UPITNIK ?

Neznanko

Iskusan
Poruka
5.497
Je l' gledao neko večeras emisiju "UPITNIK" na RTS1 ?
Gosti: Nada Kulundzija, Ivaca Dačić, I Toma Nikolić !!!


ljudi, znate šta, naše stranke, ama baš nijedna nemaju nikakve programe, nemaju ništa, imaju samo neke biltene, floskule koje ponavljaju 20 godina koje nikoga i ništa ne obavezuje.

Voditeljica pita 5 puta TOMU da kaže: šta je njihov program, i da nabroji nekoliko glavnih stvari šta bi uradili ako uzmu vlast ?
Ha, ha, 4 puta ju je iskulirao, 5 put na upornost voditeljice je rekao neke floskule koja svaka stranka priča godinama.
Pitala je i Nadu iz DS-a, ona žena priča još gore od Tome, nebuloze, floskule, da se čak i TOMA smejao dok je brabonjala nešto nerazumno.
Dačić, najpošteniji, nema nikakvu ideju šta bi uradio da mu se da vlast van policije, ali ima ideja s' kim bi u koaliciju, što je i najbolji program za njegovu stranku.
Bio sam večeras na sastanku, jedan lider kaže nam: znate, trebate svi da donesete 50 sigurnih glasova ako hoćete da vas negde bacimo na izbore...ja se javim, pitam: šta da kažem zašto da glasaju za nas ? On mi kaže, pa zato što mu to ti kažeš.
Eto, toliko o programima svih stranaka, svih koji u Srbiji hoće vlast, ne zbog opšteg dobra, već isključivo zarad ličnog uhlebljenja, to više se ne krije ni u jednoj stranci.
 
Ma svi su isti,to je tako providno.Najagore što je narod postao gluv za njihove gluposti,tolerišu se jer nemamo izbora,svi su jednaki,ko preslikani,pričaju ko papagaji,strašno.Gde će im duša,mladi ljudi nemaju zaposlenje,stari jadni ne mogu da se leče,školovanje se mnogo plaća,a i posle toga moraš da platiš da bi dobio radno mesto ili radiš nešto za šta nisi učio,privatnici jašu po radnicima,a oni pričaju i pričaju i pričaju.......sve bih ja njih na njivu da kopaju lopovsku im ....bagra jedna osiljena.Onaj Tadić se bar ne pojavljuje po zabavnim emisijama,kada vidim Nikolića u magazin inu,Dačića kako peva,Vučića gde god stigne i onog Ilića u zvezdama granda smuči mi se,šta ćeš u zabavnim emisijama,ima da radiš za narod,a ne da se šetkaš i ždereš kod Lee Kiš
 
Je l' gledao neko večeras emisiju "UPITNIK" na RTS1 ?
Gosti: Nada Kulundzija, Ivaca Dačić, I Toma Nikolić !!!


ljudi, znate šta, naše stranke, ama baš nijedna nemaju nikakve programe, nemaju ništa, imaju samo neke biltene, floskule koje ponavljaju 20 godina koje nikoga i ništa ne obavezuje.

Voditeljica pita 5 puta TOMU da kaže: šta je njihov program, i da nabroji nekoliko glavnih stvari šta bi uradili ako uzmu vlast ?
Ha, ha, 4 puta ju je iskulirao, 5 put na upornost voditeljice je rekao neke floskule koja svaka stranka priča godinama.
Pitala je i Nadu iz DS-a, ona žena priča još gore od Tome, nebuloze, floskule, da se čak i TOMA smejao dok je brabonjala nešto nerazumno.
Dačić, najpošteniji, nema nikakvu ideju šta bi uradio da mu se da vlast van policije, ali ima ideja s' kim bi u koaliciju, što je i najbolji program za njegovu stranku.
Bio sam večeras na sastanku, jedan lider kaže nam: znate, trebate svi da donesete 50 sigurnih glasova ako hoćete da vas negde bacimo na izbore...ja se javim, pitam: šta da kažem zašto da glasaju za nas ? On mi kaže, pa zato što mu to ti kažeš.
Eto, toliko o programima svih stranaka, svih koji u Srbiji hoće vlast, ne zbog opšteg dobra, već isključivo zarad ličnog uhlebljenja, to više se ne krije ni u jednoj stranci.

О састанку које партије се ради?
 
По питању економских програма, међу српским странкама влада безидејност и безидеологизам. Једино ДСС и ЛДП од ових што би пребачили 5 %, имају састављен економски програм.
 
J6t, kakav je ovaj Toma... Ne mogu da verujem da ga IKO podrzava, a da ne govorim o tome sto ima podrsku vecine... Tuga nacije koja propada...
 
Poslednja izmena od moderatora:
J6t, kakav je ovaj Toma... Ne mogu da verujem da ga IKO podrzava, a da ne govorim o tome sto ima podrsku vecine... Tuga nacije koja propada...
Ни Колунџија није имала одговор на питање о економском програму ДС-а, што наводи на закључак-ДС нема економски програм.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ни Колунџија није имала одговор на питање о економском програму ДС-а, што наводи на закључак-ДС нема економски програм.

