Quantcast

Unikatni komadi nameštaja

Bata Lela

Početnik
Poruka
15
Nažalost u našem društvu sam prilično usamljen u naporima da svakodnevni ustaljeni život izdignem iznad proseka, pa očekujem ovim putem da nađem ljude sličnih interesovanja i pogleda na svet sa kojima mogu da podelim iskustva na obostrano zadovoljstvo.

Bata Lela

Početnik
Poruka
15
Hvala ti Milice na lepim rečima, obično dobijam komentare čak i od najbližih tipa:
" ti si budala, ti si kreten, ti nemaš pojma.....itd. Baš bih voleo da se ljudi koji prave slične svari, odazovu sa svojim radovima i komentarima, pogotovo imajući u vidu da čak i na našem sajmu nameštaja imamo konfekciju i samo konfekciju. Ako nešto eventualno odskače od uobičajenog (a idalje je seriska proizvodnja) dostiže astronomske cifre.

gost 114587

Elita
Poruka
23.801
Hvala ti Milice na lepim rečima, obično dobijam komentare čak i od najbližih tipa:
" ti si budala, ti si kreten, ti nemaš pojma.....itd. Baš bih voleo da se ljudi koji prave slične svari, odazovu sa svojim radovima i komentarima, pogotovo imajući u vidu da čak i na našem sajmu nameštaja imamo konfekciju i samo konfekciju. Ako nešto eventualno odskače od uobičajenog (a idalje je seriska proizvodnja) dostiže astronomske cifre.
ma nije to samo sa namestajem, kloniranje se vrsi u svim ostalim delovima unutrasnjeg dizajna. tako da kada danas udjes u 10 stanova u beogradu 9 od tih 10 su skoro identicni sa manjim razlikama - sve nijanse braon, bez, sive, obavezan kamen u dnevnoj sobi na koji se kaci plazma, spusteni plafon sa halogenkama ili eventualnim skrivenim svetlom, ravne linije, taman pod, beli plafoni, negde i beli zidovi, obavezne tapete i to ti je negde to. uzas...
a ti ne slusaj druge, nego nam kaci jos slika :)

Avetinja

Veoma poznat
Poruka
14.063
Jesam reko da ne može bit tako žut od dva jajeta

Došao mali Japanac kod nas na školovanje.
Učiteljica kaže:
- "Ovo je Čeng Čung Čang i dolazi nam iz Japana. Svi možete nešto pitati samo ti Perice ne smiješ ništa."
I tako deca pitaju o Japanu, o školi i tako to, dok jedan nije pitao šta znači njegovo ime. Japanac odgovara da to znači:
- "Sin od sedam očeva."
A iz zadnje klupe Perica viče:
- "Znao sam ja da on ne može biti tako žut od samo dva jajeta!"

gost 167296

Iskusan
Poruka
6.005
ma nije to samo sa namestajem, kloniranje se vrsi u svim ostalim delovima unutrasnjeg dizajna. tako da kada danas udjes u 10 stanova u beogradu 9 od tih 10 su skoro identicni sa manjim razlikama - sve nijanse braon, bez, sive, obavezan kamen u dnevnoj sobi na koji se kaci plazma, spusteni plafon sa halogenkama ili eventualnim skrivenim svetlom, ravne linije, taman pod, beli plafoni, negde i beli zidovi, obavezne tapete i to ti je negde to. uzas...
a ti ne slusaj druge, nego nam kaci jos slika :)
Nazalost, danas su ovi shabolni odredjuju status, cim imas halogenke, spusten plafon, i plazmu okacenu na kamen, mora da si neki budza :D

Peruzzi

Domaćin
Poruka
3.962
koliko je tezak taj stocic?

inace,posle 20 godina cekanja na bolje vreme, kuca je pocela da mi se raspada :mrgreen: tako da, hteo ne hteo, ceka me komplet renoviranje namestaja, podova i sl. sto sam nameran sam da uradim u sto vecoj meri - prvo jer volim, drugo - kad vidim posto je namestaj smuci mi se...

tako da - ima ljudi, pitanje je samo - kakva interesovanja trazis? npr imam druga koji iz hobija pravi akvarijume, pristojan honorar, sto da ne; drugi je zavrsio likovnu akademiju i sa ocem pravi fontane. skoro je sredjivao kucu i u kuhinji napravio interesantan pod od plocica.

nekad su izlazile novine 'sam svoj majstor', ali ih vise ne vidjam...

Poslednja izmena od moderatora:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.