Quantcast

UPIT

Mikelandjelo91

Početnik
Poruka
3
Dobro veče!
Molim za pomoć nekog od Vas koji ste stručniji od mene ili ste samo u ovim vodama kada su u pitanju slike i njihove vrijendosti.Naime ja posjedujem sliku od poznatog autora francuskog autora Paul Cezzane.Čitao sam o njegovim slikama da se procjenjuju na velike vrijednosti.
Ono što ja posjedujem nije originalna slika njegova vec reprodukcija koja je na platnu sa odstampanim inf. u dnu platna.Štampana je u Italiji prije vise od sto godina.Obzirom da sam provjerio da nije original da li ona kao reprodukcija ima vrijednost i kolika bi ona mogla da bude....U prilogu saljem i sliku od vec pomenutog autora.Cezanne_-_House_on_the_Marne.jpg

Poli46

Legenda
Moderator
Poruka
56.372
Dobro veče!
Molim za pomoć nekog od Vas koji ste stručniji od mene ili ste samo u ovim vodama kada su u pitanju slike i njihove vrijendosti.Naime ja posjedujem sliku od poznatog autora francuskog autora Paul Cezzane.Čitao sam o njegovim slikama da se procjenjuju na velike vrijednosti.
Ono što ja posjedujem nije originalna slika njegova vec reprodukcija koja je na platnu sa odstampanim inf. u dnu platna.Štampana je u Italiji prije vise od sto godina.Obzirom da sam provjerio da nije original da li ona kao reprodukcija ima vrijednost i kolika bi ona mogla da bude....U prilogu saljem i sliku od vec pomenutog autora.Pogledajte prilog 801409
Vrednost reprodukcije zavisi od toga koliko je primeraka odštampano.Što ih je više vrednost je manja.
Najbolje je da odeš negde gde mogu da ti daju pravi odgovor.Na primer u Narodni muzej.

Mikelandjelo91

Početnik
Poruka
3
Vrednost reprodukcije zavisi od toga koliko je primeraka odštampano.Što ih je više vrednost je manja.
Najbolje je da odeš negde gde mogu da ti daju pravi odgovor.Na primer u Narodni muzej.

Ja sam iz Crne Gore pa to bas i nije izvodljivo,da li postoji neki njihov kontakt ili mail na koji bih mogao da im posaljem ovaj upit...
Srdacno hvala...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.