Uploadovanje slika na Krstaricu: Da ili Ne

Akademsky

Zainteresovan član
Poruka
114
Poštovana administracijo, moderatori i forumaši
Dobro veče.

Pri postovanju ima opcija dodavanja slika sa kompjutera. Zanima me da li će sve dodane slike zauvek ostati u memoriji Krstarice? Da li će slike koje forumaš aplouduje biti obrisane posle nekog vremena? Da li je onda bolje da slike koje hoću da prikažem na forum da aploudujem na Imgur ili neki drugi sajt za hostovanje slika?

gost 427461

Ističe se
Poruka
2.538
To već ne znam. Ako govorimo o ličnoj fotografiji koja je juče postavljena, navodno ima i onih koji sačuvaju te fotografije, ne znam zašto, mogu za sebe da kažem da koliko toliko zapamtim da je bila postavljena i dalje to povezujem sa nadimkom, teško da bih nekog na ulici prepoznao doduše. U svakom slučaju nemaš čega da se stidiš, ali ako ti već smeta da duže ostane fotografija pošalji poruku moderatorima i oni bi trebalo da reše to.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.