Upomoć!!! Siluju me forumašice!

  • Začetnik teme iluzionista
  • Datum pokretanja
Ljuba82:
Хехе...прича ми ћале да су једног његовог колегу са факса, док су студирали...напале две девојке. После је избила дискусија о томе да ли мушкарац може бити силован.

Рибе нису биле оптужене наравно. :lol: :lol: :lol:

Е сада...он који се баве психологијом би то могли боље да објасне...својевремено је Фројд написао да приликом сваког силовања постоји у жени...како да се изразим...одређен део ње који ужива у томе. Да се разумемо...нико не може свесно да ужива у томе (ни мушкарци)...поготово ако је повезано са физичким малтретирањем, на крају крајева знам једну девојку и кроз шта је све прошла, али један несвесни део који је везан искључиво за сексуални чин.

Ово је сад размишљање једног апсолутноиг лаика (и тек сада кад сам све написао звучи ужасно смешно)...али шта ако се тај несвесни део код мушкарца испољава у виду ерекције, знамо да је све у глави (девојке постојање жеље могу да сакрију...колико-толико).

Мислим погледајте објективно...да ли би некоме, без обзира на пол, пријало да се неко иживљава над њим? Чак не мора бити ни иживљавање...било шта што се ради против наше воље изазива неки револт. По свом склопу личности...ја сам убеђен да бих ментално пук'o да ме рецимо нека девојка држи везаног и планира ко зна шта после. Борио бих се, копрцао, пиздео, псовао, претио, ишчупао радијатор...ма све...али опет не могу да тврдим да се на мом телу не би десило баш оно што она рецимо прижељкује. :roll:


Ne bi, jer je nagon za zivotom uvek ispred sehualnog nagona, tako da dizanje na silu ne postoji!
 
iluzionista:
Ima tu nešto... Onda bi ona (ili one) na sudu mogle da kažu: "ali on je hteo, bio je naložen ko morsko prase". :lol:


А види овај сценарио...на одећи су јој остали трагови сперме..ноктима те мало изгребе...касније те одвеже и тужи за силовање. :lol: :lol: :lol: :wink:

tralalala:
@Ljubo 82
Ta prica o nesvesnom uzivanju prilikom silovanja je toliko gadna da je ne treba spominjati ni u zezanju.
Silovanje nema veze sa seksom. To je cisto nasilje. Kao cupanje nokata ili kopanje ociju.
Kapiras?

Ма далеко од тога...не догодило се никоме...
Ја говорим о ономе што су други много упућенији говорили.
Не заборави да је сексуални импулс у теорији на несвесном нивоу.
Исто тако сам лаички дао теорију шта може типу да се деси.

Јел капираш? :roll:

Aleksej_BASO:
Ne bi, jer je nagon za zivotom uvek ispred sehualnog nagona, tako da dizanje na silu ne postoji!

Да, али ти рецимо знаш да си физички релативно безбедан...једино си понижен, ограничена ти је слобода. То је оно што убија. И страх рецимо.

А она рецимо почне да шара доле. Ма и не мора...за пар сати ћеш добити ерекцију на суво. Знаш и сам да он има свој карактер. А и како да се објасне ноћне ерекције? (мислим у пола 5 ујутру, онако сањивом у кревету ми није ни до чега, а камоли до Ебачине, а опет...)
NatasaNatasa:
Pa meni nije jasno kako neko može da siluje muškarca ... pa ako bi imao dobrovoljac da mi objasni.

Имаш форе да сазнаш до 1.1.2006-е. :lol: :wink: Оно као за компове 2004-е.:lol:
 
e bas pre neki dan u kuhinji na pauzi pricamo o silovanju.i kaze jedna koleginica "u mom komsiluku silovali neku babu od 72 god,jadna kako li je istraumirana" a ja rekoh nista manje nego neka od 20!!!" a ona (posto ona ima 55) kaze "pa jeste,nece da dodje bred pit ili dzordz kluni da te siluju nego neki klosari" :shock:
e iluzijo kad pristanes ne racuna se u silovanje,tako da no problemo s tobom :mrgreen:
 
hanibaI77:
e bas pre neki dan u kuhinji na pauzi pricamo o silovanju.i kaze jedna koleginica "u mom komsiluku silovali neku babu od 72 god,jadna kako li je istraumirana" a ja rekoh nista manje nego neka od 20!!!" a ona (posto ona ima 55) kaze "pa jeste,nece da dodje bred pit ili dzordz kluni da te siluju nego neki klosari" :shock:
e iluzijo kad pristanes ne racuna se u silovanje,tako da no problemo s tobom :mrgreen:

E, a jel mogu ja da ne pristanem da me siluju? Pa da me onda siluju :lol:
Hanibalka, hipnotiše me taj tvoj avatar, ne mogu više da čitam postove... :)
 

Back
Top