Umro Ivan Bekjarev

đavolčić

Buduća legenda
Moderator
Poruka
39.709
Poznati glumac Ivan Bekjarev umro je danas u Beogradu. Bekjarev se prošlog meseca zarazio korona virusom, a pre desetak dana pogoršalo mu se zdravstveno stanje.

Poslednjih nedelja bio je na Infektivnoj klinici u Beogradu. Glumac je saznao da je pozitivan na korona virus dok je snimao film, zbog čega je odmah napustio set.

Bekjarev je prvu ulogu odigrao davne 1967. godine, a odigrao je više od 150 uloga u pozorištu, te preko 50 na filmu. Najpoznatije serije u kojima je igrao su "Bolji život", "Srećni ljudi", "Otpisani", "Gorki plodovi"

https://www.blic.rs/sudbine/ivan-bekjarev-umro-preminuo/39y6258

Šteta. Veliki glumac. Odlaze legende.

Soradze

Veoma poznat
Moderator
Poruka
10.723
da je bio dobar,tesko.voleo je da spusta svoje kolege,potukao se sa Tanasijem,provocirao je coveka bez razloga,drugo,bio je loš glumac-glumio je na isti kalup,trece,neka mu je laka zemlja i Bog da mu dušu prosti

Nije nikakva fora govoriti loše o preminulom...
Da li možda tebi, ili meni svetli oreol nad glavom?
Poznavala sam Ivana lično... moj brat se decenijama družio sa njim...
Uvek je bio drag, pristojan i dobar prema meni...
Uzajamno smo se cenili i poštovali...

Bio je jedan od "Bojanovih beba"...
Čitava ta mlada generacija glumaca je direktno sa akademije stala na daske pozorišne
i bila isklesana rediteljskom palicom Bojana Stupice, kasnije i ostalih reditelja...

Žao mi je Ivana... Da nije korone, sigurno bi još bio sa nama...
Neka mu je laka zemlja...
❄ ❄ ❄ ❄❄❄❄

Miller

Legenda
Poruka
54.360
Nije nikakva fora govoriti loše o preminulom...
Da li možda tebi, ili meni svetli oreol nad glavom?
Poznavala sam Ivana lično... moj brat se decenijama družio sa njim...
Uvek je bio drag, pristojan i dobar prema meni...
Uzajamno smo se cenili i poštovali...

Bio je jedan od "Bojanovih beba"...
Čitava ta mlada generacija glumaca je direktno sa akademije stala na daske pozorišne
i bila isklesana rediteljskom palicom Bojana Stupice, kasnije i ostalih reditelja...

Žao mi je Ivana... Da nije korone, sigurno bi još bio sa nama...
Neka mu je laka zemlja...
❄ ❄ ❄ ❄❄❄❄
ne svetli nijednoj osobi
dobro,bio je prema tebi,prema kolegama nije,mozda su glasine.samo sam to napisao.

Mr.Infinity

Elita
Poruka
24.068
Poznati glumac Ivan Bekjarev umro je danas u Beogradu. Bekjarev se prošlog meseca zarazio korona virusom, a pre desetak dana pogoršalo mu se zdravstveno stanje.

Poslednjih nedelja bio je na Infektivnoj klinici u Beogradu. Glumac je saznao da je pozitivan na korona virus dok je snimao film, zbog čega je odmah napustio set.

Bekjarev je prvu ulogu odigrao davne 1967. godine, a odigrao je više od 150 uloga u pozorištu, te preko 50 na filmu. Najpoznatije serije u kojima je igrao su "Bolji život", "Srećni ljudi", "Otpisani", "Gorki plodovi"

https://www.blic.rs/sudbine/ivan-bekjarev-umro-preminuo/39y6258

Šteta. Veliki glumac. Odlaze legende.

I glumio je u seriji Jelena.

Poruka
24.407
Odlican glumac .....Cane Kurbla ( Otpisani ), Svetozar Vujkovic - Toza ( Banjica ) , Stevica Kurcubic ( Bolji Zivot ), Bosko Despotovic ( Srecni Ljudi ), Velja Valjarevic ( Porodicno blago )...
Ivan Bekjarev kao Svetozar Vujković u seriji “Banjica”
Untitled-1-1-725x483.jpg

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.