Uporedna karta-hitno!

malicvetic27

Početnik
Poruka
21
Molim Vas za pomoć oko objašnjenja ove uporedne natalne karte- to je uporedna karta mene i mog bivšeg dečka. Bili smo u vezi 5 godina,ali iako sam ja inicirala raskid,kako to obično biva,sada mi je žao. Pa Vas pitam,po ovoj uporednoj karti,da li nam je zapisano da ostanemo zajedno,ili ipak je to bila pogrešna veza? Da li ćemo se pomiriti,kakva nas budućnost čeka? Molim Vas,pomozite

Prilozi

• Screenshot_20240618_095220_Chrome.jpg
    Screenshot_20240618_095220_Chrome.jpg
    81,6 KB · Pregleda: 15
Питај га да ти орости и помирите се.

Нећеш ваљда животне одлуке да доносиш на основу распореда звезда и упоредног хороскопа са интернета?
Rekao je da nema šanse da se pomirimo iako sam ga pitala da mi oprosti. Naravno da ne donisim odluke na osnovu horoskopa,ali bi mi horoskop dao neke smernice ili bar neku nadu

natalna karta moze samo da ti da neku utehu i nadu
od nade se ne zivi
sta god da ti ona kaze najbolje je da ponovo popricas sa njim lepo i fino u nekom kaficu i neka se izjasni zasto misli da ne mozete vise biti zajedno, popricate o tim njegovim navodima i onda ce biti onako kako je trebalo da bude, ponovna veza ili definitivni raskid.
citanje natalne karte moze samo da ti da laznu nadu ili da te ubedaci a mozda bas drugacije ispadne.

natalna karta moze samo da ti da neku utehu i nadu
od nade se ne zivi
sta god da ti ona kaze najbolje je da ponovo popricas sa njim lepo i fino u nekom kaficu i neka se izjasni zasto misli da ne mozete vise biti zajedno, popricate o tome i onda ce biti onako kako je trebalo da bude, ponovna veza ili raskid.
citanje natalne karte moze samo da ti da laznu nadu ili da te ubedaci a mozda bas drugacije ispadne.
Sa jedne strane sam svesna lažnih nadi,ali ipak je u ljudskoj prirodi da u ovakvim situacijama očajnički traži zrno nade

Nadam se da će ti natalna karta pružiti uvid u greške koje si napravila, kao i da ćete ti i tvoj, sad već bivši dečko, popričati i uvideti da li možete da nastavite to.

Malo je zeznuto kad uništiš nešto u trajanju od pet godina brzo, pa se kaješ polako, ali šta ćeš. Nada je tu da umre poslednja, nadam se da ćeš se iz svojih grešaka provući bez posledica, jer je to lepota života, povući potez bez razmišljanja i onda ubeđivati nekoga da je to ok i da treba da se vrate.

Tabe, jel ovo prikladno? Može li ovako? Ili će ići još jedna prijava po ortačkoj liniji možda?

Molim Vas za pomoć oko objašnjenja ove uporedne natalne karte- to je uporedna karta mene i mog bivšeg dečka. Bili smo u vezi 5 godina,ali iako sam ja inicirala raskid,kako to obično biva,sada mi je žao. Pa Vas pitam,po ovoj uporednoj karti,da li nam je zapisano da ostanemo zajedno,ili ipak je to bila pogrešna veza? Da li ćemo se pomiriti,kakva nas budućnost čeka? Molim Vas,pomozite
Vec je naso drugu

Uuu, nije dobro
Njemu je jarac u jarcu a tebi riba na vagi
Plus(što nije dobro) Venera ti je u Uranu a njemu 25.6. Jupiter ulazi u ovna
Ne vidim pomirenje... bar ne dok strelac iz device ne izađe iz Meseca

Uuu, nije dobro
Njemu je jarac u jarcu a tebi riba na vagi
Plus(što nije dobro) Venera ti je u Uranu a njemu 25.6. Jupiter ulazi u ovna
Ne vidim pomirenje... bar ne dok strelac iz device ne izađe iz Meseca
A kad će to biti? I hoćemo li se uopšte pomiriti? Jedan član je komentarisao da nam je Mesec oboma u konjukciji tj da zajedno formiraju pun mesec i da smo srodne duše,da li je to tačno?

Back