Upomoccc! Ljubav...Ko zna kako je nek pomogne

*Zvoncica*:
:???: Posle dugog vremena nasla sam decka koji mi savrseno odgovora,strasno koliko smo slicni,ali kada sam pogledala horoskope,cisto iz yabave ispalo je da smo sve samo ne jedno za drugo,on je strelac,a ja riba.Strasno sam se istripovala,jel moze neko bar da me slaze pa da me oraspolozi?
Unapred hvala :)

eto , ovo je primer kako citanje horoskopa moze da pokvari lepe stvari:-D
ne kapiram zasto bi se ti istripovala zbog horoskopa ako se vec savrseno slazete, kao sto kazes?

meni na primer pise kako se savrseno slazem s devicama, a ustvari ja sam s njima na krv i noz, ne podnosim ih, i samo bezim od njih...a ne podnose ni oni mene:-D
 
*Zvoncica*:
a da bas zato sto smo toliko slicni,oboje se neckamo,ni jedno ni drugo ne zeli da povredi ovo drugo :confused: ala sam ga srocila.Pa jos u takvoj nedoumici,biti ili ne biti jos ti naidje takav horoskop i... :) istripuje te

a taj generalni horoskop kao slaganja izmedju znakova i ne znaci nista...
jer su svi drugaciji cak i ako su isti znak..
nadji astrologa da ti uradi uporednu natalnu kartu.....

a sto se tice nepovredjivanja, pa naravno da ne trebate da se povredjujete, i nemojte:-D

ps. ma zaboravi horoskop, cini mi se kao da pravis problem bez problema...
ako je dobro, dobro je....i neka bude tako sve dok traje, ne opterecuj se..
tripovanje oko horoskopa je u tvom slucaju cini mi se pravljenje problema jer ih nema...jel kapiras to?:)
znam da to nesvesno radis....ali mozda nesvesno zelis da kreiras neke probleme ili bar da uobrazis da ih ima jer je sve tako savrseno da ti je dosadno?:))))
 
Sto ste divni!!!!!!!!!!!!!!! :D :D
Hvala na podrsci,ali Beba je izgleda u pravu,previse je dobro da bi bilo stvarno :),zato i pravim problem,kada sa nekim pricas tolikooo iskreno kao da pricas sa samim sobom,tako da kada zavrsis razgovor nem sta ono-sta je pisac hteo da kaze- :) sve je jasno,a kada se to desi osobi koja kao ja nikada nije imala ozbiljnu vezu,uplasi se covek po malo :) samo odjednom tras...
Probacu,pa cu vam javiti jel vazi horoskop u mom slucaju ili ne :)
 
*Zvoncica*:
:???: Posle dugog vremena nasla sam decka koji mi savrseno odgovora,strasno koliko smo slicni,ali kada sam pogledala horoskope,cisto iz yabave ispalo je da smo sve samo ne jedno za drugo,on je strelac,a ja riba.Strasno sam se istripovala,jel moze neko bar da me slaze pa da me oraspolozi?
Unapred hvala :)
Ne može !!! To sa zvezdama, kada se UPUSTIŠ, ti je : " nema laži - nema prevare " !!!
Da su tako slagali Dantea, za Lauru, na koju se bio jako utripovao ( a i njima, takođe, NIJE BILO PISANO u horoskopu ! ), nikada ne bi nastali onakvi soneti !!!
Zato iskuliraj, pati, jauči ali nikako, BAŠ NIKAKO nemoj protiv okrutne sudbine !!! :lol:
 
*Zvoncica*:
Sto ste divni!!!!!!!!!!!!!!! :D :D
Hvala na podrsci,ali Beba je izgleda u pravu,previse je dobro da bi bilo stvarno :),zato i pravim problem,kada sa nekim pricas tolikooo iskreno kao da pricas sa samim sobom,tako da kada zavrsis razgovor nem sta ono-sta je pisac hteo da kaze- :) sve je jasno,a kada se to desi osobi koja kao ja nikada nije imala ozbiljnu vezu,uplasi se covek po malo :) samo odjednom tras...
Probacu,pa cu vam javiti jel vazi horoskop u mom slucaju ili ne :)

ma ne vazi bre..ti si citala uopsteni generalni horoskop kako se slazu dva znaka.....
to zaboravi...uopste ne vazi
treba ti profesionalna uporedna natalna karta, a to astrolog treba da ti napravi.....

