B
BALTAZAR
Gost
BAVIM SE UMETNICKOM FOTOGRAFIJOM VEC DUZE VREME.JA SAM IZ CACKA.ZANIMA ME ZASTO MLADI NE CENE CRNO-BELU FOTOGRAFIJU
MOLIM VAS DA I VI DATE MISLjENjE NA OVU TEMU.JA SAM `82god.SVA MISLjENjA SU MI VRLO DRAGOCENA.
MOLIM VAS DA I VI DATE MISLjENjE NA OVU TEMU.JA SAM `82god.SVA MISLjENjA SU MI VRLO DRAGOCENA.

Nema na cemu.Mozes li da mi posaljes koju fotku???Volela bih da ih vidim. 