Quantcast

УНМИК разбојници на КиМ !

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.204
vest13925.jpg
Izvor:Pink
[ 10:31 / 23.02. ]
UNMIK duguje EPS-u 5 mil. dolara
Na Kosovu nedovoljno struje, UNMIK odbija da kupi od EPS-a
Ministar energetike i rudarstva Aleksandar Popović izjavio je da UNMIK duguje Elektroprivredi Srbije (EPS) oko 4,9 miliona dolara za električnu energiju, koju je preuzimao od EPS-a zbog havarija u sistemu, ali odbija ponudu o donaciji struje za 17.500 domaćinstava u Pokrajini.

http://www.rtvpink.com/vesti/vest.php?id=13925

И сада само нека ми неко каже да се у МЕЂУНАРОДНОЈ ЗАЈЕДНИЦИ И У УНМИК-у НАЛАЗЕ НОРМАЛНИ ЉУДИ!!!

У питању су садисти и скотови који преостале мученике Србе ДРЖЕ У ЛОГОРИМА БЕЗ ИКАКВИХ НОРМАЛНИХ УСЛОВА ЗА ЖИВОТ!

spacer.gif

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.204
И где су сада ови што су написали 30 тема О ШТЕТИ ОД 2,000 000 ДИНАРА ЗА ВРЕМЕ МИТИНГА , где су ови што тртљају о "рушењу града" па да им дам адресу ових УМНИК разбојника који су нам ОТЕЛИ НАШУ СТРУЈУ ЗА 4,900 000 $ а онда ту струју, нашу струју коју су отели пуштају Шиптарима а Србима искључују и још НЕЋЕ ДА ПРИМЕ ДОНАЦИЈУ ЕПС-а ЗА 17 500 ДОМАЋИНСТАВА СРБА.

И само нека неко дође да ми тртља О ПРАВУ ЕУ, САД, НАТО и Запада уопште - били су и остали најобичнији разбојници!

Lacibg

Buduća legenda
Poruka
26.473
И сада само нека ми неко каже да се у МЕЂУНАРОДНОЈ ЗАЈЕДНИЦИ И У УНМИК-у НАЛАЗЕ НОРМАЛНИ ЉУДИ!!!

У питању су садисти и скотови који преостале мученике Србе ДРЖЕ У ЛОГОРИМА БЕЗ ИКАКВИХ НОРМАЛНИХ УСЛОВА ЗА ЖИВОТ!

Da, to su sadisti i skotovi, koji se ponašaju u skladu shodno proteklim godinama. Tzv. prijatelji ... :x

dalipro

Primećen član
Poruka
782
Interesantno, jos nijednog zutog da se javi! Ajmo ljudi, isti smo narod, sta predlazete?

Ja sam za da se obustavi isporuka do daljnjeg, jer koliko god mi slali za Srbe oni ce to davati prvo albosima a za nas ako ostane.

To sto su nasi rekli da nece da izoluju Kosovo grdno su se zayebali! Kapiram ja da bismo zatvorili i nase ljude, sve je to meni jasno, a mislite li da bi se Ameri pitali kome uvode sankcije koje ce nas mozda uskoro stici?

Mislite o tome!

EDIT: Naravno rekao sam prvi korak, sta bi trebalo posle toga.....hm....... moracu malo da razmislim, zesce zayebana situacija!!

DellBoy-011

Elita
Poruka
22.568
ОТЕЛИ НАШУ СТРУЈУ ЗА 4,900 000 $ а онда ту струју, нашу струју коју су отели пуштају Шиптарима а Србима искључују и још НЕЋЕ ДА ПРИМЕ ДОНАЦИЈУ ЕПС-а ЗА 17 500 ДОМАЋИНСТАВА СРБА.

И само нека неко дође да ми тртља О ПРАВУ ЕУ, САД, НАТО и Запада уопште - били су и остали најобичнији разбојници!

evo ti podatak iz 2006 godine, SAMO ZA BEOGRAD:

Ukupan dug domaćinstava i privrednika za struju iznosi gotovo osam milijardi dinara, obaveštavaju iz "Elektrodistribucije Beograd". Beogradska privreda duguje EDB-u tačno 4.658.433.742 dinara, dok na dug domaćinstava "otpada" 3.291.467.363 dinara .

dug koji ima unmik prema eps-u je smešan i za unmik i za eps.
jel znaš koliko je 8 miljardi dinara u dolarima?

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.618
ako me secanje ne vara, premijer thaci je dostavio racun UNMIK-u od milion [ili bese vise] e. za neplacenu potrosnju srpskih enklava. znaci posto je srpska strana od unmik-a oslobodjena placanja, njima je dostavljen racun. zao mi je sto se ne secam tacne sume. ovo samo da potvrdim da su i nama duzni, tuzit cemo ih zajedno. a da se ne bi izvukli predlazem BG sud kao mesto sudjenja

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.