Управо сам одгледао централни Дневник РТС-а

Обилић

Veoma poznat
Poruka
12.759
Па бре народе кад вам је најтеже погледајте Дневник јавног сервиса !
Толико добрих ствари се дешава у овој нашој Србији ...

Није никаква иронија, заиста мислим ово што говорим !

Превише се забављам гледањем опозиционих канала, подкаста, штампе, форума ...
Нисам ни приметио да већ говорим о крају планете ! :roll:

Па заиста ...
Чувајте се, постоје многи идиоти којима ако се препустите, помислићете да је армагедон већ наступио !
 
Bila je tema u mojoj režiji koja se bavila pitanjem da li smo u nekom periodu života prerasli televiziju... i, i dalje stojim iza toga da, makar mi, neke generacije koje su pratile razvoj interneta, pojavu društvenih mreža i plasiranje informacija na neke druge načine, definitivno prerastamo TV i ne možemo na tom poligonu više da se nađemo.
Tako, jednom nedeljno pogledam informativni program, tj. vesti ili dnevnik... a i to mi postaje već mnogo, pa razmišljam da jednom u dve nedelje pogledam kojim informacijama se tamo bave.
 
Bila je tema u mojoj režiji koja se bavila pitanjem da li smo u nekom periodu života prerasli televiziju... i, i dalje stojim iza toga da, makar mi, neke generacije koje su pratile razvoj interneta, pojavu društvenih mreža i plasiranje informacija na neke druge načine, definitivno prerastamo TV i ne možemo na tom poligonu više da se nađemo.
Tako, jednom nedeljno pogledam informativni program, tj. vesti ili dnevnik... a i to mi postaje već mnogo, pa razmišljam da jednom u dve nedelje pogledam kojim informacijama se tamo bave.

Ма гледам јадан Ољу и "Србија инфо" и Кулачин-Видојковић као да будем информисан,
да не испаднем будала,
и кажем ти
дођох дотле да нисам ни приметио колико су ме сви они отровали.

Не гледам ТВ уопште, само интернет.

Па бре на интернету је толико тога
да се најлакше ухватиш за неку алармантну вест,
ајде као да не наебеш.

Даћу пример намирница.
Па нема више ничега што нека новина није прогласила за лоше и канцерогено.

Ето само од тога да кренеш !
Исто тако било шта друго, политика, социологија, здравство ...

Све неке лоше вести,
које добро дођу некима да паре млате и плаше народ.

Бећковићка нам се већ скоро 40 година усерава у мозак
и уваљује нам своје менструално виђење света.

Онај Видојковић је тотално немузикалан,
кад говори као да се коцка котрља !

Једино Бркића ценим,
човек трује али јако симпатично.

 
Kad pogledas nacionalni dnevnik, imas utisak da je Srbija jaca od Svedske i Norveske zajedno :D :D :D
A na ulici hoce da te ubiju za 500 evra.

Вечерас сам видео Краљевчане и њихову противпожарну организованост,
свака част !

Па сам видео децу у Крушевцу и полицију како има презентацију пред њима,
и како их деца воле и облаче униформу, развлаче наоружање ...
Идила.

И сусрет председнице владе са америчким бизнисменима
и договарање око нових инвестиција.

И фудбалску репрезентацију како тренира
и спрема се да победи у петак,
ТВ пренос је обезбеђен ...

Ама бре поносан сам на овај народ који сам до малопре сматрао за слинав.
Ти си Видојко слинав и ти Оља и ти ГоранеПетреКурчеПалче !
 
дођох дотле да нисам ни приметио колико су ме сви они отровали.
Zavisi čime se zračiš.
Ispada da imamo dijametralno različite izvore jer se ne osećam zatrovanom.
To što pratim na YT i ostalim sredstvima informisanja uzimam kao i svaki medij sa ne tek malo soli, već ono... So, inače u "Take it with a grain of salt." podrazumeva da tvoj mozak radi, da nisi samo onaj koji upija, već najbolje, onaj koji razmatra i dobro uzima, a loše odbacuje.
Ko se samo TV-om drogira... pa... sam sebi tragično određuje svest o tome u kakvom svetu živimo.
 
Вечерас сам видео Краљевчане и њихову противпожарну организованост,
свака част !

Па сам видео децу у Крушевцу и полицију како има презентацију пред њима,
и како их деца воле и облаче униформу, развлаче наоружање ...
Идила.

И сусрет председнице владе са америчким бизнисменима
и договарање око нових инвестиција.

И фудбалску репрезентацију како тренира
и спрема се да победи у петак,
ТВ пренос је обезбеђен ...

Ама бре поносан сам на овај народ који сам до малопре сматрао за слинав.
Ти си Видојко слинав и ти Оља и ти ГоранеПетреКурчеПалче !

