Umro Ivan Bekjarev

đavolčić

Buduća legenda
Moderator
Poruka
45.973
Poznati glumac Ivan Bekjarev umro je danas u Beogradu. Bekjarev se prošlog meseca zarazio korona virusom, a pre desetak dana pogoršalo mu se zdravstveno stanje.

Poslednjih nedelja bio je na Infektivnoj klinici u Beogradu. Glumac je saznao da je pozitivan na korona virus dok je snimao film, zbog čega je odmah napustio set.

Bekjarev je prvu ulogu odigrao davne 1967. godine, a odigrao je više od 150 uloga u pozorištu, te preko 50 na filmu. Najpoznatije serije u kojima je igrao su "Bolji život", "Srećni ljudi", "Otpisani", "Gorki plodovi"

https://www.blic.rs/sudbine/ivan-bekjarev-umro-preminuo/39y6258

Šteta. Veliki glumac. Odlaze legende.
 
da je bio dobar,tesko.voleo je da spusta svoje kolege,potukao se sa Tanasijem,provocirao je coveka bez razloga,drugo,bio je loš glumac-glumio je na isti kalup,trece,neka mu je laka zemlja i Bog da mu dušu prosti

Nije nikakva fora govoriti loše o preminulom...
Da li možda tebi, ili meni svetli oreol nad glavom?
Poznavala sam Ivana lično... moj brat se decenijama družio sa njim...
Uvek je bio drag, pristojan i dobar prema meni...
Uzajamno smo se cenili i poštovali...

Bio je jedan od "Bojanovih beba"...
Čitava ta mlada generacija glumaca je direktno sa akademije stala na daske pozorišne
i bila isklesana rediteljskom palicom Bojana Stupice, kasnije i ostalih reditelja...

Žao mi je Ivana... Da nije korone, sigurno bi još bio sa nama...
Neka mu je laka zemlja...
❄ ❄ ❄ ❄❄❄❄
 
Nije nikakva fora govoriti loše o preminulom...
Da li možda tebi, ili meni svetli oreol nad glavom?
Poznavala sam Ivana lično... moj brat se decenijama družio sa njim...
Uvek je bio drag, pristojan i dobar prema meni...
Uzajamno smo se cenili i poštovali...

Bio je jedan od "Bojanovih beba"...
Čitava ta mlada generacija glumaca je direktno sa akademije stala na daske pozorišne
i bila isklesana rediteljskom palicom Bojana Stupice, kasnije i ostalih reditelja...

Žao mi je Ivana... Da nije korone, sigurno bi još bio sa nama...
Neka mu je laka zemlja...
❄ ❄ ❄ ❄❄❄❄
ne svetli nijednoj osobi
dobro,bio je prema tebi,prema kolegama nije,mozda su glasine.samo sam to napisao.
 
Poznati glumac Ivan Bekjarev umro je danas u Beogradu. Bekjarev se prošlog meseca zarazio korona virusom, a pre desetak dana pogoršalo mu se zdravstveno stanje.

Poslednjih nedelja bio je na Infektivnoj klinici u Beogradu. Glumac je saznao da je pozitivan na korona virus dok je snimao film, zbog čega je odmah napustio set.

Bekjarev je prvu ulogu odigrao davne 1967. godine, a odigrao je više od 150 uloga u pozorištu, te preko 50 na filmu. Najpoznatije serije u kojima je igrao su "Bolji život", "Srećni ljudi", "Otpisani", "Gorki plodovi"

https://www.blic.rs/sudbine/ivan-bekjarev-umro-preminuo/39y6258

Šteta. Veliki glumac. Odlaze legende.

I glumio je u seriji Jelena.

 
Odlican glumac .....Cane Kurbla ( Otpisani ), Svetozar Vujkovic - Toza ( Banjica ) , Stevica Kurcubic ( Bolji Zivot ), Bosko Despotovic ( Srecni Ljudi ), Velja Valjarevic ( Porodicno blago )...
Ivan Bekjarev kao Svetozar Vujković u seriji “Banjica”
Untitled-1-1-725x483.jpg
 

Back
Top