Nebojsa.bg
Elita
- Poruka
- 18.328
Да ли умњаци уопште имају истинску функцију зуба већ сам писао да је сам имао упалу пљуачних жлезди, на крају се истоспавило да умљаци прав проблеме један сам извадио у понедељак за други имам заказану интервенцију (вађење) за 7.5. е сад трећи у доњој вилици са леве стране где је настала упала жлезде је изникао али је око њега упањено месо и упала се константно одржава на једном нивоу е сад кажу ми да га не вадим јер је изникао цео и "значи" му веч да ће упала проћи ако ласерски чистм канале зуба, ја у то сумљам да ће дати неке резултате он је заувео место до њега јер седмицу немам али и гура шестицу чак јер је око њега присутан извесни оток у некој мери. што се тиче четвртог умњака кажу да не би требало да нигне нити да прави проблеме, интересују ме ваша искуства и савети по овом питању, поздрав
