Neznanko
Iskusan
- Poruka
- 5.497
Je l' gledao neko večeras emisiju "UPITNIK" na RTS1 ?
Gosti: Nada Kulundzija, Ivaca Dačić, I Toma Nikolić !!!
ljudi, znate šta, naše stranke, ama baš nijedna nemaju nikakve programe, nemaju ništa, imaju samo neke biltene, floskule koje ponavljaju 20 godina koje nikoga i ništa ne obavezuje.
Voditeljica pita 5 puta TOMU da kaže: šta je njihov program, i da nabroji nekoliko glavnih stvari šta bi uradili ako uzmu vlast ?
Ha, ha, 4 puta ju je iskulirao, 5 put na upornost voditeljice je rekao neke floskule koja svaka stranka priča godinama.
Pitala je i Nadu iz DS-a, ona žena priča još gore od Tome, nebuloze, floskule, da se čak i TOMA smejao dok je brabonjala nešto nerazumno.
Dačić, najpošteniji, nema nikakvu ideju šta bi uradio da mu se da vlast van policije, ali ima ideja s' kim bi u koaliciju, što je i najbolji program za njegovu stranku.
Bio sam večeras na sastanku, jedan lider kaže nam: znate, trebate svi da donesete 50 sigurnih glasova ako hoćete da vas negde bacimo na izbore...ja se javim, pitam: šta da kažem zašto da glasaju za nas ? On mi kaže, pa zato što mu to ti kažeš.
Eto, toliko o programima svih stranaka, svih koji u Srbiji hoće vlast, ne zbog opšteg dobra, već isključivo zarad ličnog uhlebljenja, to više se ne krije ni u jednoj stranci.
Gosti: Nada Kulundzija, Ivaca Dačić, I Toma Nikolić !!!
ljudi, znate šta, naše stranke, ama baš nijedna nemaju nikakve programe, nemaju ništa, imaju samo neke biltene, floskule koje ponavljaju 20 godina koje nikoga i ništa ne obavezuje.
Voditeljica pita 5 puta TOMU da kaže: šta je njihov program, i da nabroji nekoliko glavnih stvari šta bi uradili ako uzmu vlast ?
Ha, ha, 4 puta ju je iskulirao, 5 put na upornost voditeljice je rekao neke floskule koja svaka stranka priča godinama.
Pitala je i Nadu iz DS-a, ona žena priča još gore od Tome, nebuloze, floskule, da se čak i TOMA smejao dok je brabonjala nešto nerazumno.
Dačić, najpošteniji, nema nikakvu ideju šta bi uradio da mu se da vlast van policije, ali ima ideja s' kim bi u koaliciju, što je i najbolji program za njegovu stranku.
Bio sam večeras na sastanku, jedan lider kaže nam: znate, trebate svi da donesete 50 sigurnih glasova ako hoćete da vas negde bacimo na izbore...ja se javim, pitam: šta da kažem zašto da glasaju za nas ? On mi kaže, pa zato što mu to ti kažeš.
Eto, toliko o programima svih stranaka, svih koji u Srbiji hoće vlast, ne zbog opšteg dobra, već isključivo zarad ličnog uhlebljenja, to više se ne krije ni u jednoj stranci.



).