Upoznavanje

Imate li iskustva sa aplikacijama za upoznavanje slobodnih ljudi ili parova? Datinga aplikacije? Sta mislite o tome? Ako ima neko neku preporuku bio bih zahvalan! Veliki pozdrav!

Davno sam probao, potpuna glupost. Da bi se možda istakao, moraš da imaš taj verifikovani nalog i brdo slika. Čime rizikuješ da te tamo vidi neko ko te poznaje i onda skontao koliki si paćenik.
 
Em kvalitetna em besplatna. Pa kud više?
Odrzava se ljudski nivo komunikacije. Nije forsirano. Jbga ako bas hoces da budes olos, onda sledi kazna. Bila bi steta da se pokvari grupicama koje prave tu suvoparnu i sterilnu atmosferu, provociraju pasivnom agresijom i klikcu za sve prijave - lazni mali moralisti. Bilo ih je par ali je to razbucano. Gud dzob!
 

Back
Top