Uplovila "Marija": Prvi tanker američkog gasa stigao na tlo Evrope

Elektrane na ugalj??? Ugalj??? A zeleni??? A zaštita okoline???

Pih! Danas ideali ne vrede ni pišljiva boba, a nekad se za njih umiralo!

E, Nemci, Nemci... Em američke sluge, em ideale kroz prozor čim nema interneta 15 minuta...

Lepo meni jedan Nemac još pre 5-6 godina reče da kad mu neko kaže da je Nemačka sila, on umre od smeha. Sad vidim i ja šta mu je bilo smešno.
 
Јбеш ти ову зиму.

Нигде 'ладног није било, а већ је јануар.

Неће га ни бити.

Пророчанства Баба Ванге о смрзавању Европљана су се поново показала као неистинита.
sreca pa je ovo poslednja zima
kazu od sad ce da vlada samo leto
 
Elektrane na ugalj??? Ugalj??? A zeleni??? A zaštita okoline???

Pih! Danas ideali ne vrede ni pišljiva boba, a nekad se za njih umiralo!

E, Nemci, Nemci... Em američke sluge, em ideale kroz prozor čim nema interneta 15 minuta...

Lepo meni jedan Nemac još pre 5-6 godina reče da kad mu neko kaže da je Nemačka sila, on umre od smeha. Sad vidim i ja šta mu je bilo smešno.

Само привремено ложе старе гуме. Када Амери направе још пар хиљада танкера, а Немци изграде пар стотина терминала, опет ће се зазеленети.
 
Svakako već 1. marta krećemo da zajebavamo ruso 🐒 kako se niko nije smrzo zbog njihovih zavrtanja pipe.

A sad je već 3. januar
pa ne sluzi pipa samo za grejanje goozice,
struju cete proizvoditi od goovana valjda,
a jescete...sta
posto sledece godine nema zetve,
a posle te havarije,...eto ti opet sledece zime
crno vam se pise
 
Aha, ono kao Dačić. Dobro, ti bar nisi ministar inostranih poslova pa se nećemo brukati kao sa njim. Rusi sebi takvu brljotinu poput nas s Dačićem ne dozvoljavaju. Lavrov sigurno ne voli Amerikance, ali engleski odlično govori.
Nikad ne reci nikad mozda jednog dana postanem i ministar, ovo sta je Srbija imala i ima od Tita do Vucica danas ja sam za njih Nikola Tesla..sve ih popisham u jednom cugu.
 

Back
Top