Уништавање свих западних војних сателита у орбити за победу у рату је могуће за Русију

nesko101

Veoma poznat
Poruka
14.486
Ne znam kako može neko za sebe da kaže da je zdrav ako želi nuklearni rat u bilo kom obliku.
Nisam znao da nuklearni rat ima obilke ali dobro razmisli čemu antihristi vode.

Ti dečko nisi baš sasvim čist :lol:
Samo Muskovih Starlinka ima 2000 u orbiti.
Ma 2 miliona buudalo.

nesko101

Veoma poznat
Poruka
14.486
Smanji unos lošeg alkohola, odumiru su sive ćelije od toga.

SpaceX passes 2,000 Starlink satellites launched
Svi njegovi sateliti su u istoj liniji dovoljno je uništiti nekoliko desetina i onda će krhotine uništiti ostale a u detalje sa tobom ne vredi.
Uzmi malo pročitaj kako Klarkov pojas funkcioniše pa ćemo da se oberačunamo intelektualno.

Poslednja izmena od moderatora:

Frtajler

Buduća legenda
Poruka
27.679
Ti si toliko tup da ne vredi ići dublje,
Svi njegovi sateliti su u istoj liniji dovoljno je uništiti nekoliko desetina i onda će krhotine uništiti ostale a u detalje sa tobom ne vredi.
Moj junior koji ima 13 godina ne bi ispalio takvu količinu idiotarija.
Pa ti onda vidi jel on apsolutni genije ili si ti ipak malkice usporenko. :lol:

nesko101

Veoma poznat
Poruka
14.486
Ne razumem zašto se uopšte dozvvoljavaju teme kojima se podstiče ubijanje, rušenje i slično.
Pitaj twiter,youtube,facebook a ne ovde.Šta je sa Azovom?
Antihristi otvoreno satanizuju pravoslavce ti bi ovde da zavodiš red?

fosilvaso

Buduća legenda
Poruka
37.169
Šta OIL? Zašto se neki ovde ponašaju kao da nam Rusi to poklanjaju pa nam eto kao čine nešto? Prodaju nam, i to skuplje nego Nemcima decenijama, a trenutno će prodati svakome ko hoće jer time finansiraju rat.
Zašto se grade razni naftovodi i gasovodi ako se to može dobiti jeftinije kod amera? :zcepanje:

fosilvaso

Buduća legenda
Poruka
37.169
Pokazna vežba u tome kako ne treba voditi spoljnu politiku. Džaba izgubio tolike ljude, pobio civile, izgubio ugled u svetu, celu svoju i Ukrajinsku naciju zavio u crno a nije dobio ama baš ništa. Izgubio i ono malo podrške što je imao.

Pitin je ruski Sloba. Pokazna vežba u pucanju sebi u nogu. Nije slučajno ruska elita protiv njega. On je populistički manipulator.
Srbija se sasvim dobro drži i nakon Slobe. Tako će i Rusija! A ruska elita? Da sam Putin, ja bih sve to poslao u sibirske rudnike! :bravo:

fosilvaso

Buduća legenda
Poruka
37.169
А Американац ће за то време мирно да седи док га бијеш? Свакаквих лупетања ће човек прочитати.
:zcepanje:Ameri su lukavi! Oni će da podmeću DRUGE NATO (jadnike) da ginu za njih! :zcepanje:

fosilvaso

Buduća legenda
Poruka
37.169
Ne razumem zašto se uopšte dozvvoljavaju teme kojima se podstiče ubijanje, rušenje i slično.
Ajde da te testiram: Kako bi prošla tema u kojoj bi ja opravdavao i podržavao bombardovanje Srbije 1999-e jer je to stvorilo KRITIČNU masu za rušenje Slobe jer bi po smotanim Srbima Sloba i danas vladao Srbijom! :zcepanje:

Da biste mogli da otvarate nove teme i trajno koristite svoje ime - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.