Upražnjavate li masažu?

tako sam i ja poceo pre nekoliko godina ................pa zavrsio sa svoju zenu u svinger-klubu.
Jednom se zivi. Uzivajte, nek vam je sa srecom.
Poznavao sam ženu koja je bila u toj svinger priči godinama. Ajoj šta mi je sve ispričala. Bivši muž joj na kraju odlepio, ljubomora neka. Što je najčudnije zbog druge žene, a ne muškarca, pa je jednom besno zvukao iz đakuzija gde se družila sa azijatkinjom. :lol: Upoznao sam dosta žena koje preferiraju ta ekstra druženja sa ženama, kažu dosta mi je jedan muškarac.

Nego, ljudi, od teme o običnoj masaži dođosmo do svingera, trojke ostalih kombinacija.

Ko je probao, kakvu masažu preporučujete? Kakva je tai masaža?
 
ovako, sportsko medicinska masaza je malo grublja od recimo limfne drenaze, ostale vrste masaze po meni su izmedju ove dvoje od prilike koliko sam napisala, limfna je jako njezna, zapravo najnjeznija masaza tako da uvijek prija a za sportsko medicinsku biram kad sam raspolozena
 
Te
Otvaram temu jer ne vidim da ima ijedna a da je novija. Valjda pripada ovde iako se u mom slučaju ne odnosi na seks. Mislim na pravu masažu, bilo koje vrste.
Živim u Aziji gde je masaža jako popularna i najnormalnija. Na svakom ćošku su saloni a u zavisnosti od vrste znaka i svetla iskusniji će znati o kakvoj se masaži radi, pravoj ili nevaljaloj.

Elem, nedavno sam zbog manjih bolova u ramenu imao masažu. Nisam čak ni tražio već se žena sama ponudila. To je neko koga i suruga i ja je poznajemo a ima osnovno znanje o masaži. Dakle, kućna opuštena varijanta, radila mi je akupunkturu a posle i masažu, uključujući elektronskim masažerom sa vibriranjem i koji se greje. Malo je reći da sam tokom barem 2 sata masaže od zadovoljstva video i nebo i sve anđele.

Kasnije je žena ponudila da me ponovo masira, ali sam odbio jer mi je bilo bezveze zbog supruge iako bih iskreno voleo i supruga nije ništa komentarisala. Valjda neki osećaj krivice da ako uživam i lepo mi je onda je pogrešno, posebno kada je druga žena u pitanju. I kad odem u frizerski salon bude mi neprijatno tokom najobičnije masaže glave i pranje kose i ne mogu da se valjano opustim.

I sada bih iskreno voleo da odem u neki pravi, legitiman salon ali mi je bezveze.

Koje je vaše mišljenje o ovome? Upražnjavate li neki oblik masaže? Da li masažu vidite kao nešto što je erotsko po prirodi ili odvojeno?
U nekim hotelima usred masaze devojka ponudi uslugu + koja se doplacuje. Osecaj krivice i nelagnost bi tebalo da imas ako pristanes na hand or ******** umesto da ljubazno odbijes.
 
Volim masazu i mogla bih se masirati po cijeli dan,samo kad bih imala para i vremena.
Ne dozivljavam je nimalo erotski,nego iskljucivo kao sredstvo za opustanje ukocenih ledja i vrata.
Nije mi bitno ni da li me masira zena ili muskarac,svejedno ga ne vidim,nego samo da to radi kako treba.
Ovo sto pominjete pijenje tableta protiv bolova posle masaze je znak da se radi o nestrucnoj masazi.
Nisam nikad probala te tajlandske i ostale egzoticne,samo obicnu masazu ,tako da ne znam kako to izgleda.
Znam samo da se posle masaze osjecam kao da mi je neko skinuo teret sa ledja i laksa sam za deset kila.I manje od sat se ne isplati masirati.
Ne vidim sto bi ikom bilo nelagodno da ide na masazu i voljela bih da je ta kultura masaze kod nas izrazenija...A i jeftinija.Kod nas je sat vremena masaze oko 20 eura.
 
Volim masazu i mogla bih se masirati po cijeli dan,samo kad bih imala para i vremena.
Ne dozivljavam je nimalo erotski,nego iskljucivo kao sredstvo za opustanje ukocenih ledja i vrata.
Nije mi bitno ni da li me masira zena ili muskarac,svejedno ga ne vidim,nego samo da to radi kako treba.
Ovo sto pominjete pijenje tableta protiv bolova posle masaze je znak da se radi o nestrucnoj masazi.
Nisam nikad probala te tajlandske i ostale egzoticne,samo obicnu masazu ,tako da ne znam kako to izgleda.
Znam samo da se posle masaze osjecam kao da mi je neko skinuo teret sa ledja i laksa sam za deset kila.I manje od sat se ne isplati masirati.
Ne vidim sto bi ikom bilo nelagodno da ide na masazu i voljela bih da je ta kultura masaze kod nas izrazenija...A i jeftinija.Kod nas je sat vremena masaze oko 20 eura.
Ne mora biti nestručna osoba u pitanju.
Meni je žena uradila Relax masažu.
Objasnila mi je da se ta vrsta masaže preporučuje posle vežbi ili treninga.
Nije dovoljno samo otići na masažu i problem je rešen.Masaža ima trenutno dejstvo, par sati ili dana eventualno...i da bi zaista osetili njene prave efekte i blagodeti, potrebna je prethodna fizička aktivnost u vidu vežbi ili bavljenje sportom.
P.S.Vezano za erotske masaže, to mi već ne bi ni palo na pamet.
 
Poznavao sam ženu koja je bila u toj svinger priči godinama. Ajoj šta mi je sve ispričala. Bivši muž joj na kraju odlepio, ljubomora neka. Što je najčudnije zbog druge žene, a ne muškarca, pa je jednom besno zvukao iz đakuzija gde se družila sa azijatkinjom. :lol: Upoznao sam dosta žena koje preferiraju ta ekstra druženja sa ženama, kažu dosta mi je jedan muškarac.

Nego, ljudi, od teme o običnoj masaži dođosmo do svingera, trojke ostalih kombinacija.

Ko je probao, kakvu masažu preporučujete? Kakva je tai masaža?
pa od "obicne" masaze do svingera nema mnogo, tako da je ovo otprilike "sveobuhvatna" tema.
A ta "tvoja" svingerka verovatno je i ranije imala problem sa svojim muzem a u svingerluk je bio samo finale njihove veze. Normalno, to funkcionise kod parova koji nemaju medjusobnih problema i koji su jedno drugom veoma poverljivi i poznaju se ko blizanci.Samo takvi mogu se upustiti u svingerski zivot bez posledica, cak sta vise, da svoju vezu oplemene raznim zajednickim uzbudljivim dozivljajima i kombinacijama i tako svoju vezu jos vise ucvrste.
Za sve ostale svingeraj je velika zamka koja se cesto zavrsi katastrofom. Zato, ko god zeli nesto vise od zajednickih intimnih trenutaka, mora dobro da preispita svoj odnos sa partnerom jer upraznjavati svingerski zivot moze voditi U RAJ KAO I U PAKAO.
 

Back
Top