uplakane zene

aleksa ndar

Elita
Poruka
17.732
E ovaj ima sad tu jedna tema o kojoj se prica o zenskom osmijehu, msim fino je nema sta, izaziva fina osjecanja i to, poboljsava raspolozenje...al puno jaca osjecanja su u meni kada zena place nekako mi tad posebno mila, a i puno me to lozi i imam vecu zelju da se tuccamo...jel i vas tako?

E ovaj ima sad tu jedna tema o kojoj se prica o zenskom osmijehu, msim fino je nema sta, izaziva fina osjecanja i to, poboljsava raspolozenje...al puno jaca osjecanja su u meni kada zena place nekako mi tad posebno mila, a i puno me to lozi i imam vecu zelju da se tuccamo...jel i vas tako?
Pa....khmmm ako sam joj ja izazvao suze imam impuls da je utesim, ovako ili onako i osusim joj suze poljupcima.

Umem ja i da je rasplacem ako treba :lol:
Desavalo se par puta , jednom mi bilo zao hbg

al uglavnom do placa dodje kad vise neces ni da je hebes
(ovo ce biti obrisano za 30 sekundi , ne citirajte ):lol:

neće. modice spavaju...
...sutra već oće...

a zasto bi bilo :think: pa svi imamo svoje fetishe...
eto ja se lozim na plac...e tako mi jednom jedna glupaca plakala za novu godinu prije neam pojma koliko iz glupog razloga, toliko da ga necu ni navoditi...i ja ono glumim da je razumijem, msim ne da se ponasam ''procice i to, nemoj plakati'' nego cutim kao razumijem dajem joj neku podrsku...ona se lozi ja hladan...a u glavi samo stoji ''spusti se majmune, omlohavi, provalice nas pa nista od gotive'' sva sreca pa nije provalila moje prave namjere, te ga utjerah :huh:

ona mislila to islo spontano kao iz bajke...hehe

Poslednja izmena:

Back