Uništavanje dokaza !

al bundy

Legenda
Poruka
64.013
Šta mislite jel krenulo po žutim ministarstvima iznošenje i spaljivanje dokumentacije i arhive ,prebacivanje i skidanje keša sa računa ,brisanje kompjuterskih fajlova,programa i foldera.... ? :think:
Ja mislim da traje već uveliko , ko onomad kad su Nemci ulazili u Beograd , cenim da je najviše akcije u Dulićevom , Malovićkinom i Šuletovom resoru , a i Dule Petrović verovatno u ovom momentu sa nekim urnebesom i tartar sosom za večeru preživa neke papire i ugovore . :mrgreen:

Šta mislite, jel krenulo po žutim ministarstvima iznošenje i spaljivanje dokumentacije i arhive, prebacivanje i skidanje keša sa računa, brisanje kompjuterskih fajlova, programa i foldera.... ? :think:
Ja mislim da traje već uveliko, ko onomad kad su Nemci ulazili u Beograd, cenim da je najviše akcije u Dulićevom, Malovićkinom i Šuletovom resoru, a i Dule Petrović verovatno u ovom momentu sa nekim urnebesom i tartar sosom za večeru, preživa neke papire i ugovore. :mrgreen:

Realno je samo boldovano, pošto su ostalo sigurno odavno uradili,

a i pazili su (znaju oni da uzvade .... poneki ....), pa i ono boldovano, mislim da je operacija odavno završena.

Nego ....., koga da se plaše?

Krenulo je prebacivanje kesha, ali u dzepove onih koji ce doci na vlast, kako bi naprasno zaboravili mnoge afere i zaturili u fiJoke brojne slucajeve
Naravno, poneka glavudza ce morati da se otkotrlja, verovatno oni koji nemaju dovoljno da plate :cepanje:

Realno je samo boldovano, pošto su ostalo sigurno odavno uradili,

a i pazili su (znaju oni da uzvade .... poneki ....), pa i ono boldovano, mislim da je operacija odavno završena.

Nego ....., koga da se plaše?
Pa plaše se lošeg publiciteta,pre svega ,a možda neko omiriše i neku istragu ,pa za svaki slučaj.
Mislim jasno je da neće SPS i Dinkić hapsiti svoje saučesnike iz DS-a , al je sve jedno nezgodno da dokazi o kriminalu dodju u tudje ruke , posle sa tim može svašta da se uradi .

Šta mislite jel krenulo po žutim ministarstvima iznošenje i spaljivanje dokumentacije i arhive ,prebacivanje i skidanje keša sa računa ,brisanje kompjuterskih fajlova,programa i foldera.... ? :think:
Ja mislim da traje već uveliko , ko onomad kad su Nemci ulazili u Beograd , cenim da je najviše akcije u Dulićevom , Malovićkinom i Šuletovom resoru , a i Dule Petrović verovatno u ovom momentu sa nekim urnebesom i tartar sosom za večeru preživa neke papire i ugovore . :mrgreen:

:lol:

Ја мислим да овакви апарати раде по канцеларијама жутих НОН-СТОП.......:hahaha:

Aparat za uništavanje dokumenata uz sto
spacer.gif
gray_pixel.jpg
gray_pixel.jpg
gray_pixel.jpg

Ovo mi stvarno nikad nece biti jasno, da li smo mi toliko imbecilan narod,
pa da ne umijemo jednom vec na robiju poslati sve one sitne mastiljare,
koji su zarad, ministara lopova, krsili ZAKON O KNJIGOVODSTVU!!!!!

Zar se to ne uci u drugom razredu ekonomske skolice??????

sad će da se formira vlada, ostala još tri hard diska da se prebrišu... proces je to a nisu znali kakav...

Back