Umro Kolin Pauel od kovid-19 komplikacija

Sensei

Master
Moderator
Poruka
65.345
Kolin Pauel, (Colin Powell) američki general sa 4 zvezdice (najviši rang), političar i diplomata, umro je u 84. godini od posledica korona -19 virusa. Bio je kompletno vakcinisan, ako je to važno

Colin_Powell_official_Secretary_of_State_photo.jpg
 
on mi je bio simpa, čini mi se da nam nije naneo nikakvu štetu?
U ratu je šteta uvek relativna... bio je zagovornik bombardovanja da bi se "što pre rešilo kosovsko pitanje".... što je, razumljivo, kod Srba izazivalo negativne emocije, a kod Albanaca veoma pozitivne.

A opet kad gledaš iz njegove vojničke perspektive, sve to dole njemu je bila gomila divljaka koji se kolju u sred Evrope koje što pre treba primiriti i dovesti u red, milom ili silom.
 
Пауел је средио 2001 године са тадашњим амбасадором Протићем да први слободни пописи под поткровитељством Оебса буду уписани сви Срби рођени на територији КиМ и чак и њихови потомци,заузврат ми смо требали 12 генерала и Слобу да испоручимо у Хаг. Да су Срби изашли на те пописе што је цифра од неких 600 и кусур хиљада,нит би се КиМ одцепило,сваку владу би могли да рушимо,просто речено имали би вето на све. Коштуница позвао на бојкот и отишла је највећа и најбоља прилика да се Косовски проблем реши на миран начин,после тога дошло је одцепљење и све гора и гора позиција по Србе. Данас више и нема око чега да се преговара,они су држава и то је то. Можда неке мале ситне финесе и званично наше признање,на терену су већ све остварили. Ако нам је Пауел био непријатељ,дај још таквих непријатеља.. Сјебали смо историјску шансу што нам је овај човек завршио у сенату,и боље да се покријемо ушима.
 
Sa 84 godine, mogao je još toliko da živi da nije odlučio da se vaxuje...oj živote fajzeru...

Аха...ваксовао се, али, ето, стар је па је умро.

Опет, са друге стране..

Аха...добио корону, и јадан човек умро од короне (ту не кажемо..ето, био стар човек, имао 83).

То су двоструки аршини.

Добро ниси рек'о:"Ћути, да се није ваксовао, било би још горе".
 
Аха...ваксовао се, али, ето, стар је па је умро.

Опет, са друге стране..

Аха...добио корону, и јадан човек умро од короне (ту не кажемо..ето, био стар човек, имао 83).

То су двоструки аршини.

Добро ниси рек'о:"Ћути, да се није ваксовао, било би још горе".
Pa da, koristite Ama baš svaku situaciju da kažete vaxine ubija a ne virus 😂
 

Back
Top