Upcoming movies 2020

момоа

Legenda
Poruka
71.660
Nisam za sada video neke spektakularne najave, mozda pogledam "the call of the wild", adaptaciju romana Dzeka Londona, eventualno jedan od nekoliko horora, ako ugrabim volje i energije.

Koje filmove ocekujete u 2020? Hocete li ici u bioskop da gledate neki?
 
Ni deluje ni meni, al posto i Londonove recenzije romana ne deluju zanimljivo, mislio sam da pogledam bar neku adaptaciju, jer knjigu po svemu sudeci necu procitati nikad.
"The woman in the window" deluje zanimljivo, samo mi se cini kao rimejk Rear Window-a Hickokovog. Jel jeste?
 
Ne čekam ništa, gledam uglavnom stare filmove, ako se pojavi nešto novo vredno pažnje - super, ako ne - nikom ništa.

Da Kameron hoće da snima kao što je nekad snimao pa i da mu dam pare, al za neke tamo Avatare i gluposti nema šanse.
 

Uh, još nije izašao trejler ali ovo čekam kao ozeblo Sunce...
Trebalo bi da bude velika senzacija, samo da ga ne useru previše političkom korektnošću pošto vidim da se i ovde spominju neke rasne tenzije u Nuarku..
 
Bice nesto od filmova na tv-u sto bi inace islo u bioskope ovog meseca.

Project Power 14. avgust supernatural sa Jamie Foxx i Joseph Gordon-Levitt

Tesla 21. avgust Ethan Hawke i Kyle MacLachlan

Hard Kill 21. avgust akcija Bruce Willis

Chemical Hearts 21. avgust sa Lili Reinhart

The Pale Door 21. avgust western horor

Peninsula Train to Busan 2 bi trebao uskoro da se pojavi

Valjda ce nesto da valja od ovoga. :D
 
Ni deluje ni meni, al posto i Londonove recenzije romana ne deluju zanimljivo, mislio sam da pogledam bar neku adaptaciju, jer knjigu po svemu sudeci necu procitati nikad.
"The woman in the window" deluje zanimljivo, samo mi se cini kao rimejk Rear Window-a Hickokovog. Jel jeste?
Zov divljine je prekrasna knjiga. Najozbiljnije. Film to ne može da dočara. A nije ni velika, ne zahteva mnogo vremena.
 

Back
Top