Ulične tuče

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
heheh Girl fight! Stvarno kada je chupanje i pokushaji shamaranja i udaranja pa meni je to da :D :D :D skroooz puknem od smeha. Mada video sam jednom devojke kako se tuku kao muskarci sta vise mislim da bi neki momci mogli da nauce sto sta od njoh posto je ono bilo bar 5 (pravih pet) minuta intenzivnog pesnicenja i sutiranja. Kao dobar akcioni film da gledas.

............meni vec nekoliko dana preti jedna cica da ce da me izgrebe na sred ulice, samo zato sto sam bio surovo iskren i uputio joj kompliment da ima noge kao da je jahala bure................

odvratno. zasluzhio si da te kastrira.
tako se ne ophodi prema zhenama... sve i da ima noge kao Divlji Bil il ko da trenira fudbal dvaput dnevno, opet je bolja riba od tebe ;p

Bas sam bio skot..... mogao sam malo da ublazim sve to, ali ******* sad,......Tog dana sam bio zesce nadrkanog raspolozenja, pa mi je jezik landarao 300 na sat.....i jos je dobila nadimak burence, a nije uopste debela.............

meni je u glavi kako da dodjem do kinte (nemojte misliti sad da mi moji ne daju dovoljno nego jednostavno para nikad dosta) da ne radim mnogo i da ne kradem, a ne mozes da pravish pare ako imash puno neprijatelja....zato izbegavam da se kachim sa ljudima i eskiviram tuche kolko je to moguce.
od tucha nema para, jedino ako radish to za pare....mada, jos sam ja sitna riba za taj posao...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back