Unfriendzonovanje

Jedini nacin da se unfrendzonujete je da nikad ne ulazite u frend zonu i da stalno drzite odnose pod tenzijama...Ne date joj da vam se priblizi u vas krug. Ako zelite drugarice izaberite ruznije, one u koje se nikad necete zaljubiti.
Prijatelji se ne birajo po fizičkom izgledu.

Al ti očito imaš problem da razdvojiš prijateljstvo od ljis odnosa.

Što ja znam ako nema neke strasti odmah? Kako je već rečeno u gornjem postu, ako ima neke tenzije neko vrijeme se odmjeravate, možda bude. Ali ako bude situacija da ste jako dugo prijatelji, da ono mjenja dečke, čak vas pita mišljenje o njima, bježi te iz takve situacije, to ne treba niti jednom muškarcu. Meni se to dogodilo, doduše ta ženska me manipulirala, uživala je u tome kako ja mislim da će prijateljstvo prerast u nešto više. Kad sam skinuo s ku.rca taj nekakvi odnos preporodija sam se. Znam jednog tipa koji je imao prijateljicu za koju sam shvatio da je on zaljubljen u nju. Ona je našla dečka za kojeg se kasnije udala, on je i dalje ostao bjen frend, čak bi i u troje izlazili mada sam vidio da to dečku mužu ne odgovara. Treba napomenuti da su prijatelj i dečko/ muž dugogodišnji kolege i prijatelji.

Back