ultra-emotivac?

bakalinda

Početnik
Banovan
Poruka
15
ovako imam jedan moglo bi se reci problem koji me **** odavno.... prvi put sam se zaljubio u prvom razredu gimnazije..... ali bas nenormalno zaljubljen..... i onda kad sam raskinuo sa devojkom to mi je bio najgori dio zivota.... nekako sam presao preko toga i nastavio dalje......upoznam sledecu curu ...ista prica, bio sam sa njom neko vreme samo sto sam sada imao to neugodno iskustvo od prije pa sam znao sta treba da radim..... raskinuo sam i sa njom, naravno ponovo sjeban...... naravno pomislim bice ih jos ali vise nisam mogao da me jebu toliko i davno sam odlucio da cak i ne znam koliko zaljubljen, nista necu da im govorim.....mozda ce ovo zvucati cudno,al u svaku sledecu curu sam se zaljubio, ja ne znam sta se desava...... upravo to mi se desilo i nedavno....imam 17 godina i upoznao sam curu od 23 , jedva sam je smuvao jer se dvoumila zbog godina, bla bla bla spavao sam sa njom nedavno i naravno za to vrijeme dok smo se muvali, zaljubio se...ono sto je problem je sto je ona stvarno posebna i onako kad je gledam tako slatku sa na drugoj strani jastuka dodje mi da joj kazem ''volim te'' sto puta....ali nema smisla..... odluka je odluka...sa ljubavi se skidam:) poenta price je: zar je moguce da trosim toliko emocija da se zaljubim u svaku curu sa kojom dodjem u dodir, naravno one koje ja odaberem.... vec mi je mnogo puta ovo doslo glave i ne znam sta da radim, ladno tripujem da patim od neke bolesti, zaljubljivitisa ili nesto tako:D
ako ima neko strucan, iskusan ovo ono, komentarisitE:D
 
ovako imam jedan moglo bi se reci problem koji me **** odavno.... prvi put sam se zaljubio u prvom razredu gimnazije..... ali bas nenormalno zaljubljen..... i onda kad sam raskinuo sa devojkom to mi je bio najgori dio zivota.... nekako sam presao preko toga i nastavio dalje......upoznam sledecu curu ...ista prica, bio sam sa njom neko vreme samo sto sam sada imao to neugodno iskustvo od prije pa sam znao sta treba da radim..... raskinuo sam i sa njom, naravno ponovo sjeban...... naravno pomislim bice ih jos ali vise nisam mogao da me jebu toliko i davno sam odlucio da cak i ne znam koliko zaljubljen, nista necu da im govorim.....mozda ce ovo zvucati cudno,al u svaku sledecu curu sam se zaljubio, ja ne znam sta se desava...... upravo to mi se desilo i nedavno....imam 17 godina i upoznao sam curu od 23 , jedva sam je smuvao jer se dvoumila zbog godina, bla bla bla spavao sam sa njom nedavno i naravno za to vrijeme dok smo se muvali, zaljubio se...ono sto je problem je sto je ona stvarno posebna i onako kad je gledam tako slatku sa na drugoj strani jastuka dodje mi da joj kazem ''volim te'' sto puta....ali nema smisla..... odluka je odluka...sa ljubavi se skidam:) poenta price je: zar je moguce da trosim toliko emocija da se zaljubim u svaku curu sa kojom dodjem u dodir, naravno one koje ja odaberem.... vec mi je mnogo puta ovo doslo glave i ne znam sta da radim, ladno tripujem da patim od neke bolesti, zaljubljivitisa ili nesto tako:D
ako ima neko strucan, iskusan ovo ono, komentarisitE:D

Razumem te potpuno.I ja sam velika emotivka. Lako se zaljubim. Ipak, mislim da to sto ti se desava je posledica neke nesigurnosti. U mom slucaju to su iskrena osecanja koja upucujem svom decku. Eto, u ovog decka sam nenormalno zaljubljena. Ponekad ga tako jako zagrlim da me zaboli. On mi kaze: "Sta ti je Pevacice, slomices mi kosti!?" A ja, samo emotivna luda. :)
 
romantika i emocije su zachin
ako se neshto previshe zachini postaje bljutavo

tako da preterana romantika je kicheraj a maco kuco se isto obichno zavrshava na lajanju i grebanju

ok je da joj stavish do znanja da je volish ako je vec volish i ona ima prava da zna sta prema njoj osecas a i to dugujes sebi ako si iole istinit
ali nema potrebe da se toliko drami oko toga

ne valja biti previshe zavistan ili ljubomoran makar voleli tu osobu..

btw ljubav se ne govori vec pokazuje
 
@Bakalindo koja si ti faca :roll: u sve se zaljubljujes i sve ostavljas ...da evo pohvalila sam tvoje natprosecne sposobnosti jer ne kapiram sta te muci do zelje da te najzad neko pohvali i dokazes da si pravo musko a mozda ti se i posreci kod neke forumasice jer si faca :lol:
 
ovako imam jedan moglo bi se reci problem koji me **** odavno.... prvi put sam se zaljubio u prvom razredu gimnazije..... ali bas nenormalno zaljubljen..... i onda kad sam raskinuo sa devojkom to mi je bio najgori dio zivota.... nekako sam presao preko toga i nastavio dalje......upoznam sledecu curu ...ista prica, bio sam sa njom neko vreme samo sto sam sada imao to neugodno iskustvo od prije pa sam znao sta treba da radim..... raskinuo sam i sa njom, naravno ponovo sjeban...... naravno pomislim bice ih jos ali vise nisam mogao da me jebu toliko i davno sam odlucio da cak i ne znam koliko zaljubljen, nista necu da im govorim.....mozda ce ovo zvucati cudno,al u svaku sledecu curu sam se zaljubio, ja ne znam sta se desava...... upravo to mi se desilo i nedavno....imam 17 godina i upoznao sam curu od 23 , jedva sam je smuvao jer se dvoumila zbog godina, bla bla bla spavao sam sa njom nedavno i naravno za to vrijeme dok smo se muvali, zaljubio se...ono sto je problem je sto je ona stvarno posebna i onako kad je gledam tako slatku sa na drugoj strani jastuka dodje mi da joj kazem ''volim te'' sto puta....ali nema smisla..... odluka je odluka...sa ljubavi se skidam:) poenta price je: zar je moguce da trosim toliko emocija da se zaljubim u svaku curu sa kojom dodjem u dodir, naravno one koje ja odaberem.... vec mi je mnogo puta ovo doslo glave i ne znam sta da radim, ladno tripujem da patim od neke bolesti, zaljubljivitisa ili nesto tako:D
ako ima neko strucan, iskusan ovo ono, komentarisitE:D

Probudi me neko šuškanje, zveckanje. Kao kad prazna čutura muklo tresne o kundak, pa kratko lajavo došaptavanje. Više osetim nego što čujem kako je Šarov bezglasno skiknuo kad ga je pokosio kundak...
Tiho se provučem kroz onu badžu na podrumu, uzmem sekiru sa drvljanika i polako, tako da mi se srce glasnije čulo od koraka, zađem iza štaglja. I vidim zeleni šlem obasjan mesečinom... Švaba!
Omotam sekiru kaputom i udarim koliko sam jače mogao. Šlem muklo udari o drvo štaglja. Za trenutak sve utihnu, a onda se siktavo došaptavanje ubrza i raziđe po vrzinama. Evo još jednog... Skinem mu šlem i udarim po retkoj plavoj kosi. Pada tiho, noseći sa sobom krik koji je hteo, ali nije stigao da istisne. Sledeći se sapliće o onog prethodnog i kao umoran žetelac na zemlju, baca se na moju sekiru i gine. Još jedan. Visok. Moram da se popnem na one od ranije da bih ga maknuo odozgo.
...
Ništa se više ne čuje... Koristim pauzu da prevučem leševe pod orah. A onda se vraćem za štagalj.
U ruci čvrsto stežem sekiru. Čekam...

:D
 
@Bakalindo koja si ti faca :roll: u sve se zaljubljujes i sve ostavljas ...da evo pohvalila sam tvoje natprosecne sposobnosti jer ne kapiram sta te muci do zelje da te najzad neko pohvali i dokazes da si pravo musko a mozda ti se i posreci kod neke forumasice jer si faca :lol:

volio bi da je to tako al nazalost nije....ova zadnja me upravo sutnula a zakljucio sam da sam zaljubljen u nju....al znam sta da radim....opijacu se sledecih 10 dana doke je polako ne zaboravim....a onda cu ponovo kao kreten da trazim sledecu i nastavljam pricu....kako kurcev zivot ubicu se
 
''kako kurcev zivot ubicu se'' sta znaci? to u principu znaci da mi je zivot kao ***** i da cu uciniti akt ubistva samog sebe odredjenim predmetom,otrovom,uzem ili drugim objektom koji sluzi za tako nesto....ja se nadam da je jasnije

Pa ne bas ....e ali jel vidis kako mozes da budes i mastovitiji i kreativniji kad si vec resio da pravis zurku
 
Ne razumemo se bas najbolje.u tim godinama se uglavnom zaljubljujemo i nije nam sex na prvom mestu..zato savetujem coveka da se sto pre dozove pameti i navali na piletinu

Razumemo se,nego ne mislimo isto.....Sad da on ne bi bio povredjen pri zaljubljivanju,treba da druge unesreci,tu piletinu kako ti kazes.........da ih ebe bez emocija i zaljubljivanja ne mareci ako se one napr. zaljube..........bas dobar savet,nema sta.......dok ne naleti na nekog ko ce to njemu da uradi.......tad ce se dozvati pameti.........:per:
 
Pa veci mu je ovako rizik da mu se to desi...
I ne treba sad da se pretvori u terminatora, nego samo da se smiri i ne shvata sve previse ozbiljno.


@bakalinda
Moras znati da se zaljubljivitis tesko lijeci i da to zahtjeva izuzetnu volju sa tvoje strane.
 
ovako imam jedan moglo bi se reci problem koji me **** odavno.... prvi put sam se zaljubio u prvom razredu gimnazije..... ali bas nenormalno zaljubljen..... i onda kad sam raskinuo sa devojkom to mi je bio najgori dio zivota.... nekako sam presao preko toga i nastavio dalje......upoznam sledecu curu ...ista prica, bio sam sa njom neko vreme samo sto sam sada imao to neugodno iskustvo od prije pa sam znao sta treba da radim..... raskinuo sam i sa njom, naravno ponovo sjeban...... naravno pomislim bice ih jos ali vise nisam mogao da me jebu toliko i davno sam odlucio da cak i ne znam koliko zaljubljen, nista necu da im govorim.....mozda ce ovo zvucati cudno,al u svaku sledecu curu sam se zaljubio, ja ne znam sta se desava...... upravo to mi se desilo i nedavno....imam 17 godina i upoznao sam curu od 23 , jedva sam je smuvao jer se dvoumila zbog godina, bla bla bla spavao sam sa njom nedavno i naravno za to vrijeme dok smo se muvali, zaljubio se...ono sto je problem je sto je ona stvarno posebna i onako kad je gledam tako slatku sa na drugoj strani jastuka dodje mi da joj kazem ''volim te'' sto puta....ali nema smisla..... odluka je odluka...sa ljubavi se skidam:) poenta price je: zar je moguce da trosim toliko emocija da se zaljubim u svaku curu sa kojom dodjem u dodir, naravno one koje ja odaberem.... vec mi je mnogo puta ovo doslo glave i ne znam sta da radim, ladno tripujem da patim od neke bolesti, zaljubljivitisa ili nesto tako:D
ako ima neko strucan, iskusan ovo ono, komentarisitE:D
Ima iskusnih, ne brini, moguće je, i meni se čini da je kontraproduktivno, ali jedino tako mogu.
 

Back
Top