Upoznavanje preko aplikacije?

Pozz, opet ja.

Lik mi nudi da se nadjemo u hotelu prvi put. Sad ocigledno hoce ses ali koliko je to opasno? Jel ima neko slicna iskustva? Razliciti su gradovi.
U baru u hotelu da u sobu ne idi nikako.

Moja iskustva s poznanstvima su vise nego dobra i iz drugih drzava, a i musko sam pa se nemam cega bojati.
Pitanje je koliko mu vjerujes, koliko se vremena dopisujete itd. U danasnje vrijeme kad svaki krkan ima mob i net je daleko veca opasnost nego prije, ali ne mora nuzno biti. Ako nisi sigurna ne idi. U svakom slucaju ako i odes drzi se prostora gdje ima ljudi. Kada i ako mislis nastaviti druzenje mozes i na izlete. Krajem prosle godine sam imao dva super izleta s forumasicom s drugog foruma, a i 3 upoznavanja.
 
Pozz, opet ja.

Lik mi nudi da se nadjemo u hotelu prvi put. Sad ocigledno hoce ses ali koliko je to opasno? Jel ima neko slicna iskustva? Razliciti su gradovi.
Ne idi tamo za dragog boga te molim.
Ja sam perverznjak i seksualno bi te iskoristio, ali te sigurno ne bi zvao u hotel, vec na neko javno mjesto.
Mani manijaka i prijavi ga policiji.
Jedna je stvar otici u svaleraciju, a sasvim druga naci se s nekim koga ne poznajes u nekom hotelu.... joj bozesacuvaj... mila moja, ostani doma.

Tog tipa si upoznala tu, na krstarici, priznaj.
Svi mi muski koji se okupljamo ovdje smo caknuti, ali ima gorih i boljih.
 
Koliko sam shvatila tebi je jasno da on želi samo seks i to prilikom prvog sastanka i tebi to nije problem već da li je sigurno.

Ja sigurno ne bih...

Možda se javi neko sa iskustvom tog tipa.

Na kraju krajeva koliko je ljudi koji se nahvataju po klubovima, kaficima i kresnu se već to veče. Ne vidim razliku a ništa im ne fali. Obave i svako svojim putem.
 
Valjda je suština teme, bezbednost seksa sa nepoznatom osobom...

Nisam čak nikada ni razmišljala o tome... i to još u nekom XY gradu, gde nemaš kome da se obratiš za pomoć ako zatreba...

Kada razmislim ne nikako...ne idi u drugi grad za kres sa nepoznatom osobom...

Ukoliko si rešila/o da imaš seks sa nepoznatom osobom barem učini to na svom terenu. Obavesti nekoga gde si, sa kim si, ponesi biber sprej, gel...ne znam šta već postoji u aresenalu odbrane... :)
 
A da te tamo pozove Dijanica? :whistling:

Haha pa iskreno ne bi mi bio neki gust da mi se nudi tako i to jos po nekakvim motelcinama da me cima ali bi mi svakako prijalo da oce ovako da se negde nadjemo, malo se vidimo, upoznamo, zezamo (pa posle ko zna), mada ko zna mozda ce i biti prilike ( moguce da bi vec i doslo do toga da je nisu u'Apsili s obzirom da sam je bio kontaktirao neposredno pre toga i da je delovalo kao da ni ona nije bas ravnodusna ;) , ali ajd valjda ce u nekom momentu da se vrati na drustvene mreze kad prodje taj pravno-birokratski cirkus). ;)
 

Pa mislim da je normalan pozvao bi te valjda prvo malo da se vidite i upoznate , mislim cim te neko tako zove u motel (kao da si neka seksualna radnica da budem politicki korektan) ono jasno je sta zeli od tebe i kakve su mu namere a ti posle ne bi mogla da se vadis na pricu kako nisi znala, kako ti je delovao fin i slicno, mislim cim te zove u hotelsku sobu (a pritom nikad te nije ni video) zna se koliko je sati a i zna se kakva je to sorta devojaka koja se tako zove u hotelsku sobu i koja tek tako uskace u neciji krevet.
 
Pa mislim da je normalan pozvao bi te valjda prvo malo da se vidite i upoznate , mislim cim te neko tako zove u motel (kao da si neka seksualna radnica da budem politicki korektan) ono jasno je sta zeli od tebe i kakve su mu namere a ti posle ne bi mogla da se vadis na pricu kako nisi znala, kako ti je delovao fin i slicno, mislim cim te zove u hotelsku sobu (a pritom nikad te nije ni video) zna se koliko je sati a i zna se kakva je to sorta devojaka koja se tako zove u hotelsku sobu i koja tek tako uskace u neciji krevet.
Na slici jeste video ali ok slazem se glupo je.
 
Секс шема без претходног упознавања уживо или барем преко видео позива није баш најмудрија одлука. А, ако није реч само о секс шеми већ о нечему што би евентуално представљало први састанак и увод у нешто више, тек онда се претходно упознавање још више подразумева. У сваком случају, сваки изговор који можда буде дао за избегавање видео позива (не волим то, не радим то...) требало би да пали црвену лампицу и изазове оправдану сумњу. Осим ако сте тинејџери и ако му је то прво искуство икад, а вероватно није чим би у хотел. Ја бих био врло опрезан у оваквој ситуацији.
 
Valjda je suština teme, bezbednost seksa sa nepoznatom osobom...

Nisam čak nikada ni razmišljala o tome... i to još u nekom XY gradu, gde nemaš kome da se obratiš za pomoć ako zatreba...

Kada razmislim ne nikako...ne idi u drugi grad za kres sa nepoznatom osobom...

Ukoliko si rešila/o da imaš seks sa nepoznatom osobom barem učini to na svom terenu. Obavesti nekoga gde si, sa kim si, ponesi biber sprej, gel...ne znam šta već postoji u aresenalu odbrane... :)
Oklagija.
 
Nešto definitivno nije uredu pre svega sa tobom.
A zatim totalno nije u redu sa njim.
Verovatnoća da će sve to krenuti po zlu je izuzetno velika.
Tako nešto recimo ni jedna prostitutka ne bi uradila.
Bezbroj je vrlo loših scenarija koji mogu da se dese i samo jedan "dobar" za koji se ti nadaš da će se desiti.
Ne znam.Mislim da se ti šališ,ovde.
Prosto ne mogu da verujem da je neko toliko praznoglav kao ti.
Izvini ako te to vređa ali veruj mi da je to istina.
Pozz..
 
Pa realno fina i postena devojka se ne nalazi po motelima sa nekim likovima koje prvi put vidi (mislim ajde da te pozvao na pice da se malo vidite, upoznate ili da se nadjete negde u gradu pa ajde) , mislim zna se koja sorta devojaka to radi i kojima je to svojstveno.

Iako u online upoznavanje samo po sebi nije nista lose.

Danas od "fine i postene" zene nema niko korist pa ni ona sama.
 
Па није опасно, ако користите кондом. Све остало ок. Е мајко мила ко све отвара теме. Зове те први пут у хотел? Да имаш трунку самопоштовања отерала би га у ку рац, и пожелела да тако своју сестру зове.
pa vec su se upoznali. Red je i da popiju neko picance zajedno.
 

Back
Top