Uloga intuicije u vašem ljubavnom životu

Moja sada dobra drugarica na prvu loptu mi je bila ne odbojna , ali recimo nije emitovala neku posebnu srdačnost , međutim dopao mi se njen stav i konkretnost u odgovorima. Naravno da je u pitanju divno stvorenje koje je to pokazalo delima, reči joj nisu neki prioritet u komunikaciji a držanje je bilo rezervisano, hladno..kad ono...međutim.:heart:

Moja sada dobra drugarica na prvu loptu mi je bila ne odbojna , ali recimo nije emitovala neku posebnu srdačnost , međutim dopao mi se njen stav i konkretnost u odgovorima. Naravno da je u pitanju divno stvorenje koje je to pokazalo delima, reči joj nisu neki prioritet u komunikaciji a držanje je bilo rezervisano, hladno..kad ono...međutim.:heart:

ništa ovo nema toliko veze sa intuicijom.. 🤔
prvi argument je svestan, dakle nije bila srdačna, druga stvar je racionalna stav i konkretnost u odgovorima, treće vezano za dela.
A intuicija je neki osećaj koji obuhvati čoveka, nimalo se ne može rečima objasniti.
Tako ja mislim.

ništa ovo nema toliko veze sa intuicijom.. 🤔
prvi argument je svestan, dakle nije bila srdačna, druga stvar je racionalna stav i konkretnost u odgovorima, treće vezano za dela.
A intuicija je neki osećaj koji obuhvati čoveka, nimalo se ne može rečima razjasniti.
Tako ja mislim.
Nemam ja to. Nešto da mi govori iznutra da valja ili ne valja , na osećaj. Imam neke osećaje koji mi govore da idem dalje - ako bi se to nazvalo intuicijom.
Ali susret sa njom i utisak , taj prvi se može protumačiti kao " Beži".

Nemam ja to. Nešto da mi govori iznutra da valja ili ne valja , na osećaj. Imam neke osećaje koji mi govore da idem dalje - ako bi se to nazvalo intuicijom.
Ali susret sa njom i utisak , taj prvi se može protumačiti kao " Beži".

Da.
Pa eto, učimo se. Mislim, kome treba.
Nekada se i čisto uplašimo nečega jer imamo problem s tim, i ne znamo kako da se postavimo.

Kod mene je stvar takva da prvo ide osećaj, a onda kod kuće mislim o tome. Recimo nađem se sa nekim i osećam sve vreme neku nelagodu. Pokušam posle da objasnim. Ali mi je taj osećaj već bitan, jer sam imala sikustva da počnem da zanemarujem, a li me on u svim narednim susretima i dalje prati, i ne vredi. Posle recimo mi dođe misao da ta osoba nikad posebno mene ne gleda dok razgovaramo, nekako nema želju da me upozna stvarno. primer. Ili imam osećaj da je osoba nesposobna da me razume.. totalno se razlikujemo. Sa jednim takvim sam i živela.. ali i nakon raskida sam osećala isto, on nema pojima ko sam ja.
Ali sve to ipak nije intuicija, deluje mi. No, treba obratiti pažnju. Sve može racionalno da deluje idealno, ali osećaj me ne napušta.

Retko mi se desilo da me prevari intuicija, mada dajem šansu drugima da me ubede da sam pogrešila. I najčešće se desi da nisam pogrešila što se tiče prvog osećaja i procene. Naravno da ta prva procena nije dubinska analiza osobe, ali neki mali signali me opomenu na oprez. I ta osoba koja meni ne odgovra, ne znači da je loša osoba, već može da znači da nemamo ista interesovanja, da ima neke osobine koje ja ne cenim i slično.

...mene intuicija ne prevari je prolazimo bez ikakve prepreke...taj prelaz ili pokusaj , govori dosta...ali, mora biti lijepa bar po mojim standardima koji nijesu sigurno tradicionalni , vise volim kad me pogode pojedine rijeci simpatican gest ili hrabra upadica......mislim da visi dio zene sami odkrijevamo trazeci nas u njima...

Retko mi se desilo da me prevari intuicija, mada dajem šansu drugima da me ubede da sam pogrešila. I najčešće se desi da nisam pogrešila što se tiče prvog osećaja i procene. Naravno da ta prva procena nije dubinska analiza osobe, ali neki mali signali me opomenu na oprez. I ta osoba koja meni ne odgovra, ne znači da je loša osoba, već može da znači da nemamo ista interesovanja, da ima neke osobine koje ja ne cenim i slično.
pa...pruži mi šansu :D

kad vidim titule moda i slicne, oprez mi je middle name

Back