Види се да си неупућен...имају они одличан економски програм који је заснован на процентном рачуну...:)
 
Baš sam to htela da ga pitam, kakav ekonomski program, gde to mogu da vidim? :D

Ево најинтересантнијег извода из економског програма ДС:

Процентни рачун

Шта је шта у пропорцији?

G : P = 100 : p


G је главница, (целина), оно што је ''на почетку'' и на њега се увек односи 100%.
Р је део главнице (целине), оно што је ''на крају'' и на њега се односи р %.
Наравно, Некад Р може бити веће од G.

Ово подвучено је кључно! Наравно, у пракси је Р увек веће од G...:)
 
Гледао сам синоћ ту емисију, и морам рећи, да сам бацио сат времена свога живота у смеће!

Једино је на крају Дачић нешто занимљиво рекао:
Ни једна странка нема идеологију, у Србији не постоји борба идеологија већ су све странке суштинске исте и разликују се само у нијансама (ваљда је мислио и на сопствену странку :hahaha:).

Шта је потребно Србији?
-Потребан је политички покрет који сузбија идеју неолибералног капитализма који је ову нашу земљу довео до просјачког штапа.

-Потребни су идеалисти који ће схватити суштину да је једини начин опстанка нације и државе симбиоза борбе за националну слободу и социјалну правду. Ако погледамо све странке у Србији, постоји једни који се формално залажу ИЛИ за националну слободу ИЛИ за социјалну правду (мада то су само флоскуле корумпираних партијаша).

- Потребан је ВАНСТРАНАЧКИ национално-револуционарни покрет који ће ширити идеје "трећег пута", јер трећопуташки су изнад те данашње подјеле на "лево-десно". Таквима нажалост нема мјеста у демократским системима.

- Ако грађани Србије одлуче да бирају било кога на следећим изборима, изаберите Двери јер су нестраначки покрет са јасном идеологијом и биће права опозиција не само овој влади, већ цјелом овом трулом систему вриједности

- Само идеалиста је истрајан до краја. Ни један политичар у скупштини Србије НИЈЕ идеалиста и продао би своје "идеале" ако би се боља прилика указала (част изузетцима којих има...).


Србија Србима!
 
Je l' gledao neko večeras emisiju "UPITNIK" na RTS1 ?
Gosti: Nada Kulundzija, Ivaca Dačić, I Toma Nikolić !!!


ljudi, znate šta, naše stranke, ama baš nijedna nemaju nikakve programe, nemaju ništa, imaju samo neke biltene, floskule koje ponavljaju 20 godina koje nikoga i ništa ne obavezuje.

Voditeljica pita 5 puta TOMU da kaže: šta je njihov program, i da nabroji nekoliko glavnih stvari šta bi uradili ako uzmu vlast ?
Ha, ha, 4 puta ju je iskulirao, 5 put na upornost voditeljice je rekao neke floskule koja svaka stranka priča godinama.
Pitala je i Nadu iz DS-a, ona žena priča još gore od Tome, nebuloze, floskule, da se čak i TOMA smejao dok je brabonjala nešto nerazumno.
Dačić, najpošteniji, nema nikakvu ideju šta bi uradio da mu se da vlast van policije, ali ima ideja s' kim bi u koaliciju, što je i najbolji program za njegovu stranku.
Bio sam večeras na sastanku, jedan lider kaže nam: znate, trebate svi da donesete 50 sigurnih glasova ako hoćete da vas negde bacimo na izbore...ja se javim, pitam: šta da kažem zašto da glasaju za nas ? On mi kaže, pa zato što mu to ti kažeš.
Eto, toliko o programima svih stranaka, svih koji u Srbiji hoće vlast, ne zbog opšteg dobra, već isključivo zarad ličnog uhlebljenja, to više se ne krije ni u jednoj stranci.

Daj mi tu stranku koja ima bilo kakav program konkretan?
Davno su eliminisane stranke koje su imale program,zato sto su smatrane neprijateljem drzave i ustavnog uredjenja Jugoslavije/Srbije.Postojao je dogovor odredjenih politickih stranaka/funkcionera,i to iza paravana da se takve stranke uniste a da se nastavi sa politikom koja je vec postojeca sa izmenama koje ce vremenom morati da se sprovedu.Znaci,Prepusteno vremenu i situaciji.Pogledajte izjave iz tih vremena,vremena od kada su stranke nastale.
To se i dan danas tako sprovodi.
Ujedno,danas ako zelis oformiti stranku,onda moras pristati na uslove vlasti.
 
Bili su fantastični.Očaran sam emisijom.Gosti su bili fenomenalni.
Nada je bila fantastična,Onaj pandur Dačić je genije a Toma kao pravi vođa.





Moja krava u štali,kada je čula o čemu i kako razgovaraju,prestala da daje mleko,džukac se samoobesio a svinje izgubile svu mast.
 

Back
Top