili su me, pre toga nisam imala granicu

- - - - - - - - - -

sad oni citaju pa su mrsavi a opet sam debela

- - - - - - - - - -

pa nismo bili u vezi a dobro smo se upoznali, to je skroz loshe

nemam pojma, kada ti neko učini nešto nažao, nije normalna reakcija da kažeš 'trebalo je da ne radim'....
valjda zaista zavisi iz koje perspektive to posmatraš...koliko su ti bile zle namjere
zvučiš kao žrtva zlostavljanja ....znaš ona što je presolila supu i dobila batine, pa tvrdi da nije trebala da presoli supu...da to plastično objasnim
 
nemam pojma, kada ti neko učini nešto nažao, nije normalna reakcija da kažeš 'trebalo je da ne radim'....
valjda zaista zavisi iz koje perspektive to posmatraš...koliko su ti bile zle namjere
zvučiš kao žrtva zlostavljanja ....znaš ona što je presolila supu i dobila batine, pa tvrdi da nije trebala da presoli supu...da to plastično objasnim

ne znam, sve u svemu sad nije bash dobro
mozda, ne znam, moguce da jesam samo znam i gde je moja neka krivica al dobro to je neka sad tema

- - - - - - - - - -

rekla sam "ebite me" pa i jesu. da sam imala malo vise pameti verovatno bi nekako sve bilo zanimljivije ali nisam imala

- - - - - - - - - -

zapravo u vezu se ne uvalis, na vezi se radi
 
nema krivice mačko za zlostavljanje....to nekako ne može da bude uzročno posledična veza
zato sam i navela taj banalni primjer za supu, valjda je očigledno bar tu

nadam se da si ti ok sada <3

ne znam, mozda bi mogli da mi kazu gde oni misle da jesam to radila
sada nisam ok a koliko je tesko ne znam, mozda nije toliko
nisam bas neki lik i cvecka a valjda sam delovala ok pa nekako se razocarali
evo cao pisem opet
 
Ne volim vezivanja za zene jer mi brzo dosade i smore me sto im uvek pre pocetka veze dam do znanja da sam slobodan strelac.Ima nekih koje u startu to prihvate a onda pomisle da mogu da me promene i tada pocinje ono sto me opako nervira.Ne mogu da ih pedaliram jer su zestoko nalozene pa sam prinudjen da im dam nokaut terapiju tako sto ih dovedem do ocaja i loodila kad ih izblamiram svetski.Jednu lodachu koja je davila za medalju i bila je nepopustljiva u nameri da je ozenim sam izblamirao pred familijom tako sto sam joj sasuo u lice da me uopste ne zanima ni ona ni njena smor familija a maticar je usta razjapio i blejio kao da je pao sa marsa.
Nonsalantno sam odsetao dok su svi prevrtali ocima , posle me je loodacha proganjala i pretila mi mesecima da cu je zapamtiti....z:mrgreen:
 
To su žene smišljale vekovima te zamke i najzad smislile brak i svojim uticajima,a naročito kad je papa
bio žemsko(! istorijska činjenica)realizovali putem crkve po ugledu na ješe...
Inače,nama muškima štima da bodemo crtu i krešemo koju sustignemo...Prirodno...
Ovako-ne gine ti ona ćiku,a usput ša još bocneš il za guzu zgrabiš!z:mrgreen:
 

Back
Top