Umesto Ministarstva Inostranih Poslova

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Маслачак

Aktivan član
Poruka
1.019
које би требало да буде аутор овог коментара. Но, запослени у њему строго пазе да се не замере некоме, фотеље су меке и удобне, а они ненавикли на опипљиву форму рада.

Укратко, постоје државе које се не препоручују држављанима Србије за туристичје посете, рад и сталан боравак, на основу запажања и личног искуства навешћемо неколико таквих, па сами процените.

1. Сједињене Државе, пре пар дана поново је објављена вест о погибиији држављанина Србије у Сједињеним Државама, саобраћајна несрећа, седма или осма током протекле 2-3 године, затим убиство момка који је шетао пса, случај убице Брајана... ко свакодневно прати вести присетиће се још неког случаја.

Константно вређање Јокића, гађање у лице пуном конзервом пива његове трудне супруге током прославе титуле, уз помињање њеног белог порекла, Јокић је платио $550.000 "одштете" американцу који је Страхињу вређао и провоцирао, све унапред смишљено.

2. Руска Аустрија, такође веома непријатељска према држављанима Србије, ако сте девојка, желите да радите у Аустрију, већ други дан након доласка посетиће вас косоварски Азербејџанац или босански Турчин, драго му је што види земљакињу, помочи ће вам, ви сте његова девојка, уколико одбијете присилно забављање, избошће вас ножем или шрафцигером, као опомену другим девојкама.

Пре 7-8 дана убијена је још једна девојка из тог разлога, руско-аустријска полиција само крене главу на другу страну, није познато да је због тога неко ухапшен и осуђен.

Било које кривично дело да почини држављанин Србије, штампа, телевизија и интернет пиртали преносе недељама, са обавезним: "Србин починио...", уколико је криминалац било које друге националности користе иницијале, без помињања националности, јер је забрањено законом наводити националност имиграната - не важи за држављане Србије.

3. Руска Немачка, све исто као и у случају Руске Аустрије, осим што је степен убистава нижи, али су зато казне за држављане Србије када почине кривично дело, два-три пута строже, у односу на оне одређене имигрантима из других држава за исто кривично дело.

4. Турски део Грчке, углавном делови Грчке према Турској, насељени Турцима који су након распада Османлијског царства остали и даље да живе на тој територији, нису протерани у Турску, тако су одлучили грчки патријарси-Ватикански шпијуни.

Турака који се представљају Грцима, у мањем броју има и у другим деловима Грчке, можда хеленски Грцу могу дати прецизнију мапу њихове распрострањености у Грчкој.

Напомена: Уколико сте политички, етнички, религијски... прогоњени, нисте србијанско-српског порекла и слично, њима то ништа не значи, довољна им је чињеница да долазите из Србије.
 
Није Карма-Дарма, него повампирени католичко-муслимански нацизам.
Bemtileba, zvuči baš opasno.

Jes da ta tri pojma nemaju veze jedan s drugim, ali mnogo opasno zvuči kad se smandrljaju u istu rečenicu.

Fale ti još templari, Ročildi, Bil Gejts i papa, da ansambl bude potpun.
 
Заглупљивање посетиоца форума од стране модератора (службено лице) не служи на част Крстарици, није баш одговарајуће име за портал секуларне природе.
Ali zaista, hajde da vidimo šta si ti sve ovde nabrojao:

Руска Аустрија
Руска Немачка
руско-аустријска полиција
повампирени католичко-муслимански нацизам
косоварски Азербејџанац

Sve to je blago rečeno čudno.
 
Ali zaista, hajde da vidimo šta si ti sve ovde nabrojao:

Руска Аустрија
Руска Немачка
руско-аустријска полиција
повампирени католичко-муслимански нацизам
косоварски Азербејџанац

Sve to je blago rečeno čudno.
Чудно, јер грађани нису образовани, у смислу познавања стварних догађања у свету, а то што је јавно доступно, углавном је безвезе. Форуми су под њиховом контролом, те ни ту не можете достићи спознају стварности, с обзиром да се све ван званичних оквира, брише.

Детаљније о преузимању Немачке и Аустрије од стране Руса на адреси (појашњен метод): https://t.me/omkomentari/942, о косоварским Азербејџанцима у теми на овом форуму: https://forum.krstarica.com/threads/tajna-istorija-balkana.1052693/
 
Poslednja izmena:
Заглупљивање посетиоца форума од стране модератора (службено лице) не служи на част Крстарици, није баш одговарајуће име за портал секуларне природе.
Pa vidi, kad neko kaže da je USA loša jer je bilo sedam saobraćajnih nesreća (na 300 miliona ljudi), onda ja tebe pitam ko tu koga zaglupljuje. USA jeste loša iz sto i jednog razloga, ali sedam saobraćajnih nesreća sa tim nema nikakve veze. U Srbiji gine mnogo više ljudi prosečno nego u USA u saobraćaju, pa opet niko normalan neće reći da ne treba ići u Srbiju zbog toga.

Još kad se doda paranoja, šovinizam i ksenofobija koja izbija iz uvodnog posta, postaje jasno zašto si morao da bežiš iz svake zemlje u kojoj si bio.

Zato kažem ono za karmu, ništa lično.
 

Pa vidi, kad neko kaže da je USA loša jer je bilo sedam saobraćajnih nesreća (na 300 miliona ljudi), onda ja tebe pitam ko tu koga zaglupljuje. USA jeste loša iz sto i jednog razloga, ali sedam saobraćajnih nesreća sa tim nema nikakve veze. U Srbiji gine mnogo više ljudi prosečno nego u USA u saobraćaju, pa opet niko normalan neće reći da ne treba ići u Srbiju zbog toga.

Još kad se doda paranoja, šovinizam i ksenofobija koja izbija iz uvodnog posta, postaje jasno zašto si morao da bežiš iz svake zemlje u kojoj si bio.

Zato kažem ono za karmu, ništa lično.
Популација имиграната из Србије веома је мала, примедба се односи на држављане Србије који су имигрирали у Сједињене Државе током протеклих 15-ак година, они од раније, одавно су постали американци: сетимо се Милана Панића, Деретића, Александра Госа и сличних америчких агената.

Стога минимум осам саобраћајних несрећа и два убиства (што нам је познато, ретко пратимо вести) имиграната из Србије који се не баве криминалом, упућује на закључак да су у питању ликвидације.

Шта је повод ми то не можемо знати, али тако службе комуницирају и шаљу опомене.

Како третирају девојке које дођу у САД, то боље упитајте Катарину Радивојевић


У Руској Немачкој момак из Србије гурнут је под воз који је улазио у станицу, ампутирана му је нога до кука, гурнуо га је муслиман, Арпин, каже судији да чује гласове у глави, пуштен је на слободу.

У Британији момак од тридесетак година, држављанин Србије, менаџер хотела, "пао је са терасе", собе у којој је живео са својом девојком из Румуније. Момак је преминуо, а Румунка МИ5, пребачена на нови задатак.

У Руској Аустрији ножем је убијен држављанин Србије, јер је једној од девојака из Србије која је присиљена да се забавља са косоварским Азербејџанцем, у пролазу упитао зашто то чини - није знао да би одбијањем, била убијена. Нема информација да је косоварски Азербејџанац ухапшен и осуђен. Русе интересује љубав 2 милијарде муслимана, Србијанаци и Срби потпуно су неважни...

.
 
Poslednja izmena:
које би требало да буде аутор овог коментара. Но, запослени у њему строго пазе да се не замере некоме, фотеље су меке и удобне, а они ненавикли на опипљиву форму рада.

Укратко, постоје државе које се не препоручују држављанима Србије за туристичје посете, рад и сталан боравак, на основу запажања и личног искуства навешћемо неколико таквих, па сами процените.

1. Сједињене Државе, пре пар дана поново је објављена вест о погибиији држављанина Србије у Сједињеним Државама, саобраћајна несрећа, седма или осма током протекле 2-3 године, затим убиство момка који је шетао пса, случај убице Брајана... ко свакодневно прати вести присетиће се још неког случаја.

Константно вређање Јокића, гађање у лице пуном конзервом пива његове трудне супруге током прославе титуле, уз помињање њеног белог порекла, Јокић је платио $550.000 "одштете" американцу који је Страхињу вређао и провоцирао, све унапред смишљено.

2. Руска Аустрија, такође веома непријатељска према држављанима Србије, ако сте девојка, желите да радите у Аустрију, већ други дан након доласка посетиће вас косоварски Азербејџанац или босански Турчин, драго му је што види земљакињу, помочи ће вам, ви сте његова девојка, уколико одбијете присилно забављање, избошће вас ножем или шрафцигером, као опомену другим девојкама.

Пре 7-8 дана убијена је још једна девојка из тог разлога, руско-аустријска полиција само крене главу на другу страну, није познато да је због тога неко ухапшен и осуђен.

Било које кривично дело да почини држављанин Србије, штампа, телевизија и интернет пиртали преносе недељама, са обавезним: "Србин починио...", уколико је криминалац било које друге националности користе иницијале, без помињања националности, јер је забрањено законом наводити националност имиграната - не важи за држављане Србије.

3. Руска Немачка, све исто као и у случају Руске Аустрије, осим што је степен убистава нижи, али су зато казне за држављане Србије када почине кривично дело, два-три пута строже, у односу на оне одређене имигрантима из других држава за исто кривично дело.

4. Турски део Грчке, углавном делови Грчке према Турској, насељени Турцима који су након распада Османлијског царства остали и даље да живе на тој територији, нису протерани у Турску, тако су одлучили грчки патријарси-Ватикански шпијуни.

Турака који се представљају Грцима, у мањем броју има и у другим деловима Грчке, можда хеленски Грцу могу дати прецизнију мапу њихове распрострањености у Грчкој.

Напомена: Уколико сте политички, етнички, религијски... прогоњени, нисте србијанско-српског порекла и слично, њима то ништа не значи, довољна им је чињеница да долазите из Србије.
Znači da idemo u Hrvatsku?
 
Популација имиграната из Србије веома је мала, примедба се односи на држављане Србије који су имигрирали у Сједињене Државе током протеклих 15-ак година, они од раније, одавно су постали американци: сетимо се Милана Панића, Деретића, Александра Госа и сличних америчких агената.

Стога минимум осам саобраћајних несрећа и два убиства (што нам је познато, ретко пратимо вести) имиграната из Србије који се не баве криминалом, упућује на закључак да су у питању ликвидације.

Шта је повод ми то не можемо знати, али тако службе комуницирају и шаљу опомене.

Како третирају девојке које дођу у САД, то боље упитајте Катарину Радивојевић


У Руској Немачкој момак из Србије гурнут је под воз који је улазио у станицу, ампутирана му је нога до кука, гурнуо га је муслиман, Арпин, каже судији да чује гласове у глави, пуштен је на слободу.

У Британији момак од тридесетак година, држављанин Србије, менаџер хотела, "пао је са терасе", собе у којој је живео са својом девојком из Румуније. Момак је преминуо, а Румунка МИ5, пребачена на нови задатак.

У Руској Аустрији ножем је убијен држављанин Србије, јер је једној од девојака из Србије која је присиљена да се забавља са косоварским Азербејџанцем, у пролазу упитао зашто то чини - није знао да би одбијањем, била убијена. Нема информација да је косоварски Азербејџанац ухапшен и осуђен. Русе интересује љубав 2 милијарде муслимана, Србијанаци и Срби потпуно су неважни...

.
Kao da slušam Iliju Čvorovića.

Koliko si ti vremena proveo u Americi?
 
Znači da idemo u Hrvatsku?
Сматрали смо да је сувишно говорити о Хрватској, ко пак у међувремену није схватио... нас су третирали на изузетно лош начин, да сад' не појашњавамо, ово је културан форум.
 
Kao da slušam Iliju Čvorovića.

Koliko si ti vremena proveo u Americi?
Пре шеснест година понуђен нам је одлазак за САД, одбили смо, (да може поново да одлучује, то би учинио и Јокић), у међувремену, Америка је довољно времена провела овде како бисмо схватили њене вредности, није за свакога.
 
Poslednja izmena:
Сматрали смо да је сувишно говорити о Хрватској, ко пак у међувремену није схватио... нас су третирали на изузетно лош начин, да сад' не појашњавамо, ово је културан форум.
Ok
Ali svi koji su bili u Turskoj kažu da su se super proveli :D
 

Ok
Ali svi koji su bili u Turskoj kažu da su se super proveli :D
За одлазак у Турску одговорни су туроператери, ако вам они гарантују сигурност, онда је то вероватно тако.

Ви Турцима остављате ваш новац, туризам је огромна фабрика, било би сулудо да вас ликвидирају.

У Грчкој је ситуација другачија, ондашњи Турци глуме Грке, те злом које вам нанесу као "Грци", изазивају неслогу и мржњу између Грка и Србијанаца/Срба.
 
За одлазак у Турску одговорни су туроператери, ако вам они гарантују сигурност, онда је то вероватно тако.

Ви Турцима остављате ваш новац, туризам је огромна фабрика, било би сулудо да вас ликвидирају.

У Грчкој је ситуација другачија, ондашњи Турци глуме Грке, те злом које вам нанесу као "Грци", изазивају неслогу и мржњу између Грка и Србијанаца/Срба.
Vidite, Grk se zove Jorgos a ne Mustafakis
A tu su i druge fizičke razlike
 
Пре шеснест година понуђен нам је одлазак за САД, одбили смо, (да може поново да одлучује, то би учинио и Јокић), у међувремену, Америка је довољно времена провела овде како бисмо схватили њене вредности, није за свакога.
Tako sam i pretpostavljao.

Jokić može da timari ate u Somboru i plače sa 100 miliona doloresa na računu.
 
Vidite, Grk se zove Jorgos a ne Mustafakis
A tu su i druge fizičke razlike
У турском месту Суфлиу држали су нас у самици локалне полицијске станице пет месеци, јер смо као тражилац азила илегално прешли бугарско-грчку границу у широј околини Александрополиса или је у питању неки сличан назив.

Организатори нашег злостављања у притвору били су два Турчина маскирана у Грке: Јоргос, европско-грчког изгледа попут већине турака и његов шеф висине 160 сантиметара, турчин арапскг порекла који се лажно представљао "Грком", мада свакако, поседује грчко држављанство генерацијама уназад. Обојица су отворено испољавала мржњу према Србима, при чему смо им ми били директно доступни. Исто је важило и за остатак полицијске станице са 90% турских полицајаца. Укратко, организовали су неколико врста нашег злостављања, али не можемо о томе овде да говоримо, ово је културан форум.

На нашем Телеграм каналу говорили смо и о догађањима којима смо били изложени током боравка у том притвору пет месеци и током месец дана у депортационом затвору у Солуну, могуће у коментарима писним руком, не можемо се сетити.

Телеграм је оформљен са идејом да се чује глас обесправљених и злостављаних широм света, процењује се истинитост свачијег исказа, уколико искази оставе утисак аутентичности, проверавају се на разне доступне начине, а злочинци на одговарајући начин санкционишу - говоримо уопштено, не везано за нас.
 
Tako sam i pretpostavljao.

Jokić može da timari ate u Somboru i plače sa 100 miliona doloresa na računu.
Јесте, Јокић је успешан, богат, друштвено прихваћен, породичан човек млађи од 30 година - шта више може пожелети, зар не?

Истовремено, он је и сомборац, одрастао у граду и Војводини, где имате утисак да време стоји у месту, није случајно што је Милева пореклом из Војводине.

Као такав, Јокић каријеру и живот у Сједињеним Државама доживљава попут вожње тобоганом смрти - превише је то адреналина за једног сомборца. Као што рекосте, породичан живот, пар коња у штали, повремени одлазак на пецање, пиво и разговори са другарима... чине живот аутентичним.
 
У турском месту Суфлиу држали су нас у самици локалне полицијске станице пет месеци, јер смо као тражилац азила илегално прешли бугарско-грчку границу у широј околини Александрополиса или је у питању неки сличан назив.

Организатори нашег злостављања у притвору били су два Турчина маскирана у Грке: Јоргос, европско-грчког изгледа попут већине турака и његов шеф висине 160 сантиметара, турчин арапскг порекла који се лажно представљао "Грком", мада свакако, поседује грчко држављанство генерацијама уназад. Обојица су отворено испољавала мржњу према Србима, при чему смо им ми били директно доступни. Исто је важило и за остатак полицијске станице са 90% турских полицајаца. Укратко, организовали су неколико врста нашег злостављања, али не можемо о томе овде да говоримо, ово је културан форум.

На нашем Телеграм каналу говорили смо и о догађањима којима смо били изложени током боравка у том притвору пет месеци и током месец дана у депортационом затвору у Солуну, могуће у коментарима писним руком, не можемо се сетити.

Телеграм је оформљен са идејом да се чује глас обесправљених и злостављаних широм света, процењује се истинитост свачијег исказа, уколико искази оставе утисак аутентичности, проверавају се на разне доступне начине, а злочинци на одговарајући начин санкционишу - говоримо уопштено, не везано за нас.
Ilegalni azilant je ozbiljan prekršilac važećih medjunarodnih zakona.
Postoje tolike legalne i lako dostupne opcije.
Verujem da ni u ostalim državama nisu baš blagonakloni.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top