Umjesto majstora :)

limunada

Buduća legenda
Poruka
32.301
Ovako...tema je zamišljena kao pokušaj popravke nečega (ili nekoga :)) dok ne dodje majstor.
Znate ono...ako sve ostalo zakaze,onda procitaj uputstvo. :)
Imam problem sa tuš baterijom i ne znam da li je problem za zvanje majstora ili ga mogu i sama popraviti.
Naime,na tušu ne mogu da se mijesaju vruca i hladna voda.Ili je hladna ili je vrela.Isto tako i pritisak vode je smanjen.Da li je vrijeme za kupovinu nove baterije(crijevo je mijenjano,ali baterija nije deset godina) ili je nesto do vodovoda,pumpe ili tako neceg?
 
Ovako...tema je zamišljena kao pokušaj popravke nečega (ili nekoga :)) dok ne dodje majstor.
Znate ono...ako sve ostalo zakaze,onda procitaj uputstvo. :)
Imam problem sa tuš baterijom i ne znam da li je problem za zvanje majstora ili ga mogu i sama popraviti.
Naime,na tušu ne mogu da se mijesaju vruca i hladna voda.Ili je hladna ili je vrela.Isto tako i pritisak vode je smanjen.Da li je vrijeme za kupovinu nove baterije(crijevo je mijenjano,ali baterija nije deset godina) ili je nesto do vodovoda,pumpe ili tako neceg?
Nema potrebe da kupuješ novu bateriju. Postoji u bateriji deo koji se zove mešač, i to se menja. Deo je plastični i baš je jeftin. Svaki majstor to može da promeni za par minuta. Tako nešto uoošte nije razlog da daješ par hiljada za novu česmu.
 
Pda, crko mešač, al potreban joj je majstor

Кад већ долази мајстор, боље да купи нову а не да даје паре на крпеж старе.
Ми смо тај мешач мењали на кухињској а боље да смо нову купили јер је зрела за отпад. Почела да цури, не могу да спавам од капљања.
 
U medjuvremenu su se dogodila jos dva kvara na drugim mjestima,tako da svejedno moram zvati majstora.Nek bar popravi kako treba da ja sad tu nista ne petljam,cini mi se da je tako bolje,iako skuplje.
Mada,ko zna,mozda bi i moja popravka ispala skuplja. :)
Nisam rekla da ti petljaš već da ti majstor samo zameni taj mešač vode i to je to, mnogo jeftinije od nove česme a trajaće još dugo ta postojeća.
 

Back
Top