Uloga Poljske u holokaustu

mala retrospektiva poruka vezanih za teoriju
"O ovome se nerado priča među Srbima ali Rospi ćuprija je velika mrlja na njihovoj povesti "
i
"U slučajevima Ćele kule i Rospi ćuprije radi se o anticivilizacijskim zločinima "

Bane, nemaš pojma. Verovatno si od nedavno u Beogradu, zato ti je potrebno da se okitiš Beogradom u nicku.

Ne smeš da izneseš kontraargument već ponavljaš isto u polednih 20 spamova što jasno ukazuje da nemaš blage veze.

Ali sam uveren da ću dočekati tvoj kontraargument a onda ti sleduje šimika za beograđane početnike.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Bane, nemaš pojma. Verovatno si od nedavno u Beogradu, zato ti je potrebno da se okitiš Beogradom u nicku.

Ne smeš da izneseš kontraargument već ponavljaš isto u polednih 20 spamova što jasno ukazuje da nemaš blage veze.

Ali sam uveren da ću dočekati tvoj kontraargument a onda ti sleduje šimika za beograđane početnike.
jeste od nedavno sam u beogradu :maramica:ali to nije ni bitno za temu.

9. poruka u istom stilu, tako prepoznatljivo, dzabe je nick ovaj ili onaj kad je forma i stil onaj stari :rotf:

ne smem da iznesem kontraargument na sta ??? :hahaha1:
pa ispisao si 9.(devet ) poruka a da nisi postavio sem svog nicim izazvanog zakljucka nikakav relevantan dokaz teorije o nekakvom dogadjaju o kojem se
"nerado priča među Srbima "
jer
"Rospi ćuprija je velika mrlja na njihovoj povesti "
a nisi napisao ni o kakvim si to
"anticivilizacijskim zločinima "
pisao vezujuci ih za srbe i rospi cupriju !!!

eto ziv nisam iscekujuci tvoj 10-i post na ovu temu i u nadi da ces konacno napisati na sta se to tvoje pisanije konkretno odnosilo :super:
 
jeste od nedavno sam u beogradu :maramica:ali to nije ni bitno za temu.

To je zapravo od ključnog značaja.

U Beograd se već jednom doselila velika svetina koja je verovala da je njeno oskudno znanje sva mudrost sveta potpuno nesvesna povesti grada u koji je došla. U nastavku se tako i ophodila prema njemu

Tako je ostalo izgleda do danas. Neznanje negira svoje neznanje i u svojoj polusvesti pokušava da ga nametne kao aksiom.

Ali dobro, možeš da prebrojavaš moje poruke u kojima te vozam kao mladog primata.
 
To je zapravo od ključnog značaja.

U Beograd se već jednom doselila velika svetina koja je verovala da je njeno oskudno znanje sva mudrost sveta potpuno nesvesna povesti grada u koji je došla. U nastavku se tako i ophodila prema njemu
Tako je ostalo izgleda do danas. Neznanje negira svoje neznanje i u svojoj polusvesti pokušava da ga nametne kao aksiom.
Ali dobro, možeš da prebrojavaš moje poruke u kojima te vozam kao mladog primata.
Ali je ta svetina pošteno i dobro izvozala Beograd i Srbiju od 45-e do danas! A ti si sada kao mudriji i sposobniji da se odupreš takvim 'dođošima'? :zcepanje:
 
To je zapravo od ključnog značaja.

U Beograd se već jednom doselila velika svetina koja je verovala da je njeno oskudno znanje sva mudrost sveta potpuno nesvesna povesti grada u koji je došla. U nastavku se tako i ophodila prema njemu

Tako je ostalo izgleda do danas. Neznanje negira svoje neznanje i u svojoj polusvesti pokušava da ga nametne kao aksiom.

Ali dobro, možeš da prebrojavaš moje poruke u kojima te vozam kao mladog primata.
i tako stize i jubilarna deseta poruka u kojoj procitasmo ???? nista od argumenata ,
tako predvidljivo i vec mnogo puta vidjeno ....tako je to kad mali ni kita hoce da ispadne pametan pa onda ukapira da ga je google translate po ko zna koji put ispalio :hahaha:
 
i tako stize i jubilarna deseta poruka u kojoj procitasmo ???? nista od argumenata ,
tako predvidljivo i vec mnogo puta vidjeno ....tako je to kad mali ni kita hoce da ispadne pametan pa onda ukapira da ga je google translate po ko zna koji put ispalio :hahaha:
Bane iz Beograda deseti put naglašava koliko pojma nema o sredini u koju je došao ali duboko veruje da je poentirao time što nije u stanju da iznese kontraargument za moje tvrdnje iako mu je ponuđeno da otvori posebnu temu, iznese svoje argumente da je ne govorim istinu i time prestane da spamuje ovu .
 
Poslednja izmena od moderatora:
Bane iz Beograda deseti put naglašava koliko pojma nema o sredini u koju je došao ali duboko veruje da je poentirao time što nije u stanju da iznese kontraargument za moje tvrdnje iako mu je ponuđeno da otvori posebnu temu, iznese svoje argumente da je ne govorim istinu i time prestane da spamuje ovu .
"kontraargument" za izmisljotine i lazi :cepanje:uobicajeni napadi histerije i panike kad se zapadne u corsokak istine i dokaza
:mazi:
,
i tako od istog autora stize i 11.(jedanaesta) poruka na temu razjasnjenja teorije o ....
"O ovome se nerado priča među Srbima ali Rospi ćuprija je velika mrlja na njihovoj povesti "
i
"U slučajevima Ćele kule i Rospi ćuprije radi se o anticivilizacijskim zločinima "
u kojoj ni reci ni dokaza ni bilo kakvog argumenta zasto bi se srbi stideli nekog dogadjaja na rospi cupriji i koji je to anticivilizacijski zlocin tamo pocinio srpski narod !!!!
 
