Quantcast

Upoznajte najdeblju osobu na Balkanu

Gost377586

Veoma poznat
Poruka
11.164
Ima ljudi u Americi debljih koji su uradili operaciju zeludca,al ne znam dal to pokriva socijalno u ovakvim slucajevima...
A realno sad raymisljam kao smo cesto puni predrasuda,meni je prvo palo na pamet da ga je majka tovila ko malog,a da je i on sam bio neumeren u slatkisima,a onda procitas,saobracajka,bolesti,kicma,pare za lekove, i skonas da nije sve tako jednostavno..

- - - - - - - - - -

ja sam u 23 imao 140 kila al sam se posle stanjio
ostale strije na dupetu
Al ne znam koliko ovaj sme da vezba posebno bog kicme,i drugih problema zdravstvenih..

markons82

Veoma poznat
Poruka
13.406
Najsmesnije mi je da navodno jako malo jede. Ugojio se 7kg a nije skoro ni jeo. Pa odakle je navukao 7kg, iz vaduha i Sunca!!! Glupost obicna...... Ovaj lik da i imao takvu masu unese 6000 kalorija na dan kao iz topa....
Da bi gubio 1kg nedeljno treba da unese max 4000 kalorija na dan, kako se lik konstantno goji unese minimum 5-6000

Poslednja izmena:

cave man

Buduća legenda
Banovan
Poruka
29.324
Ima ljudi u Americi debljih koji su uradili operaciju zeludca,al ne znam dal to pokriva socijalno u ovakvim slucajevima...
A realno sad raymisljam kao smo cesto puni predrasuda,meni je prvo palo na pamet da ga je majka tovila ko malog,a da je i on sam bio neumeren u slatkisima,a onda procitas,saobracajka,bolesti,kicma,pare za lekove, i skonas da nije sve tako jednostavno..

- - - - - - - - - -

Al ne znam koliko ovaj sme da vezba posebno bog kicme,i drugih problema zdravstvenih..
ne sme mora da prestae da jede
jao jeo gibanciu celu za veceru i litar mleka sa neskvikom dorucak 10 sendvica ili ceo krug bureka i kroasane punjene cokoladom ili pancerotu pozamasnu al skurcilo mi se i zadnje sto sam se ozdrao je cela plazma torta posle toga se smirio izgubio 50 kila za 8 meseci

- - - - - - - - - -

300 kila je vec jebada ostace mu koze za izvoz morao bi s tim da se pozabavi

Guede

Poznat
Poruka
8.748
jao jeo gibanciu celu za veceru i litar mleka sa neskvikom dorucak 10 sendvica ili ceo krug bureka i kroasane punjene cokoladom ili pancerotu pozamasnu al skurcilo mi se i zadnje sto sam se ozdrao je cela plazma torta posle toga se smirio izgubio 50 kila za 8 meseci

- - - - - - - - - -

I brate ... ti si sav kesh pucao na guscu samo :D

Gost377586

Veoma poznat
Poruka
11.164

- - - - - - - - - -

Ovde sam jedino ja odgledala ceo snimak,mama mu pravi zdavu hranu i on jede zdravu hranu,ne jede uopste cokoladice i slicno,al sad je tesko smrsati emo ne moze covek da vezba em pije lekove koji to otezavaju, itd itd....Msm mozda je nekad jeo vise,al sad se hrani koliko moze zdravo u granicama $ al dzaba ti to kad ne mozes da se setas i da to trosis...itd itd...
Zato sam rekla ja sam na pocetku htela da ga popoljujem u smislu ne brige al onda odgledas snimak(pod uslovom da ne lazu) i skontas da nije sve tako jednostavno...