Upiskila sam se za vreme seksa

• Začetnik teme Ceca, N Bg
  • Datum pokretanja
kao prvo nisi ti jedina kojoj se to desilo (vjerovatno to i sama znas), u tome nema nista cudno...dapace, smatra se da prijatna vaginalna stimulacija dovodi do osjecaja slicnog onome koji nas opominje da je vrijeme za praznjenje besike, dokazano da ukoliko se izdrzi taj nagon orgazmicke kontrakcije mogu biti daleko jace a sam orgazam snazniji i kvalitetniji :D ... sto se tice decka...nemoj da te sekira njegova reakcija, svi se mi pomalo nadjemo zateceni u takvoj situaciji, ono sto treba da te sekira je njegova nezrelost i nesposobnost da to prihvati cak i nakon sto si mu objasnila sto se desilo...ukoliko i dalje bude negativno raspolozen po tom pitanju...it's simple...nadji drugog decka 8)

Ceca:
Imam jedan problem pa vas molim da mi pomognete, pre svega mislim na one kojima se to vec desilo.
Dok sam vodila ljubav sa deckom desilo mi se da sam se upiskila. To je njega jako iznenadilo, odmah je izgubio erekciju, i sada je poceo da izbegava odnose samnom. Ja sam citala da je to normalno, ali to mi nista ne pomaze jer moj decko to tako ne shvata. Kako da ga ponovo privolim da vodi ljubav samnom ? Sta ako se ponovo upiskim ? Pomozite mi, molim vas, ne znam sta da radim.

Bože gospode, kakvih idiota sve nema.

Ovo me je potsetilo na onu emisiju Peđolino kada se javi neko dete i krene da priča o drugu koji u školi sedi ispred njega i kako se taj drug stalno okreće i nešto zapitkuje... I dete pita Peđolina kako da reši taj problem sa nestašnim drugom...

AH AHA HA HA AH AH AHA HA AH AHA AHA AH AHA AHA H

Ceca:
Imam jedan problem pa vas molim da mi pomognete, pre svega mislim na one kojima se to vec desilo.
Dok sam vodila ljubav sa deckom desilo mi se da sam se upiskila. To je njega jako iznenadilo, odmah je izgubio erekciju, i sada je poceo da izbegava odnose samnom. Ja sam citala da je to normalno, ali to mi nista ne pomaze jer moj decko to tako ne shvata. Kako da ga ponovo privolim da vodi ljubav samnom ? Sta ako se ponovo upiskim ? Pomozite mi, molim vas, ne znam sta da radim.

hahahahahahahaha moram
ali bas moram hahahahahahahahahaha

Ceca:

Upishki ga ponovo..Nema to veze sa erekcijom..O chemu on razmishlja kad se frrrr..frrr..
Ti mora da si mu jedina u glavi...E sad kolko je toga bilo to je drugo pitanje?
Ako mu smeta nadji te pozu koja mu nece ometati MICSHKA...Mozda ti to od sretje
radish?!:D:D:D:D
Shto on tebi da uskaratjuje sretju!!!

Ceca:

I ja sam svrsio jednom i svu je zaprskao i vise nije htela samnom imati posla. Ne znam sta da radim. Mozda da stisnem kitu da ne izadje ali onda ce mi se muda povecati. Nisam pametan.

Ceca:

:shock: :roll: :lol:

Tip mozze da se "osveti" voljenoj sa slabom bessikom i posle svrssavanja ostane u njoj, malo splasne, i ako ga nije previsse stisla, a i dok ona ne shvati ssta joj on ponovo "utovaruje", tako ssto on njoj natochi svoga urina u vaginalni kanal. A ssta cce posle biti, ko zna...

dugi777jezik:
Tip mozze da se "osveti" voljenoj sa slabom bessikom i posle svrssavanja ostane u njoj, malo splasne, i ako ga nije previsse stisla, a i dok ona ne shvati ssta joj on ponovo "utovaruje", tako ssto on njoj natochi svoga urina u vaginalni kanal. A ssta cce posle biti, ko zna...
Ne znam sto su zatvorili temu "Najveci pacijent na forumu" al imam predosecaj ko bi pobedio...

Back