i ne sekiraj se,...mozda se vas dvoje odlicno slazete i sve ce biti u redu...
ne dozvoli da te horoskop baca u nedoumicu kad je sve u redu
 
Ma opusteno krvolok,bilo bi nam dosadno bez tebe...i tvojih komentara...
Sta da radim ali smuvala sam se sa njim,pozeli mi srecu ;-)
Naravno svi ste divniiiii,ali apsolutno...i ko kaze da nema normalnih ljudi na netu...dobro krvolok je zalutao :D :D :D :D :D Hvala nna podrsci.Ako ja mogu neako da pomognem samo recite...Bebo nadam se da je kod tebe sve u redu na ljub.planu ;-) ako nije pisi...ti si meni pomogla kao i ostali naravno....duzna sam ti :wink:
 
*Zvoncica*:
Ma opusteno krvolok,bilo bi nam dosadno bez tebe...i tvojih komentara...
Sta da radim ali smuvala sam se sa njim,pozeli mi srecu ;-)
Naravno svi ste divniiiii,ali apsolutno...i ko kaze da nema normalnih ljudi na netu...dobro krvolok je zalutao :D :D :D :D :D Hvala nna podrsci.Ako ja mogu neako da pomognem samo recite...Bebo nadam se da je kod tebe sve u redu na ljub.planu ;-) ako nije pisi...ti si meni pomogla kao i ostali naravno....duzna sam ti :wink:
Naravno da ti i ja želim sreću, uprkos svemu ASTROLOŠKOM, a možeš i ti ne'ako da pomogneš : PRIČAJ, bre, DETALJE, šta si se ženo, ućutala ?!?!? :lol:
 
*Zvoncica*:
Ma opusteno krvolok,bilo bi nam dosadno bez tebe...i tvojih komentara...
Sta da radim ali smuvala sam se sa njim,pozeli mi srecu ;-)
Naravno svi ste divniiiii,ali apsolutno...i ko kaze da nema normalnih ljudi na netu...dobro krvolok je zalutao :D :D :D :D :D Hvala nna podrsci.Ako ja mogu neako da pomognem samo recite...Bebo nadam se da je kod tebe sve u redu na ljub.planu ;-) ako nije pisi...ti si meni pomogla kao i ostali naravno....duzna sam ti :wink:

Ma kod mene je sve super na ljub. planu:))
Posle mnogo zivotnih lutanja i mnogo ljubavnih promasaja pronasla sam najlepsu najbolju i najpametniju osobu sa kojom zelim da provedem zivot - MENE!!!
:-D :lol: :lol:
 
Ha,ha,krvolok,je moj idol :D :D,imam osecaj da je neki zezator,koji uziva u ironicnim komentarima koje upucuje raznima po forumu,sto je jos gore neki se i naloze... :D :D .Ali znate onu net izreku"Raspravljanje na forumu je kao trka mentalno zaostalih i ako pobedes i dalje si retardiran"znam da je bolesna i glupa ali je najbolje izdefinisala ono sto hocu da kazem.Meni je inace super ali videcemo jos koliko ce to da traje... :confused: :) .
Bebo za to si u pravu,ja i pored svega uvek volim sebe najvise :D :D
 
*Zvoncica*:
hehehe,ovaj krvolok me izbaksuzirao :) :) :)
Izgleda da se ne slazemo...sutnulasam ga posle nedelju dana,mnogo je neodlucan i naporan :D :D :D :wink:
Ja te izbaksuzirao ?!? :shock:
Samo sam ti odmah lepo, čovečanski, rekao da se protiv zvezda ne može, pogotovo kada se već tripuješ na te GLUPOSTI !!! :lol:
Sada nam, za uzvrat, bar ispričaj neke pikanterije iz tih ludih, nezaboravnih 7 dana orgija i razvrata ( meni za zabavu :lol: ! ), a ostalima kao pedagošku opomenu i naravoučenije, kako prolaze oni koji idu kontra horoskopa, el važi ?!?
 

Back
Top