I opet ce na ulici da te ubiju za 500 evra :D :D :D
 
Bila je tema u mojoj režiji koja se bavila pitanjem da li smo u nekom periodu života prerasli televiziju... i, i dalje stojim iza toga da, makar mi, neke generacije koje su pratile razvoj interneta, pojavu društvenih mreža i plasiranje informacija na neke druge načine, definitivno prerastamo TV i ne možemo na tom poligonu više da se nađemo.
Tako, jednom nedeljno pogledam informativni program, tj. vesti ili dnevnik... a i to mi postaje već mnogo, pa razmišljam da jednom u dve nedelje pogledam kojim informacijama se tamo bave.
Ја например телевизију не гледам има четири године. Комп, лаптоп, телефон..
 
Ја например телевизију не гледам има четири године. Комп, лаптоп, телефон..
Nažalost, to je paradigma bez jedne važne stvari... i ne radi dobro, nije funkcionalno.
Mediji služe da vidiš šta se hoće konkretno od neke države, u nekoj državi, ma kako mala da je, koji su spoljni/unutrašnjiinteresi i sl., nije to baš tako... zabataliti dnevnik. Ok, spasio si se na kratko...
ali, zapravo, dnevnik ima svoju funkciju.
 
Nažalost, to je paradigma bez jedne važne stvari... i ne radi dobro, nije funkcionalno.
Mediji služe da vidiš šta se hoće konkretno od neke države, u nekoj državi, ma kako mala da je, koji su spoljni interesi interesi sl.
Качиш индиректно хтео или не. Ево например мени је довољно да на јутјубу одгледам Кесића и знам све лапсусе и покушаје политике од ових владајућих. Сасвим довољно да човек скапира где смо и шта смо. Зато ја мислим да је нет спас, можеш толико тога да чујеш и видиш свуда на свету, само ако хоћеш.
 
Качиш индиректно хтео или не. Ево например мени је довољно да на јутјубу одгледам Кесића и знам све лапсусе и покушаје политике од ових владајућих. Сасвим довољно да човек скапира где смо и шта смо. Зато ја мислим да је нет спас, можеш толико тога да чујеш и видиш свуда на свету, само ако хоћеш.
Zapravo, ne.
Koliko je tvoje učešće bilo gde time što imaš mišljenje o ljudima koji se tu izvrgavaju ruglu? Ti stičeš utisak time što si se na nešto nasmejao i odregovao komentarom, svađao satima, da nešto može da se promeni.
To je upravo idealno, upravo se u sekundi promenila vrednost mišljenja pojedinca... i konačno imaš ovo sad raspoloženje i samopouzdanje ljudi koje kritikujemo.
Videli su dokle ovo nominalno ide u relativi i apsolutu, i boli ih uvo konačno.
 
Zapravo, ne.
Koliko je tvoje učešće bilo gde time što imaš mišljenje o ljudima koji se tu izvrgavaju ruglu? Ti stičeš utisak time što si se na nešto nasmejao i odregovao komentarom, svađao satima, da nešto može da se promeni.
To je upravo idealno, upravo se u sekundi promenila vrednost mišljenja pojedinca... i konačno imaš ovo sad raspoloženje i samopouzdanje ljudi koje kritikujemo.
Videli su dokle ovo nominalno ide u relativi i apsolutu, i boli ih uvo konačno.
Довољно је да посматрам. :)
 
Bila je tema u mojoj režiji koja se bavila pitanjem da li smo u nekom periodu života prerasli televiziju...

Мислим да је то помало безвезно размишљање.
Прерасли телевизију ?
Хммм ...

Па ми бре нисмо прерасли ни канцеларијске трачеве
(и не треба да их прерастемо)
и ту човек може да чује нешто од значаја за његову судбу, а камоли телевизију.

Што се интернета тиче, рећи ћу:
Мој син је са девет година био испровоциран мајчином незапосленошћу
и ухватило дете те на форуму отворио тему како се запослити !

И веровали или не,
тема му је сасвим добро била посећена,
али нама у кући је постало јасно да читајући чланке на интернету
ти никада не знаш ко их је стварно писао.

Еееј мој клинац је давао људима савете ...
Разумете шта хоћу да кажем ?

У новинама, на телевизији, на радију,
ти бар знаш да то пишу колико толико школовани, проверени људи.

Иза њих стоји држава ?
Па тим пре обраћам пажњу на речено.

Ко зна ко мени овде на форуму одговара и прави се паметан, добронамеран, хуман ...
А он можда ништа није од побројаног !

Не бих ја отписивао ТВ,
заправо то ми је тако скоројевићки ... :bljak:
 

Back
Top