Umrla Mira Markovic!

Sve klevete i lazi na racun Mire Markovic dolaze od NATO bande i zlikovaca. Istih onih koji su unistili vosjku Srbije, koji su ubili Gadafija i Sadama, i idu po svjetu da kradu, i onih u Srbiji koji ih podrzavaju, koji su isporucili vojne oficire NATO sudu u Hagu. Dakle sve banda i krimosi.
 
Нека је вечна слава и покој твојој души председнице

- - - - - - - - - -

Sve klevete i lazi na racun Mire Markovic dolaze od NATO bande i zlikovaca. Istih onih koji su unistili vosjku Srbije, koji su ubili Gadafija i Sadama, i idu po svjetu da kradu, i onih u Srbiji koji ih podrzavaju, koji su isporucili vojne oficire NATO sudu u Hagu. Dakle sve banda i krimosi.
покојну председницу су оптужили Б92 и нато лобисти , као и сам Запад и Нато ..мислим да би требало да буде сахрањена поред покојног председника
 
Sve klevete i lazi na racun Mire Markovic dolaze od NATO bande i zlikovaca. Istih onih koji su unistili vosjku Srbije, koji su ubili Gadafija i Sadama, i idu po svjetu da kradu, i onih u Srbiji koji ih podrzavaju, koji su isporucili vojne oficire NATO sudu u Hagu. Dakle sve banda i krimosi.

Нека је вечна слава и покој твојој души председнице

- - - - - - - - - -

покојну председницу су оптужили Б92 и нато лобисти , као и сам Запад и Нато ..мислим да би требало да буде сахрањена поред покојног председника


Yebala vas crvena vestica sa Dedinja!
 
Kazes, ups pises baDJa, a? A i uzmucao si se nesto, frfljava ti tastatura.

Dovoljno.

Malo te covek prodrma i vec krece tvoje iskonsko, ti iz selendre i nekako al selendra iz tebe nikako.

Dzaba utrosenog vremena znam i sama bathebiga.

Telefon, Rebecca, mobilni telefon, tastature bez, izvini sto nisam imao "ž" evo sad imam i neće biti problema.

Ali hvala ti, hvala ti do neba na argumentovanom i konkretnim dokazima potkrepljenom odgovoru.

Na opšte poznatu činjenicu, da je Vlada Tref bio ortak u mutnim poslovima sa Markom Miloševićem, tvoj JEDINI odgovor je da sam napisao BaDJa a ne Badža


Eto kolege forumaši, to vam je ta SPS ovska logika i argumentacija.

Bolesni mozgovi koji u bračnom paru Milošević vide neke heroje a ne skotove koji su nas unazadili i unakazili, uz enormno lično bogaćenje, zaista ne mogu ništa bolje da smisle.
Verovatno im ne treba ni zameriti, ograničenost mentalnih kapaciteta, sebičnosti i nesposobnost da iskažu empatiji i razumeju tuđe probleme su im zajedničke karakteristike.
 
Покојна председница је била сенка од 2006 године од смрти председника .њена жеља је само била до дође њему на гроб и мислим да је ред да буде сахрањена поред своје љубави , поред човека којег је највише волела на свету ..они су сада напокон заједно у вечности ..и нико их више не може повредити
 
Покојна председница је била

Другарце:

-Ако је неко Поп..његова супруга може се зове попадија
-Ако је неко Председник...његова супруга никако не може се зове председница јер она то никад није ни била.

Молим Вас да примите ово к знању.
Благодарим.
Смрт фашизму-Слобода Народу.
 
Нека је вечна слава и покој твојој души председнице

- - - - - - - - - -

покојну председницу су оптужили Б92 и нато лобисти , као и сам Запад и Нато ..мислим да би требало да буде сахрањена поред покојног председника

nek je zakopaju gde god hoće ali neću ja da plaćam transport.
ebe mi se i za šabana i za miru.
 
Покојна председница је била сенка од 2006 године од смрти председника .њена жеља је само била до дође њему на гроб и мислим да је ред да буде сахрањена поред своје љубави , поред човека којег је највише волела на свету ..они су сада напокон заједно у вечности ..и нико их више не може повредити

usracu se od ove patetike :bljak:
 
Покојна председница је била сенка од 2006 године од смрти председника .њена жеља је само била до дође њему на гроб и мислим да је ред да буде сахрањена поред своје љубави , поред човека којег је највише волела на свету ..они су сада напокон заједно у вечности ..и нико их више не може повредити

Kad neko umre ,obicno se kaze bio je dobar covek,bog da mu dusu prosti! Sta ovde da kazes?
 
Ово ликовање на смрћу покојне председнице ме подсетило када су допремали тело покојног председнка 2006 године , да су неке психопате пуштале данце музику и пуштале балоне тако славећи смрт покојног председника . то су данас ови исти који ликују над смрћу покојне председнице . исти ти ...мржња , испран мозак .. на крају крајева и драго ми је ако је смрти покојне предсенцие могла да одвоји такве људе од нормалног света ... да их стави у прави план да видимо какве психопате живе међу нама ... Њен грех је по психопатамо то што се бавила политиком , какакв профил људи ..страшно ..
 
Другарце: -Ако је неко Поп..његова супруга може се зове попадија -Ако је неко Председник...његова супруга никако не може се зове председница јер она то никад није ни била. Молим Вас да примите ово к знању. Благодарим. Смрт фашизму-Слобода Народу.
за мене је била председница и то је и требала да буде да је нису прогнали у Русију ..због тога су је и прогнали јер су је се плашили и мртве жене се плаше ..
 
Ово ликовање на смрћу покојне председнице ме подсетило када су допремали тело покојног председнка 2006 године , да су неке психопате пуштале данце музику и пуштале балоне тако славећи смрт покојног председника . то су данас ови исти који ликују над смрћу покојне председнице . исти ти ...мржња , испран мозак .. на крају крајева и драго ми је ако је смрти покојне предсенцие могла да одвоји такве људе од нормалног света ... да их стави у прави план да видимо какве психопате живе међу нама ... Њен грех је по психопатамо то што се бавила политиком , какакв профил људи ..страшно ..

Jel na Stambolića misliš?
 
за мене је била председница и то је и требала да буде да је нису прогнали у Русију ..због тога су је и прогнали јер су је се плашили и мртве жене се плаше ..

Чини ми се да је она побегла.
 

Back
Top