Upisati fakultet u kasnijem životnom dobu

valjda ne postoje al ne verujem da možeš da živiš u domu ili da jedeš u menzi, to su sve pooštrili u odnosu na 90te-2000 i ranije nema muvanja mislim?
samo je bolonja pa je studiranje ozbiljna zahtevna stvar moraš da si tamo full i da učiš da ne padaš ispite, tako da bi negde ispao iz ritma verovatno
il da upišeš neki privatni možda singidunum, tamo je valjda opuštenije što se tiče tih obaveza u fullu
il upiši višu, bićeš pametan s diplomom faksa... poslovna medicinska nekaumetnička
:osmeh:
il još bolje izađi na umetnički prijemni i padni mislim da je bolji trip
 
Ovo o čemu Mekflaj piše je izvodljivo, recimo pisac Marko Vidojković ima 43 godine, a oženio je Djurdjiju Karajić, devojku koja sada ima 21 godinu, a kad su se smuvali imala je 16. Tako da nije nemoguće ni to sa klinkama, ali ****** ne može tek tako, moraš da imaš neki status ili da nekoj zbog nečega budeš zanimljiv. Inače razumem njegovu tendenciju ka klinkama, jbg ja imam 27 godina a i dalje se osećam kao tinejdžer i znam da bih se mnogo bolje kapirao sa nekom alt tinejdžerkom nego sa nekom mog godišta. Tako da je sve to razumljivo, čovek želi da prodje ono što je propustio, ali jbg kao što gore rekoh moraš da budeš privlačan na neki način, neće ti klinka pasti sa neba.
 
valjda ne postoje al ne verujem da možeš da živiš u domu ili da jedeš u menzi, to su sve pooštrili u odnosu na 90te-2000 i ranije nema muvanja mislim?
samo je bolonja pa je studiranje ozbiljna zahtevna stvar moraš da si tamo full i da učiš da ne padaš ispite, tako da bi negde ispao iz ritma verovatno
il da upišeš neki privatni možda singidunum, tamo je valjda opuštenije što se tiče tih obaveza u fullu
il upiši višu, bićeš pametan s diplomom faksa... poslovna medicinska nekaumetnička
:osmeh:
il još bolje izađi na umetnički prijemni i padni mislim da je bolji trip

Ovo su korisni saveti, prati sta je rekao ovaj decko :-)
 
Sa zakonske strane nema nikakvih prepreka da upises fakultet u tim godinama ali gledaj da ce to da ti oduzme minimum 4 godine zivota, neces moci da budes na budzetu ako si i na prethodnom fakultetu vec bio na budzetu, posle te verovatno niko nece zaposliti jer ces biti pocetnik, ako bi studirao pravo npr.tu bi tek 2 godine volontirao ili imao platu tipa 15000. Uzmi u obzir i da bi za sve bio 'onaj matori', pa cak bi te i profesori izmedju sebe tako zvali. Ako mislis da ces naci devojku tako sto ces upisati 'zenski' fakultet tu se isto varas.
Ma kakav budzet, to je iskljuceno za sve koji su stariji od 26, nema veze sa prethodnim studiranjem.
Na pravnom su navikle na sugar daddy, tako da na pravnom i ekonomskom se zna.....sredstvo placanja su i novac i micikana.
Ako hoce ove sto imaju elektra kompleks, onda mu filoloski i nije nesto dobra opcija, ali kao i na svakom, nadje se i tamo i na farmaciji (cisto zenski fakulteti).

Mada je nezahvalno pricati drugome o zenskoj ponudi....Npr prica domacih je da u Valjevu curice zatezu sa ponudom, dok je utisak prosecnog momka iz BG sasvim suprotan, tj laganica ali na nivou...samo da ne ulazis u ozbiljnost, nego zabavno i tebi i njoj, sto verovatno nije ideja autora teme...
Tako da ako hoce da se zeni , onda bogoslovija, malo ali veci procenat shuta...

Plus ti je omogucen ulaz u menzu sto posto.....ima i dom, takodje sto posto....jaca brada plus, sto posto.....ne bi te zvali matori nego oche....plus.....
 
Da li postoje neke zakonske prepreke da osoba od recimo 40 godina upiše neki fakultet?
Videli smo u slučajevima kupljenih diploma raznih političara da godine nisu smetnja.

Suprotno onima koji jure diplome i ocene, ja imam završen fakultet, meni diploma ne treba, ali me zanima studentski život, predavanja, rad po grupama itd.
Nisam se zezao dok sam studirao, dosta toga sam propustio.

Koji biste mi fakultet preporučili, bitno je da tu ima dosta devojaka.
jel to oćeš da se otimaju oko tebe ? :per:
 

Back
Top