Upozorenje 2. Koronarna vremena.

Screenshot_118.png



Više znanja - ne može da škodi...


:think:
 
Poslednja izmena:
Preminuo Ivan Bekjarev
Poznati srpski glumac Ivan Bekjarev preminuo je u 74. godini.
Izvor: B92 ponedeljak, 16.11.2020. | 21:18 -> 22:43



Podeli

Printskrin TV Prva

Printskrin TV Prva​


Bekjarev se prošlog meseca zarazio koronavirusom, a pre desetak dana pogoršalo mu se zdravstveno stanje.

Poslednjih nedelja bio je na Infektivnoj klinici u Beogradu. Glumac je saznao da je pozitivan na koronavirus dok je snimao film, zbog čega je odmah napustio set.
 
PREMINUO MIŠA ALEKSIĆ U 67. GODINI: Legendarni basista Riblje čorbe izgubio bitku sa koronom



PREMINUO MIŠA ALEKSIĆ U 67. GODINI: Legendarni basista Riblje čorbe izgubio bitku sa koronom
Pop kultura
29.11.2020. 10:32h

Gitarista rok grupe "Riblja čorba" Mirosalv Miša Aleksić preminuo je u 67. godini, potvrđeno je za Kurir.
On je bio na lečenju od korona virusa u KBC "Bežanijska kosa", a stanje mu se pogoršalo i bio je prebačen na respirator.
Njegova ćerka Mina Aleksić, nedavno je objavila emotivan status na društvenoj mreži Fejsbuk.
"Moj Miša je oboleo od kovida i na respiratoru je već 3. dan. Svaki sat je njegova borba za život kao i moja i mamina za njega. Miša bi voleo da svi naši dragi ljudi znaju koji je lav i borac. Voleo bi da svi ljudi koji ga vole i poštuju kao majstora roka ovih dana budu uz nas uz njega i veruju da ć emo pobedit u****i Kovid. Svi smo mislili da je sprdnja i do pre dve nedelje sam sedela sa porodicom na ručku i smejali smo se kako ne volimo da nosimo maske i razglabali gde ćemo u provod ili ručak. Ja sam sada ostala sa oba roditelja u bolnici. Preplašena da ali i hrabro verujem u sreću i u dobru energiju. Molim vas zbog Miše da šaljemo najjaču energiju u univerzum i da nam što pre bude na sceni sa gitarom!", napisala je Mina Aleksić pored zajedničke fotografije sa ocem
BONUS VIDEO:

Kurir.rs/I.B.
NE PROPUSTITE
LEGENDARNI BASISTA RIBLJE ČORBE NA RESPIRATORU: Miša Aleksić se bori sa koronom, u teškom je stanju (FOTO)
MIŠA ALEKSIĆ JE MOJ PRIJATELJ, ŠTA GOD DA MU TREBA, TU SAM: Bane Obradović prošao kroz isto sa koronom pa pomogao kolegi!
MIŠA ALEKSIĆ IZ RIBLJE ČORBE U BOLNICI ZBOG KORONE: Dobio upalu pluća, sad prima terapiju
PREMINUO MIŠA ALEKSIĆ U 67. GODINI: Legendarni basista Riblje čorbe izgubio bitku sa koronom



 
JOVAN MARIĆ NA RESPIRATORU: Poznati psihijatar u teškom stanju

Novosti online

08. 12. 2020. u 14:06

AddThis Sharing Buttons
Share to Facebook
Share to TwitterShare to ViberShare to WhatsApp
ЈОВАН МАРИЋ НА РЕСПИРАТОРУ: Познати психијатар у тешком стању

Foto: V. Danilov
PSIHIJATAR dr Jovan Marić priključen je na respirator i bije životnu bitku s korona virusom.



Poznati psihijatar i seksolog smešten je u KBC "Dragiša Mišović" s jakom obostranom upalom pluća i stanje mu se, nažalost, pogoršalo toliko da je morao da bude priključen na respirator.
Marić je primljen u "Mišović" 1. decembra, a tada je otežano pričao i disao, pa je bio na kiseoniku. Nažalost, ubrzo mu se stanje pogoršalo pa je priključen na respirator.
(Kurir)
 

Back
Top