Quantcast

Umetnost zavodjenja

Vrela Cica

Iskusan
Poruka
5.578
:heart:
Vekovima ljudi pokusavaju da nadju uspesan recept za zavodjenje. Svuda slusamo i citamo savete - uradi ovo, uradi ono. Po glavi nam se stalno smenjuju pitanja - Da li da uradim ovo? Da li da se pravim da sam siromasna? Da li da obucem ono? Da li se muskarcima vise svidja moj crveni karmin ili moje seksi grudi? Da li da nosim duze minice? Nikada nismo sigurni sta ce upaliti kod osobe, koju zelimo da zavedemo.. Ja sam prilicno uspesna u zavodjenju. Svi muskarci sa kojim a sam bila su bili ludo zaljubljeni u mene, ali i ja u njih. Neki su bili bogati, neki slatki, neki previse stari, a neki savrseni. Cesto su mi mrsile racune ljubomorne zene ili nevaspitana deca, ali i ljubomorne devojke i sl. JA, ipak, verujem u ljubav, tako da sam odlucila danas da se spoebno lepo sredim za mog trenera, koji ne moze da mi bude decko, posto je malo nezreo, ali mislim da cemo to srediti. Moje Lubutonke roze, moj rozi kompletic: minic i sexy bodi. Stavila sam i rozi rajfic. Sva sam sexy, a namirisala sam se predivnim parfemom Sanel, koji je uvek popularan. NOkte sam nalakirala u roze i imam na svakom cvet od cirkona. a na malom noktu imam srce od srebrnih cirkona. On uvek komentarise kadan dodjem nasminkana na trening, ali vidim da mu je to fora da malo pokaze da je dominantan. Vole to muskarci. Idem, pa cu vam pricati, kako sa prosla!:heart:

Milan od Gruze

Buduća legenda
Poruka
42.406

Ne lupetaj gluposti.Ti ne da nikad nisi imala uspeha u zavodjenju ,nego blage veze nemas o tome.
Ti si jedna nesrecna iskompleksirana osoba koja na idiotski nacin zeli da bude voljena.
LJubav ne ide tim putem.
Na taj nacin tebe nikad niko nece voleti, vec ce samo istresati svoja muda, a ti ces sebe lagati kako si uspela u zivotu.

Za ljubav ne prijanja kurvarstvo nego vernost.

Bez vernosti nosices samo tragove izivljavanja na svom telu.Strasti nedostojne dostojanstvenog coveka.

Poslednja izmena:

Selkhet

Elita
Poruka
17.856
Vekovima ljudi pokusavaju da nadju uspesan recept za zavodjenje. Svuda slusamo i citamo savete - uradi ovo, uradi ono. Po glavi nam se stalno smenjuju pitanja - Da li da uradim ovo? Da li da se pravim da sam siromasna? Da li da obucem ono? Da li se muskarcima vise svidja moj crveni karmin ili moje seksi grudi? Da li da nosim duze minice? Nikada nismo sigurni sta ce upaliti kod osobe, koju zelimo da zavedemo.. Ja sam prilicno uspesna u zavodjenju. Svi muskarci sa kojim a sam bila su bili ludo zaljubljeni u mene, ali i ja u njih. Neki su bili bogati, neki slatki, neki previse stari, a neki savrseni. Cesto su mi mrsile racune ljubomorne zene ili nevaspitana deca, ali i ljubomorne devojke i sl. JA, ipak, verujem u ljubav, tako da sam odlucila danas da se spoebno lepo sredim za mog trenera, koji ne moze da mi bude decko, posto je malo nezreo, ali mislim da cemo to srediti. Moje Lubutonke roze, moj rozi kompletic: minic i sexy bodi. Stavila sam i rozi rajfic. Sva sam sexy, a namirisala sam se predivnim parfemom Sanel, koji je uvek popularan. NOkte sam nalakirala u roze i imam na svakom cvet od cirkona. a na malom noktu imam srce od srebrnih cirkona. On uvek komentarise kadan dodjem nasminkana na trening, ali vidim da mu je to fora da malo pokaze da je dominantan. Vole to muskarci. Idem, pa cu vam pricati, kako sa prosla!
Sačuvaj me bože, koji stajling. :lol:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.