Quantcast

Umetnost dizajna - šta nas čini kreativnim?

Lancier

Poznat
Moderator
Poruka
7.533
Ovde ćemo diskutovati o dizajnu i primenjenoj umetnosti - o tome kako doživljavamo predmete koji nas okružuju, kako čitamo poruke i slike sa kojima smo u dodiru. Ko su umetnici koji su u stanju da naprave predmet estetike koja se prepoznaje.
Kako se opredeljujemo da kupima neki predmet koji nas privlači dizajnom ili izradom.

Lada

Buduća legenda
Moderator
Poruka
31.878
Po meni cini nas kreativnim ne uvek predvidjeni vec nepredvidjeni trenutak.rodjen iz nase maste,koju je zagolicala neka od pojava u okruzenju.
Kod sebe volim to,sto se cesto "izgubim" u vremenu zarad postavki onog sto mi je masta "donela"
Volim da radim nocu,odradjujem poslovne zadatke,ili moje nove ideje sprovodim u realnost...

Lancier

Poznat
Moderator
Poruka
7.533
Mene kreativnost ovog umetnika oduševljava. Zapravo sam za njega čuo prateći onaj netfixov serijal art of design koji sam stavio u drugom postu ove teme. Staviću kasnije i epizodu o njemu, a sada par njegovih radova

Christoph Niemann

Christoph Niemann 6.jpg
Christoph Niemann.jpg
Christoph Niemann 8.jpg

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.