"Ulica je privatna, ne možete da snimate": Obezbeđenje "Beograda na vodi" reporterki N1

УСрбији је мали порез на имовину. Треба да поскупи бар 300%

RealPropertyCapitalStock-final-01.png
Gde su nasi susedi sem Madjara?

Мало.

Нека је кућа 100 квадрата у трећој зони. Издаје се 500 евра месечно односно 6 000 годичње

Приход је опорезован такав 20% значи 1 200 евра ....

Таџ на промет би био 2% одоносно 28 000 РСД... Значи слабо плаћаш преѕ
Malo vam je porez, 500 evra ...pa ne zivim ja na Dedinju :dash:

Vidim 100 godina ispred moje ulice nisu uradili kanalizaciju voda ide po putu,u par navrata mi usla i u garazu zato sto su lepo uraili ovi sto su radili za gas pa sam morao da popravljam .....
Nije smesno @AleksaJ ja ti pricam ozbiljno i nije to samo kod mene nego u velikom delu opstine.

Moj drugar prodao garazu jer je godisnje placao na tu limenu konzervu oko 2500 dinara haraca, lopovi.
Prodaće i auto ... polako ... plebs se vozi javnim prevozom.
Možda će dozvoliti bicikle, trotinete ... mada ... to je za one koji će imati da plate registraciju za iste.

Poziv vlasnicima bicikala​

Pozivaju se vlasnici bicikala u Subotici, koji su već registrovali svoje bicikle, a nisu platili državnu i gradsku taksu za bicikle, da to uplate najkasnije do 28. avgusta u Gradskoj kući (soba br 107 na II spratu). Državna taksa iznosi 25 dinara a gradska taksa takođe 25 dinara. Ima vlasnika bicikla koji su prilikom podnošenja pismene prijave uplatili samo državnu taksu.
Prilikom prošle registracije biciklova vlasnici su delom prijavili svoje bicikle samo usmeno, pa su na temelju stare saobraćajne legitimacije dobili novu. Ovi takođe treba da se jave.

Saobracajna-knjizica-za-bicikl-Subotica-1948-1.jpg

Avgusta 28. počinje milicija izdavati tablice za bicikle. Ove tablice izdavaće se na Zrinjskom trgu br 1.
„Slobodna Vojvodina“ 22. avgust 1945. godine.
126_001.jpg
Emajlirane registarske tablice za bicikl iz 1933.godine sa područja grada Subotice
tablica-za-bicikl-1.jpg

Lansky

Позовите ПИНК и N1 нека сниме .....
Ako hoce da se cimaju 100 i kusur kilometara, ja sam jednom apelovao na radio 202 da potegnu neke veze da se namesti neko crevo koje je bilo osteceno i to tako mesecima imali smo slab pritisak vode, bili neki radovi a predsednik opstine je bukvalno moj komsija nista nije uradio ...i stvarno posle mog apela posle nekih 10 dana je to bilo uradjeno, pisao sam o tome i pre ovde.

Prodaće i auto ... polako ... plebs se vozi javnim prevozom.
Možda će dozvoliti bicikle, trotinete ... mada ... to je za one koji će imati da plate registraciju za iste.

Poziv vlasnicima bicikala​

Pozivaju se vlasnici bicikala u Subotici, koji su već registrovali svoje bicikle, a nisu platili državnu i gradsku taksu za bicikle, da to uplate najkasnije do 28. avgusta u Gradskoj kući (soba br 107 na II spratu). Državna taksa iznosi 25 dinara a gradska taksa takođe 25 dinara. Ima vlasnika bicikla koji su prilikom podnošenja pismene prijave uplatili samo državnu taksu.
Prilikom prošle registracije biciklova vlasnici su delom prijavili svoje bicikle samo usmeno, pa su na temelju stare saobraćajne legitimacije dobili novu. Ovi takođe treba da se jave.

Saobracajna-knjizica-za-bicikl-Subotica-1948-1.jpg

Avgusta 28. počinje milicija izdavati tablice za bicikle. Ove tablice izdavaće se na Zrinjskom trgu br 1.
„Slobodna Vojvodina“ 22. avgust 1945. godine.
126_001.jpg
Emajlirane registarske tablice za bicikl iz 1933.godine sa područja grada Subotice
tablica-za-bicikl-1.jpg

Lansky
U pravu si eno stoji mu auto u garazi i nije uspeo da ga registruje....

U Hrvatskoj se ne placa ta glupost da si podstanar u sopstvenom domu, kuci...jel tako @Jugoslav Čvarak
Jednokratni porez na promet da, ali nakon toga više ne.
Inače su SDP-njare pokušale uvesti porez na nekretnine, ali se u narodu digla kuka i motika.
Što se tiče ovoga u Srbiji, to je maslo Žutih.
SNS da netko pita ukinuo bi ga odmah, ali onaj podmukli Dačić i ostali koalicijski partneri se protive.

Novinarka N1 je bezobrazni provokator (to joj je i posao kao novinaru) ili je jednostavno glupa nepripremljena za civilizovano organizovano društvo ako je mislila da mogu da postave stativ na sred trotoara da bi odradili neki svoj posao.

I onda ismejava jadnika iz obezbeđenja koji samo radi ono što mu je rečeno da radi. Prepucava se sa njim kao da je on doneo zakon pa ga sad i sprovodi...

Ali obzirom da je dobra riba, neka, prašta joj se :)
У, како си погодио суштину! Сви они који су у приватном животу "пи*кице", иживљавају се над шалтерским радницима, касиркама, пописивачима, припадницима обезбеђења и другим мученицима који због коре хлеба раде оно што им је наређено. Нико од њих није доносилац одлука, само је натеран да ради то што ради, због себе и своје породице.
Лично сам имао животне изборе и способности да не радим такве послове, али није свакоме то дато. Па и моји избори су били стицај многобројних околности. Да нисам имао алтернативе, просто због самоодржања, могуће је да бих и ја радио и такве послове. Не могу да знам "шта би било да је било".
Зато показујте своју "храброст" према онима који доносе одлуке.
P.S. Немој да ме неко случајно сними испред штанда СНС! Имаће посла да Ђуком, па нек она види шта ће.

Back