Unajmio komšiju da mu zatrudni ženu, tuži ga na sudu jer je nije oplodio ni nakon 75 pokušaja

Sensei

Master
Moderator
Poruka
67.056
Bilo u novinama pre tačno dve godine

1708056500269.png

Darius Makambako 30, sa suprugom Precious 28, zaista je želeo da ima dete, ali je poznati lekar rekao paru da je muž sterilan. Par je bio umoran od šestogodišnjeg braka bez dece.

Tako je Makambako, pripadnik tanzanijske policije (Saobraćajni odsek), nakon što je smirio proteste svoje žene, unajmio svog komšiju Evansa Mastana 32, kolegu policajca da mu oplodi ženu.

Pošto je Evans već bio oženjen i otac dve prelepe ćerke, plus ličio je na Darijusa, plan je izgledao dobar.

Makambako je platio Mastanu 2.000.000 tanzanijskih šilinga )oko 750 evra) za posao, tri večeri nedeljno, 10 uzastopnih meseci 2016.
Evans je očajnički pokušavao, ukupno 75 različitih puta, da oplodi ženu svog prijatelja Precious, ali nije uspeo.

... čekaj, ima još

Poslednja izmena:
Izveštaji kažu da je Precious, medicinska sestra na privatnoj klinici, dobila tromesečni odmor (od marta do juna 2016.), da bi posvetila vreme spavanju sa najboljim prijateljem i komšijom svog muža, kako bi dobila prvo dete, ali muškarac nije uspeo da je oplodi, uprkos tome što ih je muž ostavljao u krevetu po ceo dan.

Međutim, kada Prešus nije uspela da zatrudni za 10 meseci, Makambako nije mogao da razume i insistirao je da Evans ode na lekarski pregled, što je uradio u januaru 2017.

... e sad ono glavno

Poslednja izmena:
Izjava lekara da je i Evans Mastano sterilan, šokirala je sve, osim njegove supruge, koja je bila prinuđena da prizna da Evans nije pravi otac njeno dvoje dece, već njegov rođak Edvard!

„Bila sam prinuđena da tajno spavam sa njegovim prvim rođakom za ovo dvoje dece, nakon što sam shvatila da moj muž ne može da me oplodi dve godine. Angela je rekla za Dar-es-Salaam Today News.

Izjava lekara da je i Evans Mastano sterilan, šokirala je sve, osim njegove supruge, koja je bila prinuđena da prizna da Evans nije pravi otac njeno dvoje dece, već njegov rođak Edvard!

„Bila sam prinuđena da tajno spavam sa njegovim prvim rođakom za ovo dvoje dece, nakon što sam shvatila da moj muž ne može da me oplodi dve godine. Angela je rekla za Dar-es-Salaam Today News.
Zato se sve oko seksa ugovara sa zenama , a ne sa muskarcima.....
Pola njih pojma nema ni gde je bilo ni da li je sta uradilo....
Kod zena nije bitno ko je bio nego da je bio.....crte lica su mutne kad se dugo zmuri...

Nek *odradi* Edvard i ovaj posao.
Kompenzacija preko Evansa a ovom isto dal mu je neko bio sa zenom 75 ili 90 puta
kad je vec bio komotan sa 75

Back