Bane iz Beograda je prolupao jer ne sme da mi izađe na crtu.

Apelujem na moderaciju da usmeri Baneta iz Beograda na otvaranje nove teme o istoriji Beograda u XIX veku kako ne bi i u nastavku u svom histeričnom bezumlju spamovao temu o ulozi Poljske u holokaustu.
i tako stize i poruka broj 13.(trinaesta) a bilo kakvog dokaza ili relevantnog argumenta o terijama
"O ovome se nerado priča među Srbima ali Rospi ćuprija je velika mrlja na njihovoj povesti "
i
"U slučajevima Ćele kule i Rospi ćuprije radi se o anticivilizacijskim zločinima "
niti ima niti ce ih biti , jer tako nesto nalazi se samo u necijim glavama, a do toga je nazalost uz sve blagodeti danasnje medicine i psiholpatologije tesko dokuciti :mazi:
zato apelujem na moderaciju da ovakve poruke od ovog naseg starog-novog clana ubuduce prebaci u primerenije podforume tipa "igre bez granica" , "humor" "svastara" ili slicno .:super:
 
Bane iz Beograda, ne smeš da otvoriš temu, strepiš od moje šimike.

Zato mi dahćeš đonom u krajnje kompulzivnom rastrojstvu.
i tako stize i poruka broj 14.(cetrnaest) a bilo kakvog dokaza ili relevantnog argumenta o terijama
"O ovome se nerado priča među Srbima ali Rospi ćuprija je velika mrlja na njihovoj povesti "
i
"U slučajevima Ćele kule i Rospi ćuprije radi se o anticivilizacijskim zločinima "

polako ali sigurno nastavljas svojim starim stilom , koji te kao i obicno vodi u zivo blato gluposti, lazi, izmisljotina :mazi:
znam ja dobro da ti ne znas nista na temu koju si sam sebi zadao ali nek i drugi vide o kome se radi ... :maramica:
 
Bane iz Beograda pokušava da priglupim kvalifikacijama izbegne suočavanje na temu koju ne sme da pokrene.

To je tzv. strah od šimike.
konacno i poruka broj 15.(petnaest) a kao i u svakoj ranijoj ni u njoj bilo kakvog dokaza ili relevantnog argumenta o teorijama
"O ovome se nerado priča među Srbima ali Rospi ćuprija je velika mrlja na njihovoj povesti "
i
"U slučajevima Ćele kule i Rospi ćuprije radi se o anticivilizacijskim zločinima "

sta ti je strah od istine , ne moz toga da se oslobodis pod kojim god nickom da pises :maramica:
 
Bane iz Beograda i dalje veuje u moć spama a niko iz moderacije ne reaguje.

Zanimljivo, javlja mi se da mi se prikačila još jedna moderatorska pudla.

Ali Bane iz Beograda, pazi, već je svima jasno da ne smeš da otvoriš temu jer znaš šta te na njoj čeka pa otežeš spamovanjem.

No to ti neće spasiti forumsko dostojanstvo.
 
Bane iz Beograda i dalje veuje u moć spama a niko iz moderacije ne reaguje.

Zanimljivo, javlja mi se da mi se prikačila još jedna moderatorska pudla.
poruka broj 16.(sestnaest) i kao i pre ni u njoj bilo kakvog dokaza ili relevantnog argumenta o teorijama
"O ovome se nerado priča među Srbima ali Rospi ćuprija je velika mrlja na njihovoj povesti "
i
"U slučajevima Ćele kule i Rospi ćuprije radi se o anticivilizacijskim zločinima "

cccc pamtim ja vec tvoje slicne pokusaje koji se uvek isto zavrse, dokazes da nemas pojma o temi o kojoj pises,
bas kao sto i sada radis,
kmecis o svemu drugom samo ne ono sto si sam zapoceo :mazi:
 
Bane iz Beograda ne sme da otvori temu na kojoj bi dobio odgovore za sve što nije naučio na vreme.

Samoponižavaš se jer si se uplašio i sada u jadu svom opsesivno spamuješ.
poruka broj 17.(sedamnaest) i kao i pre ni u njoj bilo kakvog dokaza ili relevantnog argumenta o teorijama
"O ovome se nerado priča među Srbima ali Rospi ćuprija je velika mrlja na njihovoj povesti "
i
"U slučajevima Ćele kule i Rospi ćuprije radi se o anticivilizacijskim zločinima "

nikad covek od tebe :maramica:
 
Bane iz Beograda se uplašio i u spamu vidi spas koga biti neće na njegovu žalost.
poruka broj 18.(osamnaest) i kao i pre ni u njoj bilo kakvog dokaza ili relevantnog argumenta o teorijama
"O ovome se nerado priča među Srbima ali Rospi ćuprija je velika mrlja na njihovoj povesti "
i
"U slučajevima Ćele kule i Rospi ćuprije radi se o anticivilizacijskim zločinima "

jesi li probao da ove gluposti napises u podforumu "igre bez granica" tamo mnogo bolje prolaze te teme nego ovde u delu koji se zove istorija!!! :cepanje:
 

Back
Top