Ultradesničar Havijer Mileji je novi predsjednik Argentine!

Pobeda Havijera Mileja na izborima za predsednika Argentine?

• Ocekivano

glasova: 1 12,5%
  • Neocekivano

• Vodi ih njihova verzija Desingerice gledajuci po nastupu

• Navijah za Serdja stalno

glasova: 0 0,0%
  • Oni su imali izbore?

• Ne pratim

glasova: 2 25,0%
  • Zanimljivo je bilo kod njih

• Odakle znam

• Uzbudljivo

• Interesantno

glasova: 3 37,5%

• Ukupno glasova
    8
Milej, obožavalac bivšeg američkog predsednika Donalda Trampa i bivši trener tantričkog seksa, kaže da bi bi trebalo ukinuti Centralnu banku Argentine, smatra da su klimatske promene "socijalistička laž", seksualno obrazovanje karakteriše kao zaveru za uništavanje porodice, veruje da bi prodaja ljudskih organa trebalo da bude legalna i želi da olakša mere za posedovanje pištolja.

Također je izrazito proukrajinski i proizraelski orijentiran, s jasnom porukom da Argentinu BRIKS nimalo ne zanima i da ne želi imati ništa s kineskim i brazilskim komunistima.

Opet ništa od multipolarnog svijeta.

Pogledajte prilog 1450081

https://www.blic.rs/vesti/svet/havijer-mileji-pobedio-na-predsednickim-izborima-u-argentini/p4dl9xl
Klasični satanistički kadar , namešten da napravi haos u Argrntini, a moguće i šire. :think:

Zlo se budi i u Latinskoj Americi.

Za koliko godina ćemo tamo gledati ovakvo ubijanje dece ?

1659792843385.jpg

Ne znam kakav pesak treba da imaš umesto mozga da glasaš za ovog tipa. I da je
samo žica koja drži uši umesto mozga mislim da ne bih glasala za njega. Izgleda
da Argentinci žive u većem rijalitiju nego mi. Tuga. Kao eksperiment da vidiš
koliko ljudi mogu da trpe gluposti.
Tantrički seks ?

Moćna stvar izgleda.

Sve se vrti oko Falusa.

Zelenski je svirao klavir svojim "pitonom" , i postavili su ga da vodi u PROPAST zemlju sa 40 miliona ljudi ?

Ovaj ga TANTRIRAO onako baš, i postaviše ga da vodi zemlju od 46 miliona ljudi , takođe u PROPAST ?

Šta je zajedničko Argentini i Ukrajini ?

HRANA.

Obe su imale veliki poljoprivredni potencijal i mogućnost da proizvedu VELIKE KOLIČINE HRANE.

PLAN DA SE SVET DOVEDE NA IVICU GLADI se polako ostvaruje. :kafa:

Pa vidi, niko osim vas teoretičara zavere ne daje toliko kredita Americi.

Da pitaš prosečnog obrazovanog Amera šta misli o sadašnjoj vlasti, otprilike bi rekao "gomila nesposobnjakovića koja ne zna gde je levo"

A kad pitaš teoretičare, Ameri momentalno postaju Supermeni. Obaraju vlade, biraju predsednike, podešavaju vremenske prilike u Pekingu, kontrolišu Papu daljinskim upravljačem, kod vas izazivaju impotenciju HAARP-om, preko vakcina utiču na polno opredeljenje, buše cevi u Marijanskoj brazdi, prosto su toliko jaki da je greota da ne budu direktori Univerzuma